Skocz do zawartości

Piosenki warte uwagi. Co obecnie słuchacie?


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, z Hard Candy, Timbaland dał sobie radę moim zdaniem. O wiele bardziej, niż z "Xscape" Michaela Jacksona. Madonna się skiepściła raczej przy "MDNA", bo wtedy się zaczęła ta jazda na elektornicznej pile. :P

nie rozumiem po raz kolejny pchania na single nijakiego "Living For Love" i koszmarnego "Bitch I'm Madonna".

To drugie jest moim zdaniem raczej jasne - Madonna chce się pochwalić "kto tu k**** rządzi na tej scenie dz****". :lol2:

 

Ja zaś osobiście polecam z nowej płyty "Illuminati". Piosenka odkrywa trochę tajemnicy nt. strefy duchowej ludzi popularnych, jednak żeby to pojąć, trzeba wytężyć umysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sia Furler, to obecnie jedna z najpopularniejszych songwritterek. Jej singiel "Chandelier" był jednym z hitów roku 2014. Większość Się kojarzy właśnie z "Chandelier", "Elastic Heart", "Big Girls Cry", czyli utworów pochodzących z jej ostatniego krążka "1000 Forms Of Fear". Osoboście uważam, że obecnie Sia nagrywa muzykę pop na dosyć dobrym poziomie. Niemniej jednak ja wolę jej wcześniejsze płyty, które stoją na zdecydowanie wyższym poziomie.

 

 

Sia - "Don't Get Me Started" (z płyty "OnlySee", rok 1997) ---> https://youtu.be/b0hL9VILwI8

Zero 7 - "Destiny" --->

Zero 7, to brytyjski duet, który zaprosił Się do współpracy i w efekcie w 2001 roku powstał kawałek "Destiny", gdzie Sia trzymała wokal. Zresztą Furler udzieliła się wokalnie jeszcze w kilku innych utworach Zero 7.

Sia - "Blow It All Away" (z płyty "Healing Is Difficult", rok 2001) --->

Sia - "I'm Not Important To You" (z płyty "Healing Is Difficult", rok 2001) --->

Sia - "Little Man" (z płyty "Healing Is Difficult", rok 2001) --->

Sia - "Don't Bring Me Down" (z płyty "Colour The Small One", rok 2004) --->

Sia - "Breathe Me" (z płyty "Colour The Small One", rok 2004) --->

Sia - "Where I Belong" (z płyty "Colour The Small One", rok 2004) ---> https://youtu.be/E6YalhwzFxc

Sia - "Lentil" (z płyty "Some People Have Real Problems", rok 2008) --->

Sia - "Day Too Soon" (z płyty "Some People Have Real Problems", rok 2008) --->

Sia - "Soon We'll Be Found" (z płyty "Some People Have Real Problems", rok 2008) --->

Sia - "Beautiful Calm Driving" (z płyty "Some People Have Real Problems", rok 2008) --->

Sia - "Clap Your Hands" (z płyty "We Are Born", rok 2010) --->

Sia - "You've Changed" (z płyty "We Are Born", rok 2010) --->

Sia - "I'm In Here" (z płyty "We Are Born", rok 2010) --->

Sia - "Big Girl Little Girl" (z płyty "We Are Born", rok 2010) --->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy w latach 90-tych powstało wiele hitów i tych oklepanych i mniej oklepanych. Tym razem zaproponuję 3-kę przebojów z tamtych lat. Oczywiście jak to u mnie zazwyczaj te mniej ograne numery :wink:

 

Alanis Morissette – „Uninvited” -

Manic Street Preachers – „If You Tolerate This Your Children Will Be Next” -

Genesis – „No Son Of Mine” -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaproponuję 3kę artystów z lat 80-tych, którzy są znani głównie z jednego hitu, ale w swoim dorobku mają również inne przeboje te trochę mniej znane.

 

Na początek zespól Dead Or Alive. Każdy go zna głównie z hitu „You Spin Me Round” z 1984 roku. Ja zaproponuję ich trochę nowszy numer „Something In My House” – https://youtu.be/cvvQ9IWwSWM

 

Black. Jak wiemy największym jego przebojem stał się numer „Wonderful Life”. Ale w swoich zbiorach ma jeszcze inne kawałki, które stały się również przebojami np. „Everything`s Coming Up Roses” –

 

„Tora Tora Tora” dobrze znamy ten utwór w wykonaniu Numero Uno. A ja proponuje ich drugi singiel z 1985 roku „Madonna” -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - Supergirl

Ten utwór można zaliczyć do Gdzieś to już słyszałem, bo oczywiście niektórzy znają ten utwór: Reamonn - Supergirl. Ten utwór wyżej z tego roku polecam.

 

 

Dla mnie to jeden z tych coverów, który nie powinien nigdy ujrzeć światła dziennego. "Supergirl" w wykonaniu Reamonn nigdy i nie przebiło i nie przebije. Jednym słowem, bardzo nieudolny cover.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - Supergirl

Ten utwór można zaliczyć do Gdzieś to już słyszałem, bo oczywiście niektórzy znają ten utwór: Reamonn - Supergirl. Ten utwór wyżej z tego roku polecam.

 

 

Dla mnie to jeden z tych coverów, który nie powinien nigdy ujrzeć światła dziennego. "Supergirl" w wykonaniu Reamonn nigdy i nie przebiło i nie przebije. Jednym słowem, bardzo nieudolny cover.

 

To tylko twoje zdanie, wielu osobom się podoba co widać w notowaniach poszczególnych list przebojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - Supergirl

Ten utwór można zaliczyć do Gdzieś to już słyszałem, bo oczywiście niektórzy znają ten utwór: Reamonn - Supergirl. Ten utwór wyżej z tego roku polecam.

 

 

Dla mnie to jeden z tych coverów, który nie powinien nigdy ujrzeć światła dziennego. "Supergirl" w wykonaniu Reamonn nigdy i nie przebiło i nie przebije. Jednym słowem, bardzo nieudolny cover.

Dla mnie to już sam Reamonn jest jakimś nieporozumieniem muzycznym a co dopiero ten cover :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja coś zapodam :wink:

 

Booka Shade feat. Karin Park - "Line Of Fire" --->

M83 - "Wait" --->

The Knife feat. Jay-Jay Johanson - "Marble House" ---> https://youtu.be/baC7D0Ln0Gc

Lamb - "Wise Enough" --->

Zella Day - "No Sleep To Dream" --->

BØRNS - "Electric Love" --->

John Talabot feat. Pional - Destiny --->

White Lies - "First Time Caller" --->

Cape Lion - "Called You Mine" --->

Goldfrapp - "Ooh La La" --->

Ladytron - "Ace Of Hz" --->

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...