Skocz do zawartości

Co lepsze N czy Cyfra+


Piotr Olejarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Messiah Twój post to coś pięknego..

 

Zacznijmy od tego, że na forach (tylko onetu mi zabrakło), które wymieniłeś udzielają się najczęściej trole i fanboje konkretnej platformy. Poza tym jak już mówisz o artykułach na temat jakiejś platformy to raczej większość wejdzie na artykuł dot. swojej platformy (tzn jak jest o N to najbardziej zainteresowani nim będą n-kowcy, jak o C+ posiadacze Cyfry itd. stąd się nie dziw, że jak czytałeś artykuły o N, to były tylko ciepłe kluchy o platformie ITI)

 

Powiedz mi tylko co z tymi dobrymi meczami np teraz i później jak Liga Mistrzów nie gra. Bo ligi w C+ grają właściwie co tydzień i zwykle co kolejkę trafia się jakiś szlagier. Powiadasz fan Wisły Kraków. A np fan Manchesteru United, Chelsea, Arsenalu, Liverpoolu, Barcelony, Realu, Milanu, Juventusu, Romy, Interu, Lyonu, Marsylii? Też raczej sięgnie po C+ a nie po N.

 

Rozumiem, że w przerwie od LM na programy dokumentalne o sporcie też otwierasz browarka i paczkę czipsów?

 

Poza tym zdecyduj się czy oceniasz jakość programów czy jakość obrazu. Bo mowa o 3 kanałach dokumentalnych w HD w n-ce.. Przejrzyj sobie ofertę C+ w tej dziedzinie, ile jest programów dokumentalnych.

 

Przepraszam co takiego dobrego jest w dekoderach n? Są góra minimalnie lepsze od Philipsów PVR HD 250 lub Pace PVR HD 500. A co powiesz np o naziemnej telewizji cyfrowej i oglądaniu Polsatu (jak jesteś w zasięgu). Czy to czasem N nie każe płacić za dongle? A nie wszyscy jak Ty mają platformę Solorza.

 

Dziwnym trafem nie poruszyłeś kwestii filmów. Może i lepiej, bo porównanie nfilm hd z canalem tylko przelałoby czarę goryczy.

 

Nie żebym uważał n za bardzo złą platformę, ale stwierdzenie "oferta C+ nie dorasta ofercie N do pięt." to albo chwilowa utrata umysłu albo prowokacja.

 

A już nie mówię o innych sprawach jak to, że n-ka skazuje abonentów na :censored: nboxy, a w C+ jak nie odpowiadają dekodery (np Tobie) to można samemu wybrać, bo karta nie jest sparowana z dekoderem. Albo np rozdzielenie abonamentu na 2 tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wszystko zależy od tego kto się wypowiada. Juz nie raz oswiadczałem że np dla mojego teścia - nie ma lepszej platformy od n (on wogóle nie ogląda sportu). Dla mnie z uwagi na zawartośc kanałów (HD też oglądam często ale od tego nie zależy mój wybór) wylącznie i tylko liczy się zawartośc merytoryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mesiash starałeś się bardzo,bardzo być merytorycznym a wyszło Ci jak zawsze :) slogany,slogany.Argumenty typu - wielu moich znajomych zrezygnowało z cyfry i pszeszło do N -starsznie merytoryczny argument.To ja napiszę, że wszyscy moi znajomi zrobili akurat odwrotnie i co? która plaforma zyskała więcej abo.Dalej następny fantastyczny argument-dla większości ludzi...N zdaje się być ... .Tak naprawdę jedynie z Twojego postu to dowiedzieliśmy się, że masz salon i sypialnie no i dwie platformy reszta to polemika na poziome hmm. przedszkola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesiash ja jestem bardzo spokojny, nawet tego posta pisałem ucząc się jednocześnie na kolokwium i go zbytnio nie przeżywałem. Tylko ciężko nie używać mocnych słów jak się czyta takie bzdury.

