Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Facet mi napisał tak WITAM Chodzi o HD5000 + ABONAMENT 79,90 PO 6 MIESIACACH KTORE SA JUZ OPLACONE NIC NIE TRZEBA PRZEREJESTROWYWAC DO NICZEGO NIE JESTES ZOBOWIAZANY DODAJE CI WYPELNIONE DRUCZKI DO KIEDY BEDZIESZ CHCIAL TO BEDZIESZ PLACIL DO 14 MARCA NIC NIE PLACISZ (PAKIET FAMILIJNY+EXSTRA HD +SPORT HD ) POZDRAWIAM

Czy ktoś coś z tego rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie blokują z prostego powodu, każdy może dokonać cesji swojej umowy na kogoś innego. Dopóki serwis nie wie że chodzi tu o nieuczciwą sprzedaż nie może zablokować aukcji.

 

Równie dobrze można kupić dekoder oglądać 6msc i oddać właścicielowi po zakończonym okresie promocyjnym. To jest dopuszczalne a nawet opłacalne. Tylko bez sensu. Kto zrzekałby sią prawa do darmowych kanałów pakietu Premium za parę stówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 4, paragraf 6, punkt 6 Regulaminu Świadczenia Usług przez Cyfrowy Polsat wyraźnie określa ten przypadek:

 

(...)"Abonent nie jest upoważniony do przekazywania udostępnionego mu Urządzenia

Dekodującego ani Karty osobom trzecim pod jakimkolwiek tytułem prawnym, w szczególności

poprzez użyczenie, najem. W przypadku naruszenia tego zakazu Cyfrowy Polsat uprawniony jest

do natychmiