Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są pakiety dostępne dla tej oferty i ceny.

Jaki wybrać dekoder (ważne lista ulubionych) na allegro są samsungi sd+hd, hd500, używane, i nowe nawet z nie aktywna kartą.

czy za każdym razem musi być dzwonione że wpłaciłem i włączcie? automatycznie nie ma tak?

 

 

Z góry dzięki za szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety dla użytkowników:http://www.cyfrowypolsat.pl/cennik-dla-uzytkownikow-12-09-2011.pdf.Jeżeli się nie mylę to w tej chwili nie ma nowego prepaidu.Dekodery HD Polsatu są na wypożyczenie i nie są własnością abonenta.Są brane na tak zwanego "słupa",wyjątek ostatnio stanowiły Samsungi HD,które były sprzedawane nawet w Hollexie z jednym miesiącem gratis.Poszukaj używanego dekodera z prawidłowo zakończoną umową i najlepiej zrobić cesję na nowego użytkownika,żeby mieć dostęp do ICOK.

Nie zawsze trzeba dzwonić,ja płacę przez ICOK i pakiet sam się aktywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem na infolinie i familijny HD jest za 49,90 SD 42,90

 

Co do dekoderów hd 5000 to były one przez pewien czas sprzedawane na własność i może maja prawo je sprzedawać ale zachęcają do uzyskania danych w tym nr dekodera i sprawdzenie czy taki dekoder może być użyć na inna osobę i uzyc jako Pre-paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD5000 nigdy nie był sprzedawany na własność. Ten dekoder występuje tylko na udostępnienie, drugim modelem tylko na udostępnienie jest Sagemcom ESI-88.

 

@taiszo ty mówisz o karcie aktywnej, karta nieaktywna to stara karta Nagra 2, sprzed wymiany, czasami w ten sposób określają również karty zablokowane z powodu nie płacenia abonamentu Kartę aktywną można poznać po tym że po jakimś czasie na kanale dla abonentów pojawia się obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie do osób korzystających z prepaid-a i posiadających sprzęt do odbioru HD (czyli zapewne CAM + jakiś niepolsatowski tuner). Otóż wg. cennika dla użytkowników w pakietach HBO i Cinemax a nawet z zwykłym Familijnym są dostępne kanały HD. Czy posiadając odpowiedni sprzęt można je oglądać? Wg. cennika można, ale wszyscy wiemy, że w przypadku CP teoria czasami dosyć mocno rozbiega się z praktyką. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, szczególnie o tej jednostrumieniowości ponieważ rozważam obecnie różne warianty wymiany sprzętu i jednym pomysłów był/jest zakup AzBox-a z dwoma tunerami DVB-S2.

 

A z drugiej strony, co się tyczy jednostrumieniowości, to ludzie przecież na modułach jakoś robią "sharing" czyli, na ile dobrze to rozumiem, obsługują wiele strumieni. Ale może się mylę ponieważ ten temat nigdy mnie jakoś specjalnie nie interesował.

 

Na koniec mam jeszcze jedno pytanie odnośnie prepaida. Otóż zalogowałem się dzisiaj do ICOK na konto mojego starego DSB-717 nieużywanego od ~1,5 roku. W cenniku pakietów oraz w płatnościach elektronicznych mam pakiet "Relax Mix Film" za 54,80zł. Czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest jego zawartość? Czy to przypadkiem nie jest to samo co pakiet Super Film czyli HBO+Cinemax+Relax Mix? Dodam jeszcze, że mam też do wyboru pakiet Cinemax ale nie mam HBO. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest poprawna informacja, do rozdzielenia uprawnień wymagane jest rozbebeszenie modułu i wyciągnięcie danych parowania, wtedy w połączeniu z opłacona kartą można sobie rozdzielać sygnał, wykorzystując odpowiednie dekodery lub czytniki uniwersalne, oczywiście zgodnie z polskim prawem tylko w obrębie gospodarstwa domowego, sytuacji sprzyja brak multiroomu w Polsacie ale to się zmieni wkrótce (podobno).

