Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że powinien być jeszcze jakiś ekspert na stanowisku komentatorskim, no ale przecież jest kryzys.

Nie widzę kompletnie takiej potrzeby. Jeden komentator to mniej gadania i jak dla mnie zdecydowanie lepiej.

W niemieckiej telewizji komentuje zazwyczaj jeden komentator, który w dodatku odzywa się bardzo rzadko i dzięki temu mecz ogląda się o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi, bo niestety nawet przy HD ciężko dostrzec, kto jest przy piłce. Reszta wg mnie jest całkowicie zbędna. Czy ktoś na stadionie potrzebuje paplania 90 minut na mecz jednego lub dwóch facetów? Nie! Jeśli nie mogą się zamknąć, to niech chociaż dodadzą oryginalną ścieżkę dźwiękową z odgłosami ze stadionu. Cały problem chyba leży w tym, że często komentarzy celowo starają się zagłuszyć atmosferę panującą na stadionie - chodzi mi głównie o okrzyki "sędzia swój" i inne epitety. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piłka nożna na kanałach TVP.

 

Sobota - 20 czerwca

 

TVP SPORT:

20:25 Puchar Konfederacji: Hiszpania - RPA (komentuje: Jarosław Krzoska) - na żywo

00:10 Puchar Konfederacji: Irak - Nowa Zelandia (komentuje: Maciej Iwański) - retransmisja

 

TVP HD:

20:25 Puchar Konfederacji: Hiszpania - RPA (komentuje: Jarosław Krzoska) - na żywo

00:10 Puchar Konfederacji: Irak - Nowa Zelandia (komentuje: Maciej Iwański) - retransmisja

 

Niedziela - 21 czerwca

 

TVP SPORT:

20:25 Puchar Konfederacji: Włochy - Brazylia (komentuje: Dariusz Szpakowski) - na żywo

00:20 Puchar Konfederacji: Egipt - USA (komentuje: Maciej Iwański) - retransmisja

 

TVP HD:

20:25 Puchar Konfederacji: Włochy - Brazylia (komentuje: Dariusz Szpakowski) - na żywo

00:20 Puchar Konfederacji: Egipt - USA (komentuje: Maciej Iwański) - retransmisja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy okazji 20 - lecia Telegazety zapowiadano, że wkrótce też się pojawi w TVP Sport. Czy coś wiadomo konkretnego w tej sprawie - kiedy zostanie wprowadzone, a może zrezygnowali z tego pomysłu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na razie nic nie słychać. Nie wymagałoby to dużego wysiłku - skopiować dział sport oraz bukmacherski z telegazety TVP1, dodać kopię programu dla TVP Sport i będzie telegazeta TVP Sport :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie wolałbym coś więcej niż to co jest na TVP 1. Dla mnie telegazeta pod względem newsów sportowych i innych rzeczy :wink: jest duża lepsza niż Internet. W necie jest za dużo śmieci typu reklamy czy artykuły poniżej dna. Może napiszę do TVP w tej sprawie, jak odpiszą to już będzie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna w następnym tygodniu na kanałach TVP.

 

ŚRODA - 24 czerwca

 

TVP 2:

20:05 Puchar Konfederacji: Hiszpania - USA (komentuje: Maciej Iwański; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

 

TVP SPORT:

19:45 Puchar Konfederacji: Hiszpania - USA (komentuje: Maciej Iwański; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

01:25 Copa Libertadores: Cruzeiro - Gremio (komentuje: Jarosław Krzoska) - na żywo

 

TVP HD:

20:20 Puchar Konfederacji: Hiszpania - USA (komentuje: Maciej Iwański) - na żywo

 

CZWARTEK - 25 czerwca

 

TVP 2:

20:05 Puchar Konfederacji: Brazylia - RPA (komentuje: Dariusz Szpakowski; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

 

TVP SPORT:

19:45 Puchar Konfederacji: Brazylia - RPA (komentuje: Dariusz Szpakowski; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

01:25 Copa Libertadores: Estudiantes - Club Nacional (komentuje: Michał Zawacki) - na żywo

 

TVP HD:

20:20 Puchar Konfederacji: Brazylia - RPA (komentuje: Dariusz Szpakowski) - na żywo

 

NIEDZIELA - 28 czerwca

 

TVP 2:

20:10 Puchar Konfederacji: Finał (komentuje: Dariusz Szpakowski; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

 

TVP SPORT:

14:45 Puchar Konfederacji: 3. miejsce (komentuje: Maciej Iwański; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

 

TVP HD:

14:55 Puchar Konfederacji: 3. miejsce (komentuje: Maciej Iwański) - na żywo

20:20 Puchar Konfederacji: Finał (komentuje: Dariusz Szpakowski) - na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny plan trasmisji piłarskich na ten weekend w kanałach TVP.

 

NIEDZIELA - 28 czerwca

 

TVP 2:

20:10 Puchar Konfederacji: USA - Brazylia (komentuje: Dariusz Szpakowski; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

 

TVP SPORT:

14:45 Puchar Konfederacji: Hiszpania - RPA (komentuje: Maciej Iwański; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

 

TVP HD:

14:55 Puchar Konfederacji: Hiszpania - RPA (komentuje: Maciej Iwański) - na żywo

20:20 Puchar Konfederacji: USA - Brazylia (komentuje: Dariusz Szpakowski) - na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja mam TVP SPORT w CP bo mam Familijny+Relaks Mix :D

 

 

Panowie To jest skandal TVP sport jest dostępna tylko dla wybranych.. Właścicielem tej stacji jest tv publiczna która utrzymuje podatnik.. powinna być dostępna na wszystkich s platformach cyfrowych i kablówkach na terenie Polski tak samo jak tvp 1 czy tvp 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po promocji. Teraz gdy możliwość oglądania tego programu straciła spora rzesza abonentów CP (Mini, MiniMax, Familijny) oglądalność kanału w sondażach sporo straci. Zawsze można dokupić ten sport za 13.90 i mamy Bundeslige w Eurosporcie 2 i kto wie co będzie z tą ligą angielska na ESPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozum, że transmisje na tvp sport kosztują... :D

 

Ze tak zapytam co kosztuje..????? (Mam tvp sport w n )

Jedynie liga rodzima żużla warta uwagi a tak .. powtórki .. polska liga koszykówki i to co na Eurosporcie i to Eurosporcie jeden.. ( fta z astry ) Niby turniej o czapkę gruszek w RPA ma tyle kosztować.. lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje na pewno kosztują, ale rzekomo za nie płacimy poprzez uiszczanie abonamentu radiowo-telewizyjnego. Jako kanał TVP powinien on spełniać swoją misję i być dostępny na platformach cyfrowych w najniższych pakietach. Albo dla tych co płacą abonament radiowo-telewizyjny powinny być udostępnione karty, dzięki którym można by obejrzeć bukiet kanałów TVP zakodowanych na Astrze tj. TVP1, TVP2, TVP Sport, TVP HD. TVP Sport kanałem publiczno-komercyjnym?

 

Aha i niech popracują nad tym jak ściągnąć od wszystkich abonament rtv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem CP (pakiet MINIwszystkiego-MAXpolsatu) i sądziłem że ten kanał pozostanie jednak w abonamencie! Niestety tak się nie stało i sądzie że owy kanał stracił tym samym sporo wiernych widzów! Nadal uważam że wszystkie kanały z cyklu TVP powinny być dostępne dla wszystkich bo są finansowane z naszych pieniędzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...