Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga Mistrzów nie jest żadnym odzwierciedleniem poziomu ligi.

A co jest, jeśli spotkania z najlepszymi ekipami z całej Europy nie są? Jest jakieś lepsze kryterium? Jeśli czołowa drużyna ligi francuskiej demoluje czołową ekipę ligi angielskiej, to o niczym nie świadczy!? Podobnie jak wyrównana walka średniej obecnie Borussi Dortmund z wieloletnim hegemonem ligi włoskiej Juventusem!? Według mnie nie ma i nie będzie lepszego kryterium. Ja uwielbiam zmagania w lidze angielskiej, lecz np. podczas meczu MC- Liverpool gdzieś z tyłu głowy kołatała się myśl, że ktoś kto kompromituje się w meczach z Barcą, ledwo awansuje z grupy, czy przegrywa ze średnią Bazyleą nie jest to pojedynek czołowych drużyn naszego kontynentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się chciało już do końca sezonu bez Szczęsnego. No ale cóż. Chociaż w Planicy go nie będzie. ;)

 

Co do Ligi Mistrzów - nie będę się wcinał, czy to jest odzwierciedlenie poziomu ligi. Ja dzisiaj obejrzę mecz, tak jak kolejne w TVP1. TVP dobiera mecze pod atrakcyjność, i Polaków. A jakby na przykład Barcelona za tydzień przegra i wejdzie Man City? To co wtedy? Napiszecie, że TVP żle wybrała?

 

Iwański dzisiaj komentuje. Chyba powinien być Laskowski, ale może jest chory, przecież żadnych pucharów innych w tym tygodniu nie ma. Za tydzień Szpakowski /też już było wcześniej wiadomo/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Planicy będzie Rudziński i Szczęsny. Gdyby może Kamil miał odebrać kryształową kulę to co innego. Akurat wczoraj można powiedzieć wyszło na Bobera1, więc skazywane na pożarcie Schalke sprawiło sensację i omal nie wyeliminowała Królewskich . Więc TVP dokonała wyborów jakich dokonała,a jakie się okażą to się okażą. Ja jednak dziś wybieram Chelsea- PSG, a za tydzień BVB- Juventus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby na przykład Barcelona za tydzień przegra i wejdzie Man City? To co wtedy? Napiszecie, że TVP żle wybrała?

 

Ja traktowałbym to w ten sposób, że wybór starcia Barcelona - Man. City nie jest znowu takim złym wyborem. Tu bardziej chodzi o poprzedni mecz, a mianowicie dzisiejsze spotkanie Bayern - Szachtar. Wiadomo, że powodem

tej decyzji jest Polak w drużynie z Monachium i ja to rozumiem. Tylko od razu zapala się lampka, czemu w przypadku meczu Dortmund - Juventus nie można zastosować tego samego argumentu? Brakuje tutaj jakiejś korelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem TVP. Dając mecz Bayern - Szachtar poszli na to, że gra tam Lewandowski? 50/50 na TVP jeżeli trafi na ciekawy mecz lub marny. Ale wybierali na pewno ze względu Lewandowskiego tylko. Bo taki hit jak Chelsea vs PSG nie pokazać to jest kompromitacja.

Równie dobrze TVP by pokazał mecz Bayern vs Sofia gdyby takowy leciał, bo LEWANDOWSKI.

 

Brawa dla TVP. Pomyślcie czasem nad wyborem spotkań. Co byście zrobili gdyby okazało się, ze 5 minut przed gwizdkiem Lewy nabawił się kontuzji i nie zagra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się zapytać dlaczego TVP1 nagle wycofuje sobotnie kwalifikacje z ramówki. Były planowane, a tu ciach, ważniejszy serial "Czterej pancerni i pies".

 

A wieczorem znów pewnie ponarzekam na Szczęsnego.

 

wislok - a skąd wiesz, że do Planicy pojadą Rudziński i Szczęsny? Ja myślałem, że jak co roku, Szaranowicz weżmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie norweska telewizja wycofała się z produkcji sygnału, ponieważ z tego co kojarzę to na którymś z kanału Eurosportu kwalifikacje też miały lecieć, a teraz nigdzie ich nie widzę (w formie powtórki). Tak więc jestem na 100% pewien, że to nie wina TVP. Chociaż na sport.tvp.pl są nadal zapowiedziane. Więc jeżeli kwalifikacje będą na sport.tvp.pl to oznacza, że ktoś po prostu nie chciał by kwalifikacje były w telewizji, a jeżeli ich nie będzie to wina norweskiej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się zapytać dlaczego TVP1 nagle wycofuje sobotnie kwalifikacje z ramówki. Były planowane, a tu ciach, ważniejszy serial "Czterej pancerni i pies".

 

A wieczorem znów pewnie ponarzekam na Szczęsnego.

 

wislok - a skąd wiesz, że do Planicy pojadą Rudziński i Szczęsny? Ja myślałem, że jak co roku, Szaranowicz weżmie...

No to nie wydaje mi się prawdą. Nawet rok temu byli Rudziński i Szczęsny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tenis nie można w ogóle liczyć na antenach otwartych. Dał to wyraźnie do zrozumienia mi rzecznik TVP Jacek Rakowiecki. Nie ważne czy Agnieszka Radwańska grała by o godzinie 19.00 czy o godzinie 4.00 . W tym roku także turniej WTA w Katowicach wyłącznie na antenie sportowej TVP - już to ogłoszono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego,że nigdy priorytetem nie były. Agnieszka Radwańska miejmy nadzieję,że zacznie grać i osiągać lepsze wyniki w poszczególnych turniejach. Nie miała ostatnio najłatwiej( problemy zdrowotne). Ponadto jest coraz więcej dziewczyn grających bardzo dobry tenis i o bardzo dobre wyniki jest po prostu trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...