Skocz do zawartości

Sport w polskich platformach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu o LM i Euro 2012, a SportKlub kupił ligę austriacką w... hokeju na lodzie :)

SportKlub to sobie mógł kupić bo obraz dociera do całej Europy a nie co np. Polsat Sport, im się nie opłaca kupować czegokolwiek z hokeja czy kosza bo w Polsce nikt tego nie będzie oglądał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Prawa do Mistrzostw Świata w piłce ręcznej w 2009 roku (zarówno kobiet jak i mężczyzn) posiada Telewizja Polska.

Tak ludzie bo to nie jest wazna informacja , wazna jest ze na polsacie bedzie towarzyski turniej o tym piszą .Na polsacie sport nawed mecze z posligiem dniowym puszczaja a napis jest live. I dziwicie ze mają tyle abonamentów , trudno kogoś przekonac ze ten mecz nie był live jak tam to pisało .Próbuje kogos przekonac do n to mi mówi ze na cp tez ma zywo te transmisje/ chodzi mi o puchar ligi angielskiej/ . Informacja o mistrzowstwach powinna być na górze strony satkurier a nie na dole małymi literami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o LM i Euro 2012, a SportKlub kupił ligę austriacką w... hokeju na lodzie :)

 

No w końcu ktoś się za to wziął :D

Kupili jedną z najlepszych lig hokejowych w Europie. Teraz tylko czekać aż ktoś wykupi prawa do lig: rosyjskiej KHL, szwedzkiej, fińskiej, norweskiej, duńskiej, niemieckiej, czeskiej i szwajcarskiej. Może ktoś się za to weźmie, bo to jest dla mnie brakujące ogniwo w polskich kanałach sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruska liga jest chyba zaraz po NHL najlepszą ligą na świecie. Poza tym nieciekawie jest oglądać z rosyjskim komentarzem. Ptaszki także ćwierkają, że niedługo Planeta Sport zniknie z HotBirda :P

Może i nie jest bardzo popularny, ale bądź pewien, że ma wielu swoich zwolenników. A jak to określiłeś ligę "europejską" ma TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

janusz080

Polsat Sport? spojrz do ramówki PS na sobotę czy niedzielę w prime time leci piłka reczna albo siatkówka na zywo (która jest piorytetem tego kanału ) po prostu nawet nie ma kiedy jej tam nadawać na żywo.

zielony 841

no to mamy rzeczywiście czeski film wszystko okaże sie pewnie przy pierwszej kolejce 1 ligi

strone znam ale dawno nie odwiedzałem dzięki za przypomnienie i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

NIe no, nie chodzi mi nawet o to, żeby było tak jak wtedy. OS to lepszy wybór PLP niż TVP. OS może pokazać w sumie kilka spotkań z kolejki, a nie robić sobie jaja z jednym meczem (o ile nie było kampanii przedwyborczej :evil: ) jak w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...