Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej bym się skłaniał właśnie do tego wyjaśnienia, które przedstawił @bober1. Seriale poszły na wakacje to, żeby nie były tylko same powtórki dali jakiś sport na żywo. Jak będzie duża oglądalność to może będą tak robić częściej (oby)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich latach tak nie robili

No i co z tego?? Nie rozumiem, zamiast się cieszyć ,że sport jest na antenie otwartej,znowu komuś coś nie pasuje. Dla mnie zawsze coś premierowego będzie ciekawsze niż setna powtórka serialu czy filmu. Dobra decyzja TVP. Właśnie dobra oglądalność sportu- sezon zimowy , LM mogła wpłynąć na tą decyzję. Powiem tak jeśli sezon ogórkowy ma tak wyglądać,że będzie sport w TV to dla mnie mógłby trwać on cały rok.

W TVP1 w niedzielę od 13:40 Jęździectwo Jeździectwo, CSI - Finał MR - Mem. F. Frankiewicza - Poznań Także w programie TVP Sport od godziny 13:30 ta sama pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te zapowiedzi proponowane na 2014 przez TVP, co pokazywałoby, że zaczynają coraz bardziej w ten sport wchodzić. Będzie "wymiana" z polsatem - Wimbledon do TVP za MŚ i ME w piłce ręcznej ;)

Ponadto co mnie jeszcze bardziej cieszy - deklaracja ELIMINACJI LE i LM. Jasne że zawsze może byc lepiej ale gdzieś od dwóch lat tvp sport, który już miał upaść zaczyna być coraz silniejszą stacją sportową na naszym rynku. A czekają np prawa do championship czy pucharu włoch i ligi portugalskiej zobaczymy kto na to sie rzuci. W tych planach brak mi właściwie tylko Serie A w siatkówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te zapowiedzi proponowane na 2014 przez TVP, co pokazywałoby, że zaczynają coraz bardziej w ten sport wchodzić. Będzie "wymiana" z polsatem - Wimbledon do TVP za MŚ i ME w piłce ręcznej ;)

Ponadto co mnie jeszcze bardziej cieszy - deklaracja ELIMINACJI LE i LM. Jasne że zawsze może byc lepiej ale gdzieś od dwóch lat tvp sport, który już miał upaść zaczyna być coraz silniejszą stacją sportową na naszym rynku. A czekają np prawa do championship czy pucharu włoch i ligi portugalskiej zobaczymy kto na to sie rzuci. W tych planach brak mi właściwie tylko Serie A w siatkówce

puchar Włoch i Portugalską ma Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do MŚ w 2015 w Piłce ręcznej nie zostały jeszcze sprzedane. Więc dużo się może wydarzyć. Natomiast akurat w tym przypadku wydaję mi się, że ten turniej pozostanie w TVP. Polsat odszedł od transmisji MŚ i ME w Piłce Ręcznej. Wyjątkiem jest tutaj ME w 2016r, ale tu sprawa rozgrywa się również o produkcję sygnału. Na tą chwilę tylko Polsat spełnia warunki techniczne stawiane przez EHF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP zakończyła współpracę z Wojciechem Fibakiem. Przyczyną tej decyzji jest publikacja jednego z tygodnika na temat obecnej działalności najwybitniejszego polskiego tenisisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, tak jak pisaliscie snookera komentowal Jacek Laskowski ;) No I ekspert, jak się przywitał czekałem na emocje, tak jak w nożnej czyli "jeeeesttt trafił! !!! 57:18 " hehe nie no pan Jacek tak cicho gadał, że. .. Ogólnie to transmisja spoko, tylko grafika z punktami bardzo słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 14 czerwca

14:20 Jeździectwo, CSIO Sopot - Konkurs Dwufazowy TVP Sport (do 18:30)

 

Sobota 15 czerwca

13:25 Jeździectwo, CSIO Sopot - Puchar Narodów TVP Sport (do 15:55)

17:35 Lekkoatletyka, Memoriał Janusza Kusocińskiego TVP Sport

20:50 Brazylia - Japonia TVP 2, TVP Sport

 

Niedziela 16 czerwca

12:45 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Polski - Kęty - Finały TVP Sport (do 15:35)

15:35 Jeździectwo, CSIO Sopot - Grand Prix TVP Sport (do 18:40)

20:50 Meksyk - Włochy TVP 2, TVP Sport

00:00 Hiszpania - Urugwaj TVP Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...