Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Młody pewnie jestes możesz nie pamietac, ale Laskowski komentował zarowno snooker jak i siatkówke wiele lat temu w Eurosporcie ;)

Dlaczego odszedł z canal+? Bo jest podobno ,,cieżki'' do współpracy i z wieloma kolegami mu nie podrodze, a gdy smoku został szefem redakcji ich drogi musiały sie rozejść. Odszedł do TVP bo niby gdzie mial? To nie tak, że jemu sie zamarzyły wielkie imprezy sportowe, gdyby wszystko zalezało od niego to poztałby w canal+ i komentował el clasico i inne hity piłkarskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że odszedł do TVP z tego samego powodu co Rudziński, czyli chęć komentowania meczów z stadionów, w TVP ma większe możliwość niż miał W canal plus, raz na jakiś czas pojechał na EL clasico.

W TVP komentował:

-Euro prosto z stadionu.

-kilka meczy LM z stadionu.

Był na IO w Londynie, komentował Siatkówkę i piłkę ręczną.

Teraz pojedzie do Sochi i Brazyli,

 

Tego nie miał w Canal plus, tylko dziupla

Jestem zdania że każdy dziennikarz marzy relacjonować IO czy MŚ w piłce, być tam na miejscu

 

to jest główny powód przejścia Laskowskiego do TVP

To samo powiedział Rudziński przeszedł do TVP bo chce komentować Skoki czy lekkoatletyke na miejscu a nie cały czas w dziupli, jak mial w Eurosporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc został zmuszony do odejścia, niektórzy tutaj i tak uważaja, że Laskowskiemu sie zamarzył powrót do TVP ;)

 

Najważniejsza sprawa jest taka, że Laskowski odszedł/został zwolniony z canal+, a dopiero później dołaczył do TVP(przed samym euro), w miedzy czasie ,,flirtował z nką''. To nie był typowy transfer. Co nie zmienia faktu, że w TVP podnosi poziom komentarza, ale ja bym wolał go jednak nadal w canal+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, Laskowski sam chciał komentować Hokej, bo chce jechać na IO w Sochi.

 

W TVP masz stalą pensje a nie płacone za ilość meczy które sie komentuje,

W Eurosporcie masz umowy zlecenia.

 

Np Laskowski chciał sam od siebie komentować snooker w TVP sport, nie raz leci i komentuje go.

Widać że chce się także rozwijać w innych dyscyplinach niż tylko Piłka,

 

Laskowski widać że jest bardzo ambitnym dziennikarzem, chce rozwijać swoją wiedze w rożnych dyscyplinach, to się ceni.

Aktualnie zajmuję się: Piłką nożna, piłką ręczną, siatkówką, hokejem i snookerem( sam byłem zaskoczony, czytałem kiedyś wywiad że sam chciał to komentować nikt jemu nie kazał z władz TVP)

 

Tych Twoich wymysłów to już się czytać nie da. Laskowski od dawna lubi snooker, komentował to w Eurosporcie. Hokej i siatkówkę zresztą też....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały off-topic: Сочи -> Soczi ;]

 

@Janusz_

Masz rację. Od razu nie pojawił się z C+ do TVP. Komentował choćby w nSport jeszcze przed fuzją. W Eurosporcie, jak napisał @kunkore, Laskowski komentował snooker, piłkę nożna, ale także siatkówkę (pamiętam jak grały Polki chyba w jakimś turnieju eliminacyjnym i ten tekst "kurczak" :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos pana Laskowskiego. Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale po odejściu z Canal+ nie podjął on chyba od razu pracy w TVP. Może coś pokręciłem, ale jakoś tak to pamiętam, sporo czasu dzieliło jego odejście z C+ i ponowny angaż w TVP. Ja to widzę tak, że nie dogadał się ze swoim obecnym pracodawcą i przez jakiś czas chyba sporadycznie pojawiał się w Eurosporcie. Dopiero nieco później usłyszeliśmy go w TVP, bo po prostu otrzymał propozycje pracy na którą ostatecznie przystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo np taka wypowiedz Laskowskiego:

Po niemal piętnastu latach do Telewizji Polskiej wraca Jacek Laskowski, który będzie komentował mecze Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. – Byłem już zarówno na mistrzostwach świata, jak i mistrzostwach Europy, ale taka impreza w Polsce nie da się z niczym porównać – przyznał doświadczony dziennikarz.

