Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czym innym są ceny w cenniku, a czym innym są ceny przy podpisywaniu umowy. Jeżeli kolego spojrzysz w cennik to zauważysz, że w cenniku Echostar 7400 to ponad 1200 zł. :) Czy ktoś tyle, kiedykolwiek, zapłacił za tego Echostara?

 

A moduł faktycznie kosztował 199 zł, ale w ofercie pre-paid, gdzie oprócz modułu otrzymywało się dostęp do określonych pakietów przez 4 miesiące. Warto dodać, że wartość otrzymanych pakietów była wyższa niż cena modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiking, Ceny modułów to około 150, 200, 400, a nawet te wielostrumieniowe, ponad 1000 zł. Cam Polsatu nie jest ani wielostrumieniowy, ani wielosystemowy, więc nie powinien kosztować więcej niż 150 zł. Co się tyczy Echostara za 1200 zł? Nikt rozsądny za dedykowany odbiornik by nie dał więcej niż 200 zł. Za kwotę, o której piszesz można kupić niezły tuner na linuksie, z dwoma slotami na CI i czytnikiem kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, chciałem powiedzieć, że patrzenie na ceny w cenniku nie ma sensu. :) Na dzień dzisiejszy w Cyfrowym Polsacie moduł CI traktowany jest tak samo jak dekoder HD. Tak, więc jaka cena za dekoder HD taka sama cena za moduł. :) Jeżeli nie mylę się to cena modułu CI (udostępnienie) przy obecnych promocjach dla nowych abonentów waha się od 1 zł do 99 zł (79 zł przy multiroomie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam starszy model tego modułu ale w opticumie x7 wraz z kartą cyfry współpracuje żle, kanały nadawane w simulcrypcie "gryzą sie" z tego co wiem jest to wina modułu a własciwie jego oprogramowania które juz od dawna nie jest aktualizowane. teraz tylko pytanie czy bedzie działal nowy w odbiornikach z gniazdem CI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy moduł CI+, w dekoderach z gniazdami CI, o ile będzie przez nie widziany (może tak być, że niektóre modele, a może nawet wszystkie nie wykryją modułu) będzie widziany jako zwykły moduł CI, natomiast w sprzęcie dedykowanym dla CI+ będą funkcjonować wszystkie korzyści jak i niestety ewentualne ograniczenia np. nagrywanie materiału w formie zakodowanej. Generalnie raczej nie ma się z czego cieszyć.

 

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do aktywacji. znalazlo mi 5 programow dla abonamenta to na ktorym mam zostawic. ma ktos moze telewizor sony z was. jaka czestotliwosc wpisywaliscie transponderow bo u mnie brak mozliwosci wybrania konkretnej satelity tylko musze wpisac czestotliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem ofertę na moduł CI+:podmiana dekodera HD5000 na Moduł CI+-moduł można tylko dzierżawić i przy tej umowie która jest czyli Pakiet Familijny HD+HBO HD+Cinemax HD to koszt modułu to 1 zł-jednorazowa.Modułu nie można mieć na własność,pakiet extra i sport przez 6 miesięcy darmowy i umowa na 36 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...