Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W DirecTV są pojedyncze mecze (np. Lakersów) w 4K od kilku lat, a od niedawna też online w Youtube TV.

Ale jeśli chodzi o C+ to trzeba pamiętać, że oni jeszcze w 2014/15 upscalowali feed SD (jak już dawno wszystko było w HD) więc i z 4K pewnie trochę potrwa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dla DIRECTV  w USA. 

Czasami jest na YouTube opłaty ok 64$ i tylko dla kont normalnych , nie działa często  na kontach testowych .  

 

W Ameryce licencjonowanie jest trochę skomplikowane i zwykle żeby oglądnąć należy posiadać odpowiedniego dostawcę usług z odpowiednim wykupionym wysokim  pakietem.

 

@bgmnt amerykanie twierdzą że 4k to za duże koszty jak dla nich, do tego nie mają wyszkolonych ludzi do obsługi aparatury i na dodatek odpowiedniego sprzętu by zapewnić jakość 4K . Jak widać to jednak u nich to trochę potrwa. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy ktoś z Was nagrywał mecz w 4K na dysku podłączonym do telewizora.? Ile zajmuje to miejsca.? Może jest tam,jakaś inna  kompresja.? Chciałbym nagrywać  mecze z Kataru,ale nie wiem,czy lepiej,nie pozostać przy HD.

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, zefir napisał:

 Czy ktoś z Was nagrywał mecz w 4K na dysku podłączonym do telewizora.? Ile zajmuje to miejsca.? Może jest tam,jakaś inna  kompresja.? Chciałbym nagrywać  mecze z Kataru,ale nie wiem,czy lepiej,nie pozostać przy HD.

Nagrywam często. Jeden mecz w 4K zajmuje 3-4% dysku. Nie wiem ile będzie w tvp4k ale pewnie podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kummer napisał:

Nagrywam często. Jeden mecz w 4K zajmuje 3-4% dysku. Nie wiem ile będzie w tvp4k ale pewnie podobnie. 

 Dla mnie,to troszeczkę jest nieścisłe. 3-4% ,ale jakiego dysku.? Ja mam podłączony 500 GB.Czy tam w tv jest nagrywanie z komresją w MP 4.?  Dodam tylko,że normalnie godzina filmu w 4K,to ok. 45 GB w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kummer napisał:

Mam ultrabox 4K i tylko taka informacja była dostępna w starym oprogramowaniu. Teraz jest jeszcze inaczej.

Bardzo Ci dziękuję.Postaram się,samemu to sprawdzić,nagrywając z satelity coś w 4K.Być może,te nagrania tak dużo miejsca nie zajmują i mój dysk.pomieści wiele nagranych spotkań sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 godzinę temu, zefir napisał:

 Dla mnie,to troszeczkę jest nieścisłe. 3-4% ,ale jakiego dysku.? Ja mam podłączony 500 GB.Czy tam w tv jest nagrywanie z komresją w MP 4.?  Dodam tylko,że normalnie godzina filmu w 4K,to ok. 45 GB w pamięci.

To chyba na Blu-ray. Wszędzie transmisje są skompresowane. Tutaj godzina wyjdzie około 12 GB.

Oprócz Blu-ray jeszcze może być Bravia Core, bo tam jest 80 Mbps, więc pewnie wyjdzie godzina filmu te 45 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam na C+online i wczoraj i dzis obraz jest znacznie słabszy. Niby załącza sie HDR ale mam wrażenie  że to dobre HD. Na dole  gdzie jest znaczek widać spore niedokonałości obrazu. Jakość mam ustawioną na automat. Nawet jak jest to 4K to widziałem tu juz dużo lepsze transmisje. Edit Sprawdziłem speedtest i na tv jakieś mi koszmarne bzdury pokazuje nie wiem czego i to może być wina tej słabszej jakości. Ping 44  pobieranie 14.73 a wysyłanie 238.02. Nie wiem o co chodzi.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma satelitę i jakość jest super.A na Canal+ online przez internet teź mam gorszą jakość. Na razie tak jest.  Może kiedyś poprawią bo chciałbym zrezygnować z satelity. 
na satelicie lada moment zjadą z bitrate na Canal+ 4K. Więc na sat i online będziesz miał tą samą jakość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...