Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma dotrzeć do "[beep]gów", skoro jest dodatkowo płatna? Wiadomo że dotrze tylko do tych zdesperowanych, co uważają, że media oszukują ich na każdym kroku, i zapłacą dodatkowo za "jedyny sprawiedliwy" kanał... A więc tak, TV Republika jest dla pisowców ;)

Gdzie jest dodatkowo płatna to jest,ale gdzie nie jest dodatkowo płatna to nie jest. W CP np. jest w ramach danego pakietu.

Pavl6 niech do o.Rydzyka i Karnowskich dotrze to, bo to oni brutalnie atakują TV Republika i jakieś niszowe portal,które z chęcią cytujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam nadzieje że dostaną. :) Mi chodzi o to aby wstawić ten kanał to NTC tylko dlatego że tysiące ludzi starszych i młodszych chcę go oglądać a jest demokracja więc to społeczeństwo powinno decydować co chce w TV a nie jakiś tam ministerek bądź srektorek-dyrektorek. I pomimo tego że ten kanał sieję istną Rydzykową propagande a ja jestem liberalistą to większość go chce więc musi być i nawet ja to popieram! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że KRRiT nie przyzna koncesji TV Trwam. @Inklus ciekawe ile z tych podpisów pod petycjami jest prawdziwych,a ile się powtarza. Skoro TV Trwam chce tak bardzo nadawać to dlaczego nie nadają na HB tylko na Astrze ? Zobacz po ile sprzedają sprzęt - Cena zestawu- 355 PLN a cena odbiornika cyfrowego Ariva 120 Combo - 295 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma być w NTC, ten kanał to zło siejące kłamstwo.

Skoro jest na niego zapotrzebowanie społeczne to powinien być w NTC. A to czy sieje kłamstwo niech ocenią telewidzowie, a żeby to zrobić muszą mieć do niego dostęp. Jeśli religia, apel jasnogórski,modlitwa , msze święte są dla Ciebie złem to nie mamy o czym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam historie... Na tę Wielkanoc byłem u mojego kuzyna w Londynie i zgadnijcie co znalazłem w jego domu. Kartkę z numerem telefonu do gościa który montował polską satelitę. A satelity jakie montował to: nc+, Cyfrowy Polsat i... TRWAM! :D Czyli Rydzyk już opanowuje polonię w London ciekawe gdzie uderzy następnie. ^^ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inklus ciekawe ile z tych podpisów pod petycjami jest prawdziwych,a ile się powtarza.

 

Podważasz wiarygodność polskiego urzędu - Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - twierdząc, że nawet nie sprawdzali, czy podpisy które do nich wysłano się nie powtarzają? Chcesz się postawić w jednym rzędzie z o. Rydzykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że dotrze tylko do tych zdesperowanych, co uważają, że media oszukują ich na każdym kroku, i zapłacą dodatkowo za "jedyny sprawiedliwy" kanał... A więc tak, TV Republika jest dla pisowców ;)

 

Nie zgodzę się ja jestem zwolennikiem TV Republika,a nie popieram PISu,wracając do TV Trwam mimo ze nie oglądam tej stacji to mam nadzieje ze dostana miejsce na multipleksie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To co TV Trwam już całkiem przegrało wojne o miejsce w NTC? Jeśli tak to szkoda... :( A mówi się że żyjemy w demokratycznym państwie... g*wn* prawda... :/

W pierwszym konkursie samo ze sobą przegrało, bo nie przedstawiło w należyty sposób swojej sytuacji finansowej, np. na prośbę KRRiT nie przedstawili dokumentacji pożyczki od Redemptorystów. :) Gdyby wniosek był przygotowany w należyty sposób to nie wykluczone, że miejsce dostaliby już w wyniku rozstrzygnięcia pierwszego konkursu. :)

Natomiast drugi konkurs nadal trwa. :)

 

A to czy sieje kłamstwo niech ocenią telewidzowie, a żeby to zrobić muszą mieć do niego dostęp.

Fundacja Lux Veritatis przez dziesięć lat sama ograniczała dostęp do telewizji Trwam nadając ją poprzez satelitę Astra. :) Dlaczego do tej pory nie przenieśli się na satelitę HotBird? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pavl6 wytłumacz jak można sprawdzić 2 mln podpisów, czy się nie powtarzają ?

 

Rozumiem, że twoim zdaniem np. przed wyborami nie liczą podpisów pod listami kandydatów, bo jak tu zliczyć, jak razem pewnie ponad milion, jak nie więcej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inklus ciekawe ile z tych podpisów pod petycjami jest prawdziwych,a ile się powtarza.

Ja sam się pod tym podpisałem, choć TRWAM nie oglądałem, nie oglądam i nie zamierzam oglądać.

Dodam, że to był mój pierwszy podpis pod jakąkolwiek tego typu inicjatywą.

Sam się sobie dziwię.

Jeśli inni postąpili tak jak ja, to sądzę, że podpisy są wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@pavl6

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji na jednym z posiedzeń Senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu wyjaśniała, że nie mają możliwości policzenia wszystkich podpisów. Po prostu nie mają odpowiedniej komórki, która mogłaby zająć się tylko sprawdzaniem i liczeniem podpisów. :)

Natomiast jeśli chodzi PKW czy jakieś inne KBW to oni właśnie są od liczenia podpisów pod listami kandydatów. :) Tak, więc nietrafione porównanie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będą sprzedawać zestawy do NTC :D:D

Teraz już na to za późno. To stąd te ciągłe płacze i składanie wniosków do sądów. Gdyby Trwam trafiło w pierwszym konkursie to trzepaliby kasę na dekoderach DVB-T tak jak to robili na tunerach FTA. Tyle milionów przeszło koło nosa :D

Tak się zastanawiam co ci "biedni" zwolennicy TV Trwam, którzy teraz tysiącami chodzą w marszach, będą robić jeśli ich stacja dostanie miejsce w NTC? Przecież się zanudzą :D Teraz mają czas zorganizowany. Msza święta, komunia, później marsz na którym w chrześcijańskiej atmosferze mogą powyzywać Tuska, PO i resztę bliżej nieokreślonych złodziei oraz "onych" :D Dostaną miejsce i koniec marszów, pustka :D Nawet w telewizorze nie będzie co oglądać bo przecież TV Trwam pojawi się tam najwcześniej na wiosnę 2014. Ojciec dyrektor będzie musiał nakreślić nowych wrogów. O może marsze przeciwko TV Republika? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...