 

Może inaczej, delikatniej formułuj swoje argumenty, a nie teksty w stylu "że coś nie dorasta do pięt", "wielu moich znajomych".. Ogólne wrażenie mam takie, że nie znasz do końca oferty Cyfry. Odnieś się do którejkolwiek z moich opinii, a nie używaj ad personam, że mam ochłonąć. Innych argumentów nie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a fanboye i sprzedawcy C+ się odezwą.

Rozumiem, ze niektórym mogło się nie spodobać to, że ośmieliłem się napisać, że zrezygnowałem z C+ na rzecz CP i N i dobrze mi z tym. Ale po co od razu te zajadłe ataki? To tylko TV :) Mi i WIELU MOIM ZNAJOMYM bardziej odpowiada oferta N od C+. Czy to przestępstwo? Rozumiem, że na tym forum (posiadaczy C+) tak...

Garbar - nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym dorastaniem do pięt. Przeczytaj raz jeszcze (powoli) mój post może zrozumiesz o czym pisałem. Choć z drugiej strony jeśli ma być to kosztem niezaliczonego kolokwium, to może daruj sobie...

Ofertę C+ znam aż nadto, gdyż byłem abo tej platformy od samego początku istnienia (można powiedzieć, że nawet dłużej bo od czasu analogowego Canal+:) ) Zrezygnowałem jakieś 1,5 roku temu. Nie odpowiadała mi polityka cenowa, niedbałość o klienta, zlew na nowe technologie. Pamiętam wypowiedzi przedstawicieli Cyfry o tym, że na HD w Polsce jest dużo za wcześnie. Nagle jak weszła N z lepszymi cenami, o niebo lepszą technologią to okazało się, że jednak nie jest za wcześnie na HD...

Nie kwestionuję tego, że C+ ma już podobne dekodery (przynajmniej w założeniu Philipsy PVR miały dorównać recorderowi, bo w rzeczywistości ten dekoder to porażka - wiem bo długo się nim "bawiłem", zdaje się że Pace będzie lepszy). Nie kwestionuję również tego, że obecnie C+ ma może nawet lepsze promocje, tym samym ceny od N, ale teraz to oni już mnie mogą w :censored: pocałować. Przez te wszystkie lata aż za wyraźnie pokazali jak ważny jest dla nich polski rynek - ma tylko przynosić dochody francuskiemu właścicielowi. A dbałość o klienta pojawiła się dopiero teraz, jak nie mieli innego wyjścia.

Owszem brakuje mi nieraz np. kanału Planette, ale więcej jest na korzyść duetu CP+N niż na niekorzyść.

Ktoś napisał, że nieważne są dekodery, jakość hd itd., ale ważne jest co się ogląda. Nie zgodzę się z tym, bo oglądając najlepszy sport czy dokument w słabej jakości, do tego z koniecznością resetu boxa kilka razy dziennie można dostać :censored: I nawet najlepszy kontent nie daje radości z oglądania.

Co do zawartości filmowo/serialowej - MI OSOBIŚCIE bardzie odpowiada oferta N. Dużo lepsze VOD (szczególnie NSERIALE), więcej Premier. HBO i Filmboxy są w obu ofertach. C+ jeśli jest lepszy od NFilm, to nieznacznie. Do tego mój ulubiony kanał filmowy w ofercie N Wojna i Pokój. Bo kto powiedział, ze najlepsze filmy to te najnowsze i zrobione w Hollywood? Ten kanał to prawdziwa perełka.

To jest moja opinia. Dziękuję za uwagę.

Więcej nie będę polemizował, bo widzę że to nie ma większego sensu.

A Wszystkim w Nowym Roku życzę mniej czasu spędzonego przed TV, więcej na świeżym powietrzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie fanboje.. Do listopada '09 przez 3,5 roku miałem Cyfrowy Polsat.

 

Nikt Cie nie krytykuje za to, że masz N. Tylko za to, że wypisujesz dyrdymały o C+.

