Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie TAK 8) Wyślij koniecznie w sierpniu rezygnację, na koniec września rozwiążą z Tobą umowe, zdajesz kartę w punkcie 2 października i od razu podpipsujesz nową umowę 8) Będziesz miał cały październik za friko i jeśli nic się nie zmieni 4 miesiące za 50% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z cyfrą do 30.06.2011r.Wiadomo,że w grudniu są najlepsze promocje,więc mam do obytych w temacie pytanie.Kiedy będę mógł rozpocząć negocjacje w sprawie przedłużenia umowy-coś mi się obiło o uszy,że już 6 miesięcy wcześniej można je rozpocząć-tylko nie wiem dokładnie z jaką umową-ja mam 18 miesieczną.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wypadku okresu minimalnego, to promo jest dostępne na 3 miesiące przed jego końcem tj. dzwon do c+ choćby 2.04.2011 ;)

 

Trochę skoryguję. Niektóre promocje przewidują przedłużenie umowy na 6 miesięcy wstecz, lecz... obecnie ich nie ma.

Standardowo przedłuża C+ umowę w 3 od końca miesiącu umowy lub później (jesli do końca czerwca 2011 masz okres minimalny, to przedłużać możesz umowę już od 1ego kwietnia 2011).

 

Gdyby pojawiły się promocje pozwalające na przedłużenie umowy wcześniej to tak jak miało to miejsce ostatnio, zadzwoni konsultant z propozycją.

 

edit:

Ad. cyfra.tv i Jacol - przede wszystkim nie jest brany pod uwagę multipakiet przy podpisaniu nowej umowy. Jacol, wyślij wypowiedzenie do końca sierpnia poleconym i podpisuj nową umowę kiedy chcesz. Najważniejsze jest to byś nie miał zaległości (opłaty) i niezwróconego sprzętu (karta lub karta + dekoder + kable [euro, zasil.] + pilot) w przypadku rozwiązanej umowy, ewentualnie zaległości w przypadku wciąż aktywnej umowy.

 

Ad.

Niestety nie ma ofert przedłużeniowych na Multipakiet a CTA z uporem maniaka przysyła nam klientów mówiąc im, że taka oferta jest u dystrybutorów :shock: Normalnie chyba ktoś tam mocno jest niedoinformowany :shock:

Podstawowe szkolenie związane z przedłużaniem umów jakie jest prowadzone przed rozpoczęciem pracy w CTA C+ zawiera informacje o tym, że Multipakiet Canal+ to umowa, której zapisy uniemożliwiają jej przedłużania (telefonicznego, co do "tradycyjnego" nie pamiętam, wybacz) i nie może tego zrobić żaden konsultant w CTA C+. Nie odsyłani są do dystrybutorów tacy abonenci, jeśli, któryś Ci się pochwalił, że go do Ciebie wysłali to weź pod uwagę fakt, że Polacy cierpią na problem związany z czytaniem ze zrozumieniem... jednakże przekłada się to w wieeeeelu przypadkach również na słuchanie ze zrozumieniem. Owszem, może się zdarzyć, że w trakcie rozmowy abonent uzyska informację, że tylko u dystrybutora może przedłużyć Multipakiet C+ ale to przypadek 1 na kilkaset tysięcy rozmów, słowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wypadku okresu minimalnego, to promo jest dostępne na 3 miesiące przed jego końcem tj. dzwon do c+ choćby 2.04.2011 ;)

Poprzez ICA,wysłałem formularz z tym samym pytaniem.Dostałem odpowiedź,że negocjację mogę rozpocząć dopiero 5.2011 :?

Tak czy inaczej lipa będzie,bo w czerwcu to mi dadzą-super podwyżkę :P

Teraz za Komfortowy z Canalem+ płacę 42zł-jak patrzę na obecne propozycje Cyfry to chęć zachowania takiego pakietu kosztowała by mnie prawie 2 razy więcej.

 

Załóżmy,że kończy się minimalny okres trwania umowy.Rozumiem,że przechodzę w umowę na czas nieokreślony.Dlatego mam następne pytanie:czy wtedy płacę 100% za komfortowy i 100% za Canal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie oto pytanie.

 

Posiadam pakiet komfortowy plus do tego opcję Canal +. Chciałbym dokupić do tego kil;ka kanałów HD : konkretnie na 100 % Canal + i Canal + Sport i chyba dwa Eurosporty.

 

Czy będzie to możliwe ? Czy da radę kupić konkretnie te dwa, ew. cztery kanały, czy trzeba będzie wykupić jakiś pakiet z większą ilością kanałów ? I jak przedstawia się to cenowo ?

 

Z góry wielkie dzięki za info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały HD Canal+ tak gwoli ścisłości.

OK. Tylko jak to się ma do info zawartego na tej stronie -> https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=6864 , gdzie widnieje, że Canal + Sport HD można wziąć za 6 zł ? Kto ma rację ? :)

Temat nie został zaktualizowany i nie zawiera obecnej oferty CYFRY+... i uwierz... mam rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego jaka to promocja, jesli miales np. gwarantowana cene za C+, przypuscmy 10zl przez x miesiecy - podwyżka do momentu zakonczenia promocji Cię nie obejmuje, zaś w wypadku promocji procentowej, pozostaje ten sam procent lecz liczony od wyzszej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wyglada tak mialem komfortowy z z hd mix ( stala cena na 18 miesiecy 49 .90 ) teraz w ica pisze optimum i hd mix , co jakis czas lubie dolozyc canal + z hd , teraz nie mam mozliwosci moge dolozyc sam canal + , nie wiem tez czy nie zmienia mi na optimum hd i nie karza placic wiecej po tej operacji , dziwne to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zgodnie z regulaminem z 5.09.2010

http://www.cyfraplus.pl/upload/regulami ... _09_10.pdf

jest możliwość do pakietu Kompakt lub Kompakt HD dołożyć sobie "luzem" kanały BBC HD, Animal Planet HD i NGC Wild HD w cenie 5zł/sztuka i 2xEurosport za 9,90 (niestety nie ma samego EUSP2) bo to wszystko są osobne opcje (nie można ich wziąć tylko do pakietu Start). Podobne osobne opcje tworzą EUSP HD, MTVN HD i NGC HD. Dopiero teraz czytałem ten regulamin. Dlaczego więc wszyscy płakali że dla tych kanałów trzeba brać Optimum HD? Jak ktoś chce wziąć tylko 1-3 kanały HD to się opłaci dorzucić luzem do Kompaktu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...