 

Jacek Laskowski wraca do redakcji, w której zaczynał swoją dziennikarską karierę. – Wychowałem się tutaj, stawiałem pierwsze dziennikarskie kroki. Wiele się od tego czasu zmieniło. Wtedy był jeden budynek, a teraz jest już całkiem spore osiedle – powiedział z uśmiechem. – Zebrałem w Telewizji Polskiej bardzo cenne doświadczenie i byłem na największych piłkarskich imprezach – mistrzostwach świata w USA i we Francji, na mistrzostwach Europy w Anglii – dodał.

 

Jak zaznacza, możliwość komentowania meczów Euro 2012 to jednak coś zupełnie wyjątkowego. – Taka impreza w Polsce to zupełnie inny wymiar. Nie da się tego z niczym porównać – przyznał. – Pięć lat temu przeżywałem ogromne wzruszenie, kiedy przyznawano nam organizację, teraz czuję jeszcze większą ekscytację. Nic lepszego nie mogło się przytrafić – nie ukrywał radości.

 

Współpraca Laskowskiego z TVP nie skończy się po mistrzostwach Europy – jego głos będzie towarzyszył także igrzyskom olimpijskim w Londynie. – Zapewne będzie mnie można usłyszeć podczas transmisji z gier zespołowych, ale będę służył swoją wiedzą i doświadczeniem wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne – stwierdził.

 

Kto mi nie powie że nie zatęsknił za wielkimi imprezami? Wybrał TVP bo ma możliwość komentowania wielkim imprez, sam fakt że zwolnili go z Canal plus,

Ale wybrał TVP z tego powodu którego napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miał powiedzieć? "A poszedłem do TVP, bo tak jakoś mi się chciało, poza tym nie było żadnych innych propozycji".... :P

 

Znam troszkę kulisy tego, owszem zabrakło mi wielkich imprez na pewno, bo jak powiedziałeś do Himalaje dla komentatora. Ale pi prostu odszedł z Canal+ i nie miał innych propozycji jak TVP, jeśli miał to nie konkretne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie podpadł w konflikt z Smokowskim dalej był by w Canal+. Niestety został zmuszony do odejścia, był w e-nce ,ale okazało się,że będzie fuzja z Cyfrą + i było wiadome co to oznacza dla skonfliktowanego Laskowskiego. Wielkiego pola manewru nie miał, Polsat nie był zainteresowany zapewne ,więc zostało TVP, które bardzo dobrze płaci. Zresztą lepiej zarabiać zwłaszcza jak założono rodzinę niż być bez pracy. To co pisze Darek jest nie do końca prawdą, bo Eurosport nieraz wysyłał swoich dziennikarzy na miejsce zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba miał propozycje z stara N, kilak meczy komentował, skończyła się współpraca, Wybrał lepsze moim zdaniem czyli TVP tu miał możliwość ponownie komentować wielkie imprezy,

 

MŚ w piłce nożnej i IO to są himalaje dla komentatora, to są bardzo duże przeżycia i emocje dla komentatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miał powiedzieć-poszedłem tam tylko dla kasy .. ?? Przecież szefowi by zaraz donieśli, pamiętam jak Rudziński relacjonował wydarzenia Lekkoatletyczne ze stadionu w Eurosporcie. Pewnie było kilka powodów, wiadomo było,że Eurosport straci igrzyska,ale pamiętaj,że kasa jest najważniejsza jeli chodzi o wybór pracy,a jak ktoś twierdzi inaczej to kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas komentował z stadionu w EU, w TVP komentuje z stadionu wszystkie imprezy z lekkoatletyczne, kilka konkursów z skoków z pod skoczni lub Koszykówkę na IO z Hali. Każdy komentator chce relacjonować z miejsca. Poznać otoczkę wielkich imprez. A nie cały czas w dziupli siedzieć i komentować, ma większe ambicje dlatego wybrał TVP. Wyrzykowski z jakiego powodu był na IO w Londynie relacjonował dla TVP, a teraz będzie na Sochi,? Jaroński mówił o tym w Asie wywiadzie, bo Wyrzykowski chce poznać otoczkę imprezy IO.Wyrzykowski nie jedzie dla kasy. tylko chce zrealizować swoje marzenia,

 

Rudziński W EU wielkie imprezy zawsze komentował w dziupli. Teraz ma możliwość komentowania na miejscu. Obejrzyj sobie odcinek AS wywiadu z Rudzińskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to do Soczi nie ma czasem z ekipą TVP jechać właśnie Jaroński? Owszem, w Londynie kolarstwo z Sobczyńskim komentował Wyrzykowski. Pytam, bo dzisiaj podczas biathlonu, w swoim stylu, dyskutowali czy podczas transmiji TVP Jaroński może używać zwrotu "rach, ciach, ciach" :D. Wyrzykowski odpowiedział, że tylko w Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...