Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak samo można powiedzieć "nie będę płacił/-a abonamentu za takie badziewie".

 

Fajna dziś była dekoracja po skokach - cały czas gadali szołmen i Wilkowicz. Nawet na chwilę nie mogli się zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołówka Reklamy na TVP Sport jest nareszcie w panoramie pełnej!

Do tego jeszcze, same reklamy są na całym obrazie a nie wyśrodkowane, nawet te które były zrobione w 4:3!

Dziś oglądam TVP Sport już dość długo i widzę, że czołówka reklamy jak i same spoty są w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I po co im te prawa jak nie mają pojęcia o transmisjach sportowych. Przykład z dziś: sobotni bieg kobiet w biathlonie przerwany po dobiegnięciu ośmiu zawodniczek. Nawet Polek nie pokazali na mecie. Piotr Dębowski powiedział tylko, że "są daleko". To jakiś żart? Krew mnie zalewa. Jestem monotematyczny bo co jakaś relacja to piszę to samo ale będę pisał do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, ze Ty ogladasz "gdzies tam" zawody i jest ok.Np. jesli ja mam do wyboru: ogladac transmisje w Eurosporcie czy TVP Sport, to zawsze wole obejrzec cos u tych pierwszych.I nie tylko ja tak robie.TVP robi sobie zarty z widzow tak postepujac i zamiast przyciagac tych co wola Eurosport to ich skutecznie odstrasza.

 

Edit:Widze, ze poprzedni post wyladowal w koszu, a napisalem to odnoscie wlasnie jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego TVP Sport nie transmituje wszystkich meczów Pucharu Polski, skoro posiadają prawa? - nie mówię już o meczach wstępnych rund, ale jesteśmy już w fazie ćwierćfinałów, dziś o 20:00 Wisła gra z Lechią, ale oczywiście relacji z tego meczu nie zobaczymy na TVP Sport. Kolejny przykład amatorszczyzny i marnowania zakupionego produktu :evil:

 

Dobrze, że chociaż mają zamiar relacjonować wszystkie mecze MŚ, a nie np. tylko połowę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego TVP Sport nie transmituje wszystkich meczów Pucharu Polski, skoro posiadają prawa? - nie mówię już o meczach wstępnych rund, ale jesteśmy już w fazie ćwierćfinałów, dziś o 20:00 Wisła gra z Lechią, ale oczywiście relacji z tego meczu nie zobaczymy na TVP Sport. Kolejny przykład amatorszczyzny i marnowania zakupionego produktu :evil:

 

Dobrze, że chociaż mają zamiar relacjonować wszystkie mecze MŚ, a nie np. tylko połowę :roll:

Prawa posiadaja na spole z Orange Sport (mozna tez ogladac na ich stronie internetowej).Tam bedzie mecz Wisly z Lechia, a jutro Pogoni z Zaglebiem.Ale z tego co wiem to TVP Sport ma pierwszenstwo w decydowaniu ktory mecz chce pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kpiny! :lol2: Dziś w Goallissimo dźwięk był jakiś przesterowany. Na dodatek cały czas było słychać angielski komentarz ( z orginalnej wersji programu). A najlepszy był Jasina - opowiadał o pojedynku PSV z "Tłente Enszede", "Er Ka Si" z Ajaxem. Później powiedział, jak radzi sobie "Mogi Mirim". :D

 

Copa Libertadores będzie najprawdopodobniej (a pewnie retransmitowane) w TVP Sport od 1/8 finału. Mają też powrócić magazyny "4-4-2" oraz "TV Moto Sport".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne chmury

 

 

TVP Sport może zakończyć nadawanie

 

W najbliższych dniach rozstrzygną się dalsze losy sportowego kanału telewizyjnego TVP Sport. Wiele wskazuje na to, że władze od zapowiedzi przejdą do czynów i... zawieszą nadawanie TVP Sport.

Na początku marca 2010 roku prezes Telewizji Polskiej Romuald Orzeł zapowiadał możliwość czasowego zawieszenia emisji kanałów: TVP Historia, TVP Sport, TVP HD lub bardzo istotne ograniczenie ich funkcjonowania. W taki sposób publiczny nadawca

telewizyjny chce szukać oszczędności

w spółce, bo sytuacja finansowa TVP jest katastrofalna.

