Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno to pytanie które chcę zadać było już w tym temacie ale żeby znależć odpowiedż na to trzeba by było sporo czasu stracić przeglądając cały ten wątek. Więc zadam je tylko nie plujcie na mnie od razu że zaśmiecam forum.

Otóż zamierzam kupić moduł CP taki http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/124 ... owy-polsat i w związku z nim mam pytania :

1) Czy po tych czterech miesiącach istnieje możliwość abym przy pomocy tego modułu odbierał tylko pakiet mini ?

2) Jeśli to jest możliwe to na jakich warunkach ?

3) Czy może jest opcja podpisania umowy z CP na pakiet mini tylko zamiast dekodera żeby oferowali moduł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to pytanie które chcę zadać było już w tym temacie ale żeby znależć odpowiedż na to trzeba by było sporo czasu stracić przeglądając cały ten wątek. Więc zadam je tylko nie plujcie na mnie od razu że zaśmiecam forum.

Otóż zamierzam kupić moduł CP taki http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/124 ... owy-polsat i w związku z nim mam pytanie czy po tych czterech miesiącach istnieje możliwość abym przy pomocy tego modułu odbierał tylko pakiet mini ? Jeśli to jest możliwe to na jakich warunkach ?

I czy może jest opcja podpisania umowy z CP na pakiet mini tylko zamiast dekodera żeby oferowali moduł ?

Po wykorzystaniu pre-paid, możesz podpisać umowę na ten sam moduł, z pakietem mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Orion.

Też byłem tego ciekaw i cieszę się , że jest taka możliwość.

Mam jeszcze pytanko, jeśli można. - Czy mogę z mojego pakietu mini ,odbieranego na zakupionym , moim Echostarze , na bezterminowej już umowie ,-przejść na moduł?(który oczywiście zainstalowałbym w innym , odpowiednim tunerze)

Czy jedyne rozwiązanie to zakończyć umowę , zakupić go i dopiero po 4 miesiącach miałbym to samo, tylko że na module? Jest alternatywa ?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na kanale TVP INFO z 12 284 aktywuje mi sie moduł prepaid?

 

bo na liscie mam kilka kopii dla abonentow kanału, i nie wiem który wybrac, a poprzedni moduł już wyjąłem i mam narazie zakodowane :)

 

na infolinii kazała włączyć na Aktywację CAM kanał, a tego kanału już chyba nie ma kilka miesiecy ;)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki kłopot z modułem.

Posiadam go od 4 miesięcy i do tej pory wszystko było ok.

We wtorek podczas oglądania na polsacie obraz został zakodowany(na innych kanałach z modułu to samo)po ok.10 sekundach obraz powrócił na ok.minute i tak w kółko, a na ekranie był napis proszę włożyć kartę.W menu tunera moduł był wykrywany ok.tak jak zawsze.Po ok.20 minutach wszystko wrócilo do normy.Dzwoniłem na infolinie i konsultant sprawdził i powiedział, że jest ok.Dziś w sobotę koło 17 to samo co we wtorek.Na ok.30 minut.Wcześniej tego nie miałem.

Wyjąłem karte i podkleiłem kawałkiem grubszej tekturki.Czy to coś z kartą, może z modułem?

Czy ktoś z posiadaczy modułów takie coś miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuner zawsze będzie widział moduł jak wyświetla się proszę włożyć kartę i jest tak szykuj się na wizytę w punkcie aps by wymienić cały moduł,nie zwlekaj,poza tym ze strony Polsatu u niech jest zawsze ok,ale nie u ciebie karta została uszkodzona i niema wyboru bo takie oglądanie zawsze będzie i nie kombinuj bo jak masz u[beep]liwego sprzedawce przetestuje moduł u siebie ale wszystko mu wyśpiewaj musi ci wymienić ma ci wpisać w wymianie że moduł nie widzi karty. i aktywacja 48h powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za

szybką odpowiedź.Jesteś pewien że to moduł z kartą do wymiany? Bo teraz jest ok.Właśnie ogladam tv i przełaczam i jest wporzadku.Ale jak się to powtórzy to odrazu ide wymienić a gwaranja jest na 2 lata to chyba wymienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się takie zdarzenie miało z 2x wymieniłem moduł w 2009 te 2x ostatnią wymianę miałem w marcu z takiej samej przyczyny wyskakiwało proszę włożyć kartę choć wszystko jest ok,2x wymieniałem u tego samego sprzedawcy i ostatnio poszedłem do innego i ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi o moduł w warunkach gwarancji jest informacja że w przypadku awarii należy dostarczyć do Cyfrwoego Polsatu do Warszawy, można wysłać pocztą oczywiście na własny koszt, to się nazywa serwis Door to Door w wykonaniu CP, chodzisz od drzwi do drzwi i nikt nie umie Ci pomóc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki kłopot z modułem.

Posiadam go od 4 miesięcy i do tej pory wszystko było ok.

We wtorek podczas oglądania na polsacie obraz został zakodowany(na innych kanałach z modułu to samo).

Już znam powód.To nie wina modułu tylko gniazda CI, moduł ma w nim luz.

Sprawdzone dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie ma oferty abonamentowej z modułem CAM CP.

 

A kto Ci takich bzdur naopowiadał.

 

Np. w Warszawie można wziąć moduł na wynajem, w abonamencie. Koszt modułu jest: 99 zł i jest to oferta na wynajem. Pierwszy miesiąc jest darmowy. Umowa jest podpisywana na 15 miesięcy, ale też można na dłużej. I można też wziąć np familijny + pakiet HD od razu.

 

Dowiadywałem się w centrum handlowym Wileńska, w punkcie sferii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...