Skocz do zawartości

TNT


luk122003
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest także całodobowo w CP, wystarczy wyszukać i się znajdzie, co zresztą ludzie wiedzą od dłuuuugiego czasu, nie wszyscy, ale jednak wiele.

 

Faktycznie nie wszyscy wiedzą, nawet jeden z użytkowników sugerował, że odbieramy ten kanał nielegalnie. :?::?::?:

Inna sprawa, że CP mógł przecież coś z tym fantem zrobić.Czy na Cyfrze+ TCM i Cartoon są już oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos pamieta ten kanal iczy jest doseny na satelicie. Pamietam jak kilka lat temu dzieli pasmo z catroonnetwork.

Nie tylko dzielił. TNT nadawał również całą dobę jako oddzielny kanał. Choćby sierpniowy numer To&Owo z roku 1998 zamieszczał program stacji właśnie na całą dobę.

 

Przełom roku 1998 i 1999 był ciekawy. TNT blisko rok nie szyfrował swojego całodobowego przekazu z Astry 19.2E. Nadawał wtedy z transpondera 12.168V SR=27500 FEC=3/4. Później, całą paczkę, wraz z kodowanym już TNT 24h przeniesiono na 11.778V SR=27500 FEC=3/4.

 

Zmienił nazwę na TCM i jest od jakiegoś czasu nadawany jest całą dobę (przynajmniej na C+)

Jak dobrze pamietam z wykazów tamtego okresu, był moment, kiedy TNT i TCM nadawały równolegle :lol: Ale nie potrafię powiedzieć, czy się różniły ramówką :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja pamiętam jak TNT, co każdy piątek relacjonowało na żywo "WCW NITRO ON TNT" walki przez 5h chyba.

 

tutaj fragment prezentujący zakończenie dnia w CN i rozpoczęcie nadawania TNT.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=fdLP8o4WMns

 

( swoją drogą czy ktoś z was wie, kto zrobił muzykę kiedy te kwadraty tak skaczą obok siebie na tej szachownicy ?! Zawsze mi się to podobało. )

 

Pozdrawiam.

 

TNT nie nadawał w polsce. Chodziły słuchy że miał wejśc do Polski we wrześniu zamiast TCM (tego który jest z CN 18h) i jest on kanałem w stylu Fox Life.

TNT nadawał kiedyś z CN UK. W Polsce odrazu wystartował CN i TCM.

 

Chciałbym jeszcze tutaj dodać bo doczytałem po chwili, że nie jest to prawdą iż CN wystartował od razu z TCM.

 

Śląska Telewizja Kablowa, kiedy uruchomiła pierwszy pakiet programowy udostępniła CN ( wówczas jeszcze niekodowany ) a po zakończeniu nadawania CN 22:00 startował TNT. Tak był dosyć długo. Tylko TNT nadawał z anglojęzyczną wersją CN, natomiast polska wersja CN która obecna była na początku w Wizju TV dzieliła sygnał z TCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale tam była angielska wersja CN/TNT. W Polsce jak pojawił się CN to od razu był TCM.

TNT nigdy nie było w naszym kraju.

Zresztą napisałem że w Polsce od razu był z TCM (sam zacytowałeś)

Co ciekawe kiedyś ten kanał był nazywany TNT & CN, raczej się mówiło na niego TNT, a CN traktowało się jako dodatek. Była też 24 godzinna wersja TNT, podobnie jak jest z naszym TCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wiem, że to temat o TNT ale pewnie pamiętacie "stary" cartoon network nadawany z astry w analogu. Pamiętam jak zmieniali logo na np zielone w halloween itd i nadawali ciekawsze programy. Teraz już CN to nie to co kiedyś, najgorszy był dzień zakodowania tego kanału na astrze ... Człowiek ma już swoje lata jednak takie "rzeczy" przypominają o młodości :)

oto moment kiedy CN zamieniał czas z TNT http://pl.youtube.com/watch?v=VBDxX4hvqqU

Dj promo: http://pl.youtube.com/watch?v=X5w5OYNTgKI

Komuś także zebrało się na wspomnienia i powstał świetny krótki filmik:) http://pl.youtube.com/watch?v=PwMq1sbwJRM http://pl.youtube.com/watch?v=IJnmw8rqebM

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mnie do TNT zniechęcało to, że nie był on po polsku. Faktycznie, pamiętam z niego raczej tylko wresling (boks, czy inny sport na ringu, nie oglądałem), i filmy (pamiętam jak leciał gladiator, czy inna superprodukcja z kategorii rzymskich pajpajdłówek, więc ten kanał istniał nie tak dawno temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do TNT zniechęcało to, że nie był on po polsku.
A mnie uwagę przyciągało właśnie z tego względu, że na tym kanale mogłem obejrzeć film w oryginalnej wersji językowej. Zresztą to był jedyny niekodowany kanał angielski z satelity, który prezentował filmy, a także wrestling (z angielskim komentarzem oczywiście). Doskonała odskocznia od innych kanałów angielskich dostępnych wówczas z analoga i do których miałem dostęp, które w przeważającej części były stacjami informacyjnymi. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...