Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj były jakieś zmiany.. Gimnastyka artystyczna, Rugby i mecz koszykówki USA-Australia na TVP1. Nie wiem czy kosz był w całości, niestety choć miałem chęć nie mogę sobie pozwolić na śledzenie nocnych relacji. Pierwotnie miał być boks, podnoszenie ciężarów. Teraz dużo lepiej wyglądają te relacje. Lepiej dać nawet jakieś fragmenty meczów aniżeli gadki w studio np. Julii Michalskiej o Radwańskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam wszelkie hejty na TVP nie przekazu TV z eliminacji strzelectwa. Ciekawe czy jak któraś z Polek awansują do finału strzelectwa pokażą to czy może bardzo ważny mecz siatkarzy plażowych o 17:00,bo o 16:30 mecz piłkarzy ręcznych. Na TVP 1 od 17:30 pewnie pokazywać będą kajaki górskie. Dzisiaj jest dużo transmisji nakładających się na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio TVP coś chyba zrażone do podnoszenia ciężarów po wyczynach braci Zielińskich :D Mimo zaplanowanych transmisji w ramówkach pokazują inne dyscypliny. Prawdę mówiąc nigdy za ciężarami nie przepadałem, więc to mnie cieszy :)

A nieeee jednak dziś dają :) Trochę się pospieszyłem, ale w taki wtorek i środę (no tu to mecz siatkarzy) choćby ograniczyli te transmisje :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP Sport będzie transmitować 17 i 19 hokej z Krakowa, gdzie mistrz polski, Cracovia będzie grała dwa mecze w Hokejowej Lidze Mistrzów w Tauron Arenie ?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda dokładnie godzinowo jakby kogoś interesowało.

 

Champions Hockey League, grupa O:

 

17.08 | 19:30 | ŚR | Cracovia - Sparta [TAURON Arena, Kraków]

19.08 | 19:30 | PT | Cracovia - Färjestad [TAURON Arena, Kraków]

26.08 | 18:00 | PT | Sparta - Cracovia [O2 arena, Praga]

10.09 | 15:30 | SB | Färjestad - Cracovia [Löfbergs​ Arena, Karlstad]

 

Cracovia - mistrz Polskiej Hokej Ligi

Sparta - wicemistrz Tipsport extraliga

Färjestad ​- piąta drużyna Svenska hockeyligan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartłomiej Rabij. Współpracownik SPORT.TVP.PL.

Dziękuję. Nazwisko jest mi oczywiście znane, ale wygląda, że miałem okazję po raz pierwszy słuchać komentarza w wykonaniu tego pana. Komentarz bardzo specyficzny, ale na pewno ciekawszy niż średnia w TVP. ;)

Edytowane przez Taz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...