Skocz do zawartości

Forumowe bicie rekordu


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a to wszystko dzieki CP i BBC, które zapowiedziały szumnie na całą Polske start polskiej wersji kanałów tematycznych!!!

 

przynajmniej satkurier na tym zyskał!!!!

choc przypłacił to ponownie padem forum 21:35

 

Akurat mało ma to z tym wspólnego. Choć z drugiej strony jak zobaczyliśmy tak dużą liczbę userów na forum (czytaj: niewiele mniejszą niż wczoraj), to postanowiliśmy skończyć dzieło... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mało ma to z tym wspólnego. Choć z drugiej strony jak zobaczyliśmy tak dużą liczbę userów na forum (czytaj: niewiele mniejszą niż wczoraj), to postanowiliśmy skończyć dzieło... 8)

 

no to proszę uzasadnij swoją wypowiedź!

w moim odczuciu jest to podstawowy i jedyny powód 208 użytkowników w niedzielny wieczór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ponad 100 osób na forum i @raimundo pociągnął akcję nabijania licznika przez wejścia na forum za pomocą proxy. Dołączyłem się do tego ja i @michal218 (może ktoś jeszcze ?). Najpierw nabiliśmy do 170 (stary rekord: 175) i padła baza. Za chwilę kiedy serwer stanął na nogi @rajmundo pociągnął nas do walki o rekord i tym razem serwery wytrzymały :) A jak już biliśmy, to chcieliśmy te ponad 200 ustrzelić, więc na 203 się zatrzymało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,potwierdzam to.Sam mialem otworzone ponad 30 okienek.Fiant chyba nawet wiecej,a raimundo przyznal sie do okolo setki.Nie wiem tylko ile komu zaliczylo(niewazne),bo wydaje mi sie,ze moje zliczylo nie wszystkie.Pozniej mialem jeszcze otwartych prawie 60 i forum znowu zdechlo,ale nie pokazywalo mi na biezaco kiedy dodawalem,lub odejmowalem okienka,stad moje podejrzenia co do zliczania wszystkich otwartych okienek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ponad 100 osób na forum i @raimundo pociągnął akcję nabijania licznika przez wejścia na forum za pomocą proxy. Dołączyłem się do tego ja i @michal218 (może ktoś jeszcze ?).

Ja :D Okolicznościowy screen :arrow:http://zapodaj.net/images/97658459.png 41 okienek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nikt nie zauważył, ale kilka tygodni temu mieliśmy takie nieoficjalne bicie rekordu. Print'a zrobiłem, ale zapomniałem go wkleić, więc zrobię to teraz:

obleganacyferka1235ui3.th.pngthpix.gif

 

Dział "Cyferki" oblegany, oczywiście z powodu urządzonej konferencji platformy :D

 

PS: Niektóre nicki musiałem ocenzurować - z wiadomych przyczyn - nie każdy chce być widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...