 

Powiedz jeszcze jakie to obecnie technologie ma N takie cudowne i o ile większy bitrate mają kanały N w HD i SD od kanałów C+.. Bo tu bez liczb się nie obejdzie.

 

Co do oferty.. Co kto lubi. Nieraz u znajomych bawiłem się n-ką i w życiu bym nie pomyślał, żeby ją wybrać zamiast Cyfry.

 

O kolokwium się nie martw. Na takich jak Ty zawsze jest czas. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mesiash :lol2::lol2::lol2::lol2:

Normalnie się uśmiałem czytając twoje [beep]ny :lol2:

W dekoderach Philips od Cyfry+ jest lepsza jakość niz w n-boxach co ty bredzisz ze oglądasz w słabej ajkości :lol2:

Najlepsze kanały filmowe i sportowe to Canal+ i nFilm jest 3 lata swietlne od Canal+. Podaj premiery stycznia w nFilm i porównaj z Cabal+:) Dbałośc o klienta nie pojawia się teraz bo ja od 3 lat biore umowy na 13 miesięcy i co rok mam super Promocje przedłuzeniową cxzego w n nie ma co szukać:)Jak możesz miec lepszy VOD chodzi jak tam nawet HD nie ma . W Cyfrze+ przynajmniej filmy w VOD sa w HD i co jakis czas promocje na VOD terza będa filmy po 5 zł wszystkie czego w n nie ma co szukać :)Promocje Cyfra+ ma lepsze Multiorom za darmo czego w n nie ma:) albo splitter sam tak mam i podzial na 3 telewizory i każdy ogląda to co chce :) Canal+ sport HD i film HD bije na łeb to twoje HD w n albo marne HD bo takie jest w n Ogólnie nFilm i nSport to najwieksze porażki n .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ jeśli jest lepszy od NFilm, to nieznacznie.

A tego dow[beep] to nie znałem, ale przyznam, że dobry :wink:

Styczeń: 1 premiera w nFilm vs 22 w C+ :roll:

 

Jeśli chodzi o PVR, to już śmieszne są te teksty o kilkukrotnym resetowaniu go w ciągu dnia. Mam go ok 1.5 i musiałem resetować może 3-4 razy. Mniej więcej tyle samo musiałem też resetować swoją nagrywarkę HDD Sony.

VOD jest rzeczywiście lepszy w n, ze względu na większą ilość umów z wytwórniami, ale za to HD jest jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a fanboye i sprzedawcy C+ się odezwą.

Rozumiem, ze niektórym mogło się nie spodobać to, że ośmieliłem się napisać, że zrezygnowałem z C+ na rzecz CP i N i dobrze mi z tym. Ale po co od razu te zajadłe ataki? To tylko TV :) Mi i WIELU MOIM ZNAJOMYM bardziej odpowiada oferta N od C+. Czy to przestępstwo? Rozumiem, że na tym forum (posiadaczy C+) tak...

Garbar - nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym dorastaniem do pięt. Przeczytaj raz jeszcze (powoli) mój post może zrozumiesz o czym pisałem. Choć z drugiej strony jeśli ma być to kosztem niezaliczonego kolokwium, to może daruj sobie...

Ofertę C+ znam aż nadto, gdyż byłem abo tej platformy od samego początku istnienia (można powiedzieć, że nawet dłużej bo od czasu analogowego Canal+:) ) Zrezygnowałem jakieś 1,5 roku temu. Nie odpowiadała mi polityka cenowa, niedbałość o klienta, zlew na nowe technologie. Pamiętam wypowiedzi przedstawicieli Cyfry o tym, że na HD w Polsce jest dużo za wcześnie. Nagle jak weszła N z lepszymi cenami, o niebo lepszą technologią to okazało się, że jednak nie jest za wcześnie na HD...

