Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o finał PP Kobiet to już się finalistki wyłoniły.To Metraco Zagłebie Lubin - Kram Start Elbląg.Półfinały mężczyzn odbywają się w innej formule: Mecz i rewanż.Pierwsze mecze odbyły się 12 kwietnia ,a rewanże będą miały miejsce 10 maja,więc nie jest to tak jak kiedyś,że w sobotę półfinały a w niedziele finał.Ostatecznie w finale na 99% spotka się Vive z Wisłą Płock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem idei retransmitowania meczów NHL kilka godzin po transmisji live. 

 

Przykładowo transmisja na żywo meczu NHL rozpoczyna się o godzinie 1:30. Trwa gdzieś do 4:00 w nocy po czym powtórka (często jedyna!) puszczana jest o godzinie 8:00 rano tego samego dnia.

 

Ktoś tutaj nie ma wyobraźni.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek poruszyłeś- bo Ci co nie oglądajją w nocy to zazwyczaj osoby, które nie mogą sobie na to pozwolić z dwóch powodów : 

1. Rano muszą do pracy.

2. Pracują w nocy.

 

Skoro muszą do pracy to nie ma szans by obejrzeli ten mecz o 8.00. Także Ci, którzy wracają z nocnej zmiany także raczej nie obejrzą, bo są wykończeni i muszą "odespać nockę". Retransmisja o 8:00 jest bezsensowna . 

Inna sprawa,że niektóre wydarzenia w  ogóle nie mają swojej retransmisji.  Często mówiąc o drugim kanale słusznie powołujemy się na kolidujące transmisje, ale także jakimś plusem nowego kanału było by miejsce na umieszczenie retransmisji, na której przy jednym kanale może zwyczajnie nie być miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też tacy, którzy mają ochote obejrzeć, ale niekoniecznie chcą zarywać noc dla hokeja. Wtedy godzina 8.00. jest według mnie bardzo dobra, ponieważ można obejrzeć nie znając wyniku (gdyby była później to zawsze można się gdzieś na niego natknąć). Tak samo postępuje Polsat z amerykańskimi galami boksu, które można obejrzeć w niedziele, najczęściej o 9.00 i uważam to za doskonałe rozwiązanie. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym faktem ubolewam. Bo np dzis w nocy znowu meczu nie mogłem obejrzeć gdyz 7:13 budzik do pracy...

 

A szkoda bo Washington z Pittsburgh zapowiadał sie genialnie.

 

Z zapowiedzi Tvp Sport wynika iz teraz juz z finałów konferencji i potem finał Pucharu Stanleya beda wszystkie mecze live. Oby. No ale szkoda ze takie zespoly na zachodzie awansowały ;P na Wschodzie tez Capitals odpadli niestety..

No ale emocji i tak full będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do dyskusji można te mecze obejrzeć także poprzez stronę TVP , jednak tutaj łaywo się natknąć wcześniej na wynik :( Najlepszym rozwiązaniem pozosttaje w takim razie jednak nagrywanie transmisji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to robisz, bo wchodzę na sport.tvp.pl i pierwsze co jest to wynik meczu w sensie Świetny mecz. Washingtons Capitals lepsi od Tampa! Czy coś w tym stylu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem idei retransmitowania meczów NHL kilka godzin po transmisji live. 

 

Przykładowo transmisja na żywo meczu NHL rozpoczyna się o godzinie 1:30. Trwa gdzieś do 4:00 w nocy po czym powtórka (często jedyna!) puszczana jest o godzinie 8:00 rano tego samego dnia.

 

Ktoś tutaj nie ma wyobraźni.  

Dlaczego? Ktoś nie chce zarywać nocki, tylko wstaje sobie elegancko o 8 i ogląda mecz bez wiedzy o wyniku. Nie musi czekać na retransmisję do południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do dyskusji można te mecze obejrzeć także poprzez stronę TVP , jednak tutaj łaywo się natknąć wcześniej na wynik :( Najlepszym rozwiązaniem pozosttaje w takim razie jednak nagrywanie transmisji. 

Czytasz mi w myślach. Miałem ten wątek również poruszyć, ale jakoś mi wyleciało. Normalnie to NHL jest słabo rozreklamowana w naszym kraju, ale strona TVP jest jednym z tych wyjątków od reguły. Właściwie nie da się obejść informacji o wynikach chcąc obejrzeć sobie retransmisję na tej stronie. 

 

Jedyny sposób to chyba poproszenie innego domownika żeby Ci tą retransmisję odpalił. 

 

 

 

Dlaczego? Ktoś nie chce zarywać nocki, tylko wstaje sobie elegancko o 8 i ogląda mecz bez wiedzy o wyniku. Nie musi czekać na retransmisję do południa.

Postaw się na miejscu tych, którzy pracują i muszą rano wstać  :-)

 

Ja w weekendy i w okolicach weekendu staram się oglądać sporty za Oceanem live. Gdybym nie musiał to za powtórkami bym się nawet nie oglądał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz mi w myślach. Miałem ten wątek również poruszyć, ale jakoś mi wyleciało. Normalnie to NHL jest słabo rozreklamowana w naszym kraju, ale strona TVP jest jednym z tych wyjątków od reguły. Właściwie nie da się obejść informacji o wynikach chcąc obejrzeć sobie retransmisję na tej stronie. 

 

Jedyny sposób to chyba poproszenie innego domownika żeby Ci tą retransmisję odpalił. 

 

 

 

 

Może rozwiązaniem bylo  też zapisanie sobie jako zakładki video  strony działu hokejowego i wchodzenie bezpośrednio na nią :  http://www.sport.tvp.pl/436312/hokej ,ale patrzę,że nie da się tego zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...