Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma 10 dni. Nie jest to nowa umowa, lecz kontynuacja starej. Nawet konsultant czytając aneks telefonicznie pyta czy decydujesz się odstąpić od wypowiedzenia i kontynuować umowę na promocyjnych warunkach. Gdyby Cyfra w tym wypadku nie postępowała zgodnie z prawem UOKiK już dawno nałożyłby na nią kary i musieliby zrezygnować z tych praktyk. Podobnie jak nie powinno się podpisywać umów bez ich wcześniejszego przeczytania tak nie ma obowiązku i nie powinno się decydować na tego typu oferty (aneks) od razu. Spokój, długopis do ręki, kalkulator przed oczy i policzyć, przemyśleć a dopiero później podjąć decyzję. A tak .... no cóż każdy z nas skończył 18 lat i odpowiada za swoje decyzje.

Dobrze, że to tylko pieniądze i to niezbyt duże, a nie np. wyrok śmierci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć najlepszą ofertę to wyślij jak najpóźniej wypowiedzenie, czyli tak jak mówisz.

Mi się kończy umowa cyfry w styczniu, i nie mam zamiaru szczerze jej przedłużać - gdyż stanowczo rezygnuję.

Ceny coraz droższe pakiety coraz mniejsze, zobaczymy co będzie przy fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko odnosnie odbioru sprzetu od Cyfry. Umowa przedluzona telefonicznie i do odbioru mam Pace PVR i karte MR. Czy jest mozliwosc odbioru tego sprzetu bedac w innym miescie niz miejsce zameldowania? Tzn... dzwonilem do punktu Cyfry w miescie, w ktorym aktualnie przebywam i powiedziano mi, ze to nie ma znaczenia i nie jest to problem. Co w przypadku gdybym np chcial reklamowac ten dekoder? Moge to zrobic juz w moim miescie, w innym punkcie Cyfry?

 

I druga sprawa, jakie trzeba okazac dokumenty przy odbiorze dekodera i MR? Nie posiadam przy sobie dowodu osobistego :/ Wystarczy prawo jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

W związku z przekształceniem Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. w Spółkę Akcyjną korespondencja powinna być od teraz kierowana na nową nazwę czyli Canal+ Cyfrowy S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Raczej nie jest to powód do zerwania umowy bez karnej. Są wysyłane pisma o zmianie na S.A. lecz miesiąc lub dwa będą przyjmowć wszystkie stare nazwy Sp. z.o.o dowiedziałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zorientowany w temacie może napisać jak włączyć samodzielnie poprzez ICA opcje CANAL+ HD, HBO HD oraz CINEMAX HD tak żeby nie wkopać się w żadne kilkumiesięczne zobowiązania w zamian za nieco niższą cenę? Uproszczając, jak krok po kroku włączyć w/w opcje z poziomu ICA w normalnych cenach (jaka zakładka, itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką nadzieję bo wziąłem parę miesięcy temu duży pakiet za prawie stówę i mało co z tego oglądam... ;]

także chętnie bym wypowiedział umowę i wynegocjował głównie pakiet sport z dotychczasowej Cyfry + LM i LE z N-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...