Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze Legii raczej na pewno będą starali się pokazać. Nie wiem jak z innymi klubami. Poprzedni prezesi nawet nie starali się tych meczów pokazać. Tym bardziej, że Zagłębie i Cracovia swoje pierwsze mecze rozegrają 30 czerwca (w dniu 1 Ćwierćfinału Euro) a rewanże 7 lipca (w dniu 2 półfinału Euro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 spotkań Copa America w TVP 1.Tutaj pełna rozpiska:

http://sport.tvp.pl/25384699/copa-america-w-telewizji-polskiej

Ciekawe czy ktoś będzie chciał te mecze oglądać,skoro pory są tak niedogodne dla Europy.Po emocjach na Euro nie sądzę by ktoś zarywał nockę żeby np o 2:30 obejrzeć mecz.Prawa ciekawe,ale oglądalność zapewne niska.Pozostaje ewentualnie nagrać i obejrzeć z odtworzenia,ale dla mnie będzie za dużo piłki w tak krótkim czasie.

Edytowane przez slamer82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś będzie chciał te mecze oglądać,skoro pory są tak niedogodne dla Europy.Po emocjach na Euro nie sądzę by ktoś zarywał nockę żeby np o 2:30 obejrzeć mecz.Prawa ciekawe,ale oglądalność zapewne niska.Pozostaje ewentualnie nagrać i obejrzeć z odtworzenia,ale dla mnie będzie za dużo piłki w tak krótkim czasie.

Ja z chęcią, jako że nie mam zamiaru kupować Polsat Sport 2 i 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał mogliby chociaż zrobić pod Europę :/

Tak samo jak MS w Brazylii zrobili po Europę tak Copa America mogliby podciągnąć kilka meczów nawet o tej 22:00 polskiego czasu.

 

Fatalne godziny. No ale nie dziwie się, też wolę oglądac LM o 20:45 niż o 13:00.

W ogóle dla mnie mecze o 20 mają inny, lepszy klimat niż te o 13:00. O 13:00 to mogę obejrzeć ligę podwórkową, jakąś na zywo a nie w TV. To nie ma smaku nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak zrobili by ludzie mogli też EURO obejrzeć. Zresztą Europa nie jest pępkiem świata by wszyscy się dostosowywali do Europejczyków. Dlaczego w Ameryce Południowej mają oglądać mecze w wczesnych godzinach?? Tylko po to by Europejczykowi było dobrze?? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Copa America odbędzie się 26 czerwca i wtedy też odbędą się dwa mecze 1/8 mistrzostw Europy więc nie mogli dać finału o 22.00 polskiego czasu. Jak już będą ćwierćfinału Euro i wyżej to turniej Copa America się skończy i kibice w Ameryce będą mogli pasjonować się meczami mistrzostw Europy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie można narzekać, bo wiele imprez na innych kontynentach jak IO, Formula 1 są często właśnie ustawiane pod Europę. Ale nie można przesadzać, kazać np. miejscowym kibicom przychodzić na mecz o 8 czy 10 rano, bo to dla Europy będzie korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak zrobili by ludzie mogli też EURO obejrzeć. Zresztą Europa nie jest pępkiem świata by wszyscy się dostosowywali do Europejczyków. Dlaczego w Ameryce Południowej mają oglądać mecze w wczesnych godzinach?? Tylko po to by Europejczykowi było dobrze?? 

jw. 

 

Tym bardziej, że tegoroczna specjalna edycja CA jest świętem wszystkich krajów Ameryki od południa po północ. Ten jubileusz Copa America robiony jest przede wszystkim z myślą o kibicach ze strefy CONMEBOL & CONCACAF. Europejczycy mają w tym czasie swoje EURO dlatego pewnie też nie stanowią żadnego większego targetu dla organizatorów. Bądź co bądź Mistrzostwa Europy w tym czasie przyćmią każdą inną imprezę sportową w Europie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co na mnie wieszali psy: Dopiero teraz zakupiono prawa do copa america 2016. Więc wtedy kiedy o tym rozmawialiśmy nikt nie mógł mieć takiej wiedzy.

Opierałem się na wiarygodnym źródle,że Copa America będzie w TVP. Czy wieszano na Tobie psy?? Moim zdaniem - unikajmy takiej retoryki, określeń :) Pozdrawiam :)

Jutrzejszy finał Pucharu Niemiec skomentuje Jacek Laskowski.  Ciekawe kiedy poznamy ekipę TVP na EURO 2016 i skład komentatorski na Copa America. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak zrobili by ludzie mogli też EURO obejrzeć. Zresztą Europa nie jest pępkiem świata by wszyscy się dostosowywali do Europejczyków. Dlaczego w Ameryce Południowej mają oglądać mecze w wczesnych godzinach?? Tylko po to by Europejczykowi było dobrze??

Turniej w tym roku będzie w USA, gdzie czas jest jeszcze bardziej oddalony od Europy niż to było w Ameryce Płd. np. podczas mundialu w Brazylii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 99 procent z Warszawy. Na finale LE było ich dużo ciszej, gorzej słychać. Bo byli na miejscu. Coś mi wygląda na to, że Laskowski nie skomentuje wcale Euro, dlatego pewnie tyle mu na zapas dają. A na Euro będzie tylko Szpakowski i Iwański. Dziwne też, zaskakujące robi Laskowski będy, bo mówi Armeńcy czy Armeńczyk, a to przecież Ormianie i Ormianin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...