 

Do tematu powraca poniedziałkowy Przegląd Sportowy, który informuje, że w tym tygodniu ma wyjaśnić się przyszłość sportowej stacji TVP Sport. Na środę zaplanowano spotkanie szefa TVP Sport z władzami TVP. Podczas potkania mają zostać przedstawione konkrety dotyczące przyszłości sportowej stacji TVP.

 

Z nieoficjalnych rozmów

dziennika wynika, że los stacji jest raczej przesądzony. TVP Sport prawdopodobnie zostanie zawieszony lub zamknięty. Wniosek o likwidację kanału TVP Sport miał powstać już po pierwszych zapowiedziach prezesa o planach zawieszenia emisji niektórych kanałów przed sejmową komisją kultury

 

Straszą czy w rzeczywistości jest tak źle??

 

za: media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to będzie jak zakończą nadawanie ,wtedy do skóry dobierze im się Speedway Ekstraliga ( i pewnie inne spółki) za zerwanie umowy opierającej na grube miliony, wtedy by musieli zapłacić kilkukrotnie wyższe odszkodowanie by można było w trybie przyspieszonym rozpisać przetarg, na no a wtedy zapewne zamkną nie tylko TVP Sport ale i resztę kanałów TVP, więc osobiście przypuszczam że TVP będzie nadawało tylko podczas wykupionych transmisji np od 16:00 do 22:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobra decyzja. Czas na konsolidację kanałów sportowych. Mamy ich bardzo dużo i poziom przez to jets pomniejszony. Może któś konkretny wykupi Copa Libertadores. 1 liga piłkarska raczej nie ma co się obawiać - znajdzie nabywcę. Żużel też raczej kogoś znajdzie. Myślę że koszykówka ucierpi na tym chyba że odda prawa za darmo. Generalnie żal mi nie będzie. A sport mogą trochę przerzucić do ośrodków regionalnych i kanałów ogólnopolskich. Przecież i tak tam sport prawie nie istnieje. gdyby nie skoki i reprezentacja Polski to sportu na żywo nie uświadczysz.

A ciekawe te zawieszenie. Bo przecież podpisali umowy na retransmisje sygnału m. in. z CP i Cyfrą. Albo kasy mniej dostaną albo operatorzy zrezygnują z tego kanału z winy nadawcy. Przecież TVP podpisując umowę o retransmisję pewnie zobowiązała się dostarczyć określony produkt.

Ja jestem za likwidacją komercyjnego kanału który generuje straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma abonamentu i nie ma TVP Sport więc nie gadajcie, że to produkt komercyjny. Zawieszenie działalności to będzie ogromny błąd bo wylecą z kablówek. Niech nadają dwie godziny dziennie ale kanał powinien być podtrzymywany przy życiu. Jest wiele innych miejsc gdzie można szukać oszczędności. Zamykać kanały najłatwiej. Prawa do emisji różnych dyscyplin to żaden problem bo mogą je przenieść na inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport to kanał komercyjny. Dlatego dodatkowo pobierane są opłaty od kablooperatorów i platform cyfrowych. W innym wypadku kanał ten był by dostępny w najmniejszych pakietach. A jak pewnie wiesz jest ale w wyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co powiedzą kibice I ligi piłkarskiej, także Ci którzy chcieliby obejrzeć półfinał Pucharu polski czy tez rewanżowy mecz Lm w piłce ręcznej Vive Kielce-Hamburg. A także kibice żużla których jest niemało.

To wszystko wina PO bo tyle trąbiła o likwidacji abonamentu ze ludzie przestali go opłacać. Z drugiej strony TVP emituje tyle reklam co stacje komercyjne wiec trochę dziwne ze nie maja kasy na utrzymywanie paru kanałów tematycznych.

ten kanał ma niezłą oglądalność wiec zlikwidowanie go byłoby niemałym skandalem.

Na szczęście to co pisze PS często się nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...