Nie kwestionuję tego, że C+ ma już podobne dekodery (przynajmniej w założeniu Philipsy PVR miały dorównać recorderowi, bo w rzeczywistości ten dekoder to porażka - wiem bo długo się nim "bawiłem", zdaje się że Pace będzie lepszy). Nie kwestionuję również tego, że obecnie C+ ma może nawet lepsze promocje, tym samym ceny od N, ale teraz to oni już mnie mogą w :censored: pocałować. Przez te wszystkie lata aż za wyraźnie pokazali jak ważny jest dla nich polski rynek - ma tylko przynosić dochody francuskiemu właścicielowi. A dbałość o klienta pojawiła się dopiero teraz, jak nie mieli innego wyjścia.

Owszem brakuje mi nieraz np. kanału Planette, ale więcej jest na korzyść duetu CP+N niż na niekorzyść.

Ktoś napisał, że nieważne są dekodery, jakość hd itd., ale ważne jest co się ogląda. Nie zgodzę się z tym, bo oglądając najlepszy sport czy dokument w słabej jakości, do tego z koniecznością resetu boxa kilka razy dziennie można dostać :censored: I nawet najlepszy kontent nie daje radości z oglądania.

Co do zawartości filmowo/serialowej - MI OSOBIŚCIE bardzie odpowiada oferta N. Dużo lepsze VOD (szczególnie NSERIALE), więcej Premier. HBO i Filmboxy są w obu ofertach. C+ jeśli jest lepszy od NFilm, to nieznacznie. Do tego mój ulubiony kanał filmowy w ofercie N Wojna i Pokój. Bo kto powiedział, ze najlepsze filmy to te najnowsze i zrobione w Hollywood? Ten kanał to prawdziwa perełka.

To jest moja opinia. Dziękuję za uwagę.

Więcej nie będę polemizował, bo widzę że to nie ma większego sensu.

A Wszystkim w Nowym Roku życzę mniej czasu spędzonego przed TV, więcej na świeżym powietrzu ;)

 

 

Nie sadze zeby Twoj post byl przestepstwem ani zadnym atakiem na Cyfre i glosem krytyki na tych, ktorzy sie zdecydowali podpisac z nia umowe. Twoj post to faktycznie zlepek okraglych zdan typu " polityka cenowa, niedbałość o klienta, zlew na nowe technologie" a nie podajesz przykladow, dowodow, argumentow.

 

Piszesz o polityce cenowej ktora byla zla, w nastepnym zdaniu ze jednak teraz Cyfra ma lepsza oferte niz N ale juz Cie to nie obchodzi.

I tak wlasnie toczy sie twoja opinia - miedzy tym co wg Ciebie bylo w C+ a tym co jest teraz w N.

To zgrabne ale co obchodzi nowych abonentow do ktorych jest kierowana aktualna promocja co bylo w Cyfrze 2 lata temu? Podpisujac umowe w styczniu 2010 abonent ma lepsza oferte za mniejsza lub porownywalna cene i GWARANTOWANE warunki na najblizsze 13, 18, czy 24 miesiace. Ktorych N nie jest w stanie zaoferowac:

-Pakiety w promocyjnych cenach przez pol lub wiecej czasu umowy

-TV za zlotowke

-tani VOD

-bezplatny Multiroom

etc.

 

I dlatego oceniajac 2 miesiace temu ktora platforma jest lepsza ( dla mnie) zdecydowalem sie na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsens się tak sprzeczać.

 

Jeśli ktoś patrzy po ilości kanałów, oraz brak w kanałach od Canal+ reklam wybierze Cyfrę+ ;)

Jeśli komuś zależy na lepszym dekoderze, to N-ka w standardzie daje lepsze dekodery.

 

Cena jest tu dość dyskusyjną sprawą, bo każdy załapał się na inną promocję, wiadomo N-ka i Cyfra ostatnio dali naprawdę super promocję. Ja też miałem brać N-kę za 48zł 6 pakietów i dekoder 250GB za 48zł, ale Cyfra zaproponowała mi za 42zł komfortowy i Canal+ przez cały okres umowy, zgodziłem się z racji tego, że w N nie ma sporo kanałów, które często oglądam min. SuperStacja, Czwórka (w grudniu, nie teraz), Trace no i przede wszystkim kanałów z rodziny Canal+Polska czyli Planete, AleKino czy Canal+, a nawet ostatnio Kuchnia.tv :D, których super zaletą jest brak reklam w trakcie emitowania programu.

Każdy woli co innego, ale dla mnie "superturbodekoder" nic nie daje, jest to dla mnie obojętne, więc zostałem w Cyfrze.

 

Naprawdę swój fanboyizm zostawcie dla siebie, bicie piany i pyskówka tu nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dzisiaj po 13 m-cach zwróciłem recorder N-ki i muszę pochwalić GO za bezawaryjność :brawo: jednak procedura jego zwrotu

jest bardzo NIEWYGODNA z powodu wybrania niewielu punktów serwisowych dla zwrotu :crazy:

 

co do ofert platform: to podstawowe pytanie dotyczy co abonent lubi ogladać w swoim telewizorze :?::wink:

a i tak doba ma 24 godziny i nie zanosi się aby miała więcej :lol2:

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a fanboye i sprzedawcy C+ się odezwą.

Rozumiem, ze niektórym mogło się nie spodobać to, że ośmieliłem się napisać, że zrezygnowałem z C+ na rzecz CP i N i dobrze mi z tym. Ale po co od razu te zajadłe ataki? To tylko TV :) Mi i WIELU MOIM ZNAJOMYM bardziej odpowiada oferta N od C+. Czy to przestępstwo? Rozumiem, że na tym forum (posiadaczy C+) tak...

Garbar - nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym dorastaniem do pięt. Przeczytaj raz jeszcze (powoli) mój post może zrozumiesz o czym pisałem. Choć z drugiej strony jeśli ma być to kosztem niezaliczonego kolokwium, to może daruj sobie...

Ofertę C+ znam aż nadto, gdyż byłem abo tej platformy od samego początku istnienia (można powiedzieć, że nawet dłużej bo od czasu analogowego Canal+:) ) Zrezygnowałem jakieś 1,5 roku temu. Nie odpowiadała mi polityka cenowa, niedbałość o klienta, zlew na nowe technologie. Pamiętam wypowiedzi przedstawicieli Cyfry o tym, że na HD w Polsce jest dużo za wcześnie. Nagle jak weszła N z lepszymi cenami, o niebo lepszą technologią to okazało się, że jednak nie jest za wcześnie na HD...

Nie kwestionuję tego, że C+ ma już podobne dekodery (przynajmniej w założeniu Philipsy PVR miały dorównać recorderowi, bo w rzeczywistości ten dekoder to porażka - wiem bo długo się nim "bawiłem", zdaje się że Pace będzie lepszy). Nie kwestionuję również tego, że obecnie C+ ma może nawet lepsze promocje, tym samym ceny od N, ale teraz to oni już mnie mogą w :censored: pocałować. Przez te wszystkie lata aż za wyraźnie pokazali jak ważny jest dla nich polski rynek - ma tylko przynosić dochody francuskiemu właścicielowi. A dbałość o klienta pojawiła się dopiero teraz, jak nie mieli innego wyjścia.

Owszem brakuje mi nieraz np. kanału Planette, ale więcej jest na korzyść duetu CP+N niż na niekorzyść.

Ktoś napisał, że nieważne są dekodery, jakość hd itd., ale ważne jest co się ogląda. Nie zgodzę się z tym, bo oglądając najlepszy sport czy dokument w słabej jakości, do tego z koniecznością resetu boxa kilka razy dziennie można dostać :censored: I nawet najlepszy kontent nie daje radości z oglądania.

Co do zawartości filmowo/serialowej - MI OSOBIŚCIE bardzie odpowiada oferta N. Dużo lepsze VOD (szczególnie NSERIALE), więcej Premier. HBO i Filmboxy są w obu ofertach. C+ jeśli jest lepszy od NFilm, to nieznacznie. Do tego mój ulubiony kanał filmowy w ofercie N Wojna i Pokój. Bo kto powiedział, ze najlepsze filmy to te najnowsze i zrobione w Hollywood? Ten kanał to prawdziwa perełka.

To jest moja opinia. Dziękuję za uwagę.

Więcej nie będę polemizował, bo widzę że to nie ma większego sensu.

A Wszystkim w Nowym Roku życzę mniej czasu spędzonego przed TV, więcej na świeżym powietrzu ;)

 

 

Piszesz o Philipsie PVR i dalej o resetowaniu kilka razy dziennie. Tu jesteś w wielkim błędzie- posiadam ten dekoder od około roku i zawiesił mi się około 3 razy w ciągu roku, powtarzam 3 RAZY W CIĄGU R O K U! To spora różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja od ok roku mam C+ i na podstawie argumentów- porównanie z Tv "N"- uważam że C+ ma dużo lepsza ofertę programową ( filmy i sport, inne porównywalne ). Ale jeżeli chodzi o technologie-dekodery to dokładnie jest odwrotnie. Daleko jest C+ do N-ki. Nie biorę w tym momencie pod uwagę turbo recordera tylko recordera. W każdym użytym do porównania argumencie technicznym-sprzętowym N-ka przewyższa C+ i to jest fakt.!!!!. Co do jakości nadawanych programów to wydaje mi się że po prostu nie ma o czym mówić. Jakość jest absolutnie porównywalna. Bo niby dlaczego miało by być inaczej. Ten sam sat. a pojemność na nim barrrdzo ograniczona.

pozdrawiam sprzeczających sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza jest Cyfra+.

Dlatego, że to co oglądam mogę mieć, w sensie zgrać oryginał (taki jaki lecie z satelity) na jakiś nośnik i odłożyć na półkę.

W eN to jest niemożliwe.

O właśnie - to jest argument, który dopiero po raz pierwszy pojawił się w dyskusji. Jak dla mnie jest to również wielki plus dla c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 99% abonentów liczy się żeby dekoder odbierał kanały, ew. je nagrywał. Jak ludzie nie mają argumentów odnoście oferty programowej, to zaraz wyjeżdżają z dekoderem.

To jest dokładnie jak w tym dowcipie z cyklu pytania do radia Erewań

 

P: (od słuchacza z Ameryki) Czy w Związku Radzieckim inżynier może kupić z pensji samochód?
O: A u was biją Murzynów.

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wypowiedzi, zwłaszcza posiadaczy N-ki odnoszę wrażenie, że oni sami siebie przekonują o tym, że dobrze zrobili nabywając tą właśnie platformę.

Super sprzęt powiadacie jest w N-ce, przyjmijmy, że faktycznie jest lepszy od tego co oferuję Cyfra- no ale przydało by się tutaj jakieś rzetelne badanie opinii publicznej obrazujące wyniki sondy: Czy ponadstandardowa funkcjonalność dekodera jest dla Pani/Pana decydującą kwestią przy wyborze operatora? Odpowiedż byłaby: Nie.

Nie oszukujmy się, poza pasjonatami tvsat :D i osobami lubiącymi wszelakie nowinki techniczne zdecydowana większość ludzi chce mieć po prostu dostęp do róznorakich tematycznie kanałów oferujących przyzwoitą jakość- tym bardziej, ze wielu z nich(równiez ja) po latach oglądania w makabrycznie złej jakości naziemnej tv jest zachwycona czystością obrazu oferowanego w SD.

Następna sprawa to kanały, a raczej przekonywanie jedni drugich o wyższości danego kanału oferowanego na wyłączność w platformie X. Ilu mamy ludzi, tyleż samo gustów i upodobań- każdy preferuję inne kanały. Jednak na zdrowy rozum wypisywanie, że NFilm jest porównywalnym albo i lepszym kanałem od Canal+ jest wpieranie samym sobie, że tak właśnie jest choć w gruncie rzeczy jaka jest prawda każdy wie. Możecie uznać, że jestem subiektywny pisząc te słowa, ale tak po prostu jest- spójżcie na ilość premier w danym miesiącu prezentowanych przez oba kanały i wszystko jasne. Ktoś powie: "premiery nie są wyznacznikiem ogólnej jakości danego kanału, ja wolę oglądać starsze kino z lat 90-tych" Więc w takim wypadku powiedzcie mi co jak nie premiery są wyznacznikiem wyższości Canal+ nad NFilm-em skoro są to kanały filmowe, które z założenia mają oferować widzowi kino na najwyższym poziomie. A więc wysoki poziom to starsze filmy, choć kinowe hiciory to obejżane już kilka razy, czy premiery Europejskie i Hollywood-skie?

I ostatnia sprawa, ale bardzo istotna- pieniądze. Cyfra po długich latach wreszcie jest operatorem dostępnym "dla każdego", 50% zniżki przez 9 lub 11 miesięcy to odczuwalna korzyść dla wielu osób/rodzin. Ja np. mam wiele różnych wydatków, samo życie też nie jest tanie więc poza ofertą pakietową i programową, która w N-ce zupełnie mi osobiście nie pasowała platforma będąca własnością ITI odepchneła mnie ceną. 48zł. ktoś powie: "a cóż to jest, a za taką kasę masz mnóstwo kanałów do oglądania" jednak ja wole płacić w Cyfrze 21.45zł. i oglądać może i mniej kanałów, ale za to takie jakie mnie interesują- ilość wcale nie jest wyznacznikiem ogólnej jakości bo i tak każdy ma swoje perełki, które ogląda, a reszta kanałów jest bo jest. I ta właśnie kwota jest dla mnie do przełknięcia, a cieszę się z wielu ciekawych kanałów.

Edit

Proszę nie wypisywajcie postów typu "my płacimy, a te francuskie... zbijają kasę i nas olewają" Skoro jesteście takimi patriotami dbającymi o polski kapitał to każdy, który pracuje w firmie, której udziałowcem bądż właścicielem jest zagraniczny inwestor nie się zwolni i jeszcze sprzedajcie te wasze zagraniczne wozy i zacznijcie jeżdzić polonezami. :read:

Takie wybiórcze myślenie jest żałosne.

Nie mam absolutnie nic do posiadaczy N-ki, wybrali platformę, która im najlepiej odpowiada jednakże nie wypisujcie bzdur o innych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wypowiedź przedmówcy, rzeczowa i obiektywna ocena sytuacji.

Obiegowa opinia krąży że N-ka tylko dla ludzi z wypasionymi telewizorami HD dla których nie ma znaczenia ze w ofercie platformy nie ma co oglądać, łapią się na tym ze będą mieli najwięcej kanałów HD. A później narzekają albo leczą swoje kompleksy w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że N jest tak beznadziejna i wogóle nie mają tam fajnych programów że nie oglądacie nigdy TVN ,TVN24,TVN TURBO i reszty kanałów których są właścicielami.

A faktycznie sztandarowy dekoder STRONG który mam i używam nie jest taki zły tylko jest totalnie beznadziejny.

A najlepsze jest w nim jak co parę dni trzeba go resetować wyciągając wtyczkę z gniazdka :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmów na TVN-nie w ogóle nie oglądam. Wszystkie hity kinowe, i nie tylko takie staram się oglądać na C+, HBO i od czasu do czasu jak jakiś cudem się trafi, na nFilmach. Ich programów rozrywkowych też. Za to bardzo lubię TVN24. Ten kanał to niedościgniony wzór. Choć czasami zajmują się [beep]ołami, to i tak ich wolę niż TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...