Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tej chwili znowu sie zacznie czemu tak póżno kupili? Zamiast sie cieszyc ze coś kupili to każdy bedzie narzekał to jest liga na możliwości na tvp sport i na pewno ktoś sie bedzie z tego cieszył a na pewno ludzie mający tnk nie dysponujący zezami ani nic w tym stylu zawsze jakis mecz na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma gorszego komentarza niż na Polsacie,także możesz być spokojny :D

Jak to nie? Mając Cyfrę+ i słuchając Marcina Rosłonia czy jak on tam ma postanowiłem zrezygnować z Cyfry+. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komentatorów z TVP to klasyka dla mnie to Szpaku i Szaran. Ja nie trawię Szczęsnego, ale każdy może mieć swoje zdanie na ten temat.

Ale co do ogółu, komentatorzy TVP nie są źli. Dla przykładu - mecze LM na nSport oglądam bez dźwięku - tekstów bez sensu więcej niż tam nie znajdziesz. :mrgreen:

 

Ktoś pytał o teletekst z Hot Birda. No to jest niezbyt fajna sytuacja, w sumie czysto techniczna rzecz, która powinna być uzupełniona jak najszybciej. Ale chyba nikt tego "problemu" nie zauważa. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Oficjalny komunikat sprzed kilku chwil ;)

Liga szkocka w TVP SPORT

 

TVP SPORT nabył prawa do transmisji meczów z ligi szkockiej, w której występuje trzech Polaków: Łukasz Załuska (Celtic Glasgow), Dawid Kucharski i Adrian Mrowiec (Heart of Midlothian).

Scotish Premier League zagości na antenie TVP SPORT od 12. kolejki (10 listopada). Na początek obejrzymy spotkanie zespołów, których barw bronią biało-czerwoni: Heart of Midlothian – Celtic Glasgow. Z każdej kolejki TVP SPORT pokaże przynajmniej jeden mecz. Oczywiście najczęściej na antenie TVP Sport będą gościć spotkania dwóch najbardziej znanych szkockich klubów: Celtiku Glasgow i Glasgow Rangers.

Spotkania ligi szkockiej będą komentować: Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Tomasz Jasina i Michał Zawacki.

 

Najbliższe transmisje w TVP SPORT:

11 listopada Heart of Midlothian – Celtic Glasgow godz. 20.25

14 listopada ST. Mirren – Celtic Glasgow godz. 19.00

20 listopada Kilmarnock – Glasgow Rangers godz. 12.55

28 listopada Dundee United – Glasgow Rangers godz. 20.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś napisał kilkanaście postów wyżej-liga na miarę finansową TVP Sport i dlatego ich nie skrytykuje a pochwalę, że zainwestowali w jakąś ligę. Cienką, bo cienką, ale jednak. Osobiście oprócz czterech meczów pomiędzy wielką dwójką to ja tam nie widzę lepszego poziomu od naszej kopanej. Ale ok, SPL na TVP Sport mi nie przeszkadza. Proponuje jeszcze pomyśleć nad zakupem ligi greckiej oraz tureckiej. Zawsze może coś ciekawego z tych w sumie 3 lig by się w weekend uzbierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Dziś w Zurychu szef FIFA Joseph Blatter ogłosi, gdzie odbędą się piłkarskie mistrzostwa świata w 2018 i 2022 roku. Transmisja z tego wydarzenia w TVP Sport od 15.55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...