 

Za 54,90zł? To chyba pozostałość abonamentu albo nie wiem co. Stary pakiet Film to AXN Crime, AXN Sci-Fi, Zone Europa, Zone Romantica, Kino Polska, Fox Life i FilmBox, kosztował on 15,80zł do tego abonament za familijny 37,90zl. Nie zgadza się nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 54,90zł? To chyba pozostałość abonamentu albo nie wiem co. Stary pakiet Film to AXN Crime, AXN Sci-Fi, Zone Europa, Zone Romantica, Kino Polska, Fox Life i FilmBox, kosztował on 15,80zł do tego abonament za familijny 37,90zl. Nie zgadza się nic :)

Mam do wyboru to co widać na obrazku. Oprócz tego dziwnego pakietu reszta jest wymieniona w ostatnim cenniku dla użytkowników i, jak widać, ich ceny również się zgadzają. EDIT: Aha, no i jak widać, brak jest pakietu HBO (czy też HBO HD) .

26895074.png

 

Dodam, że stary Super Film kosztował dokładnie 54zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź inne transpondery z polaryzacją V (pionową) np. 10719 - Fun4. 11075 Viva Wygląda na tp, że echoś nie chce wspólpracować z konwerterem na polaryzacji V. Wymiana konwertera na taki co zagra lub echosia w krzaki. Pomoże.

Miałem już 2 takie przypadki. Echostara z konwerterem single i Opticuma 7300 z konwerterem Twin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rozdzielenia uprawnień wymagane jest rozbebeszenie modułu i wyciągnięcie danych parowania, wtedy w połączeniu z opłacona kartą można sobie rozdzielać sygnał, wykorzystując odpowiednie dekodery lub czytniki uniwersalne, oczywiście zgodnie z polskim prawem tylko w obrębie gospodarstwa domowego

Czy rzeczywiście rozdzielenie sygnału w obrębie gospodarstwa domowego jest zgodne z polskim prawem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest legalne, ale tylko przy rozdzielaniu kart Cyfry+ w splitterach.

 

W Polsacie wyciągnięcie danych parujących to jedna sprawa, bo to jest niby jakieś przełamanie zabezpieczeń urządzenia, a po drugie nie ma w żadnym regulaminie wzmianki o podziale w obrębie jednego gospodarstwa (to się pewnie pojawi przy okazji multiroomu, ale tylko i wyłącznie przy używaniu tej i opcji i tylko na sprzęcie dostarczonym przez Polsat i na ich warunkach). W N to samo - można niby wyciągnąć klucze parujące i rozdzielić sobie w domu na tunery, ale będzie to nielegalne.

 

Wracając do Polsatu, to mimo wszystko wyciągnięcie kluczy parujących to chyba jedyna możliwość dla abonentów Cyfry, by mieć obie te platformy w jednym pudle. Użycie dwóch modułów/karty Cyfry+modułu Polsatu prawie na każdym zwykłym tunerze (nie liczę tych burżuazyjnych) powoduje problemy przy dekodowaniu kanałów w simulcrypcie/zacinanie się dźwięku/klatkowanie HD/ciągłe komunikaty i inne takie atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z oferty CP prepaid z modułem i karty Cyfry+ prepaid w jednym odbiorniku Golden Media Unibox 9080 i nie mam żadnych problemów z współpracą tych dwóch platform.

Dodam że w sofcie tego odbiornika można wyłączyć komunikaty z modułów i przypisać konkretne kanały to danego źródła dekodowania np. HBO do cam1 a Orange Sport do cam2.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieaktywna karta to karta której nie można już używać, żeby użyć dekodera z Allegro musi mieć on aktywną kartę, czyli mieć możliwość włączenia kanału Dla Abonentów oraz FTA i nie mieć zaległości płatniczych na koncie. Wtedy działa w trybie przedpłaconym czyli płacisz-masz, nie płacisz-FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...