Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli trafiłeś na ostatnią opcję ale z możliwościę przedostatniej, prawodpodobnie zostaniesz poproszony by wyslać faksem kopię dokumentu zakupu i karty gwarancyjnej modułu a dane zostaną zmienione, ale jak widać jadą pod górę, a to dlatego że opcja aktywacji z które skorzystałeś była dla dekoderów w abonamencie, kiedyś tak się aktywowało dekoder alem on już był zarejestrowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam odnośnie modułu CP, mianowicie mam go w dekoderze Ferguson HF-8900HD. Na module obecnie nie mam żadnego pakietu, ale działa Polsat HD. Po przełączeniu na kanał Polsat HD na obrazie pojawia się pixeloza, która znika po ok 3 sekundach. Wkurza to jak włączasz Polsat HD i przez 3 sekundy masz pixelozę. Można jakoś temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, Polsat HD rzeczywiście jest od pakietu Mini ale tego nowego który jest z nową ofertą CP od października 2010 a w prepaid są stare pakiety i stare mini i tam nigdy nie było w wykazie Polsatu HD - to nie znaczy że komuś może działać lub nie - ale może być z tym różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Punkcie żeby wymieniła mi ten ich tuner Familijny na Cama, to napisała do nich e-mail że na moim koncie nie widnieje podmiana sprzętu na inny, W Poniedziałek jeszcze raz będę musiał iść i mam nadzieję że już załatwie ale i tak będę musiał dopłacić 149 zł do tej wymiany :-) ale uwolnie się od Listy Polsatu i będę miał swoją własną tak jak ja uważam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moduły po wstrzymaniu są dostępne, czy trzeba szukać używanych na allegro

 

Ps

od 10 marca test nowego systemu (tkz NAGRAVISION 4) na TP 12.188 GHz, 12.284 GHz, 10.758 identyfikującego się jako CAID 1861 nowe kart mogą się pokazać jeszcze przed świętami dla nowych użytkowników (z ich ruchami wdrażania poprzedniego i problemów czarno to widzę pożyjemy zobaczymy ) , system zmienia się w celu lepszego zabezpieczenia przed sharingiem.

 

Digi TV z CaID: 1880 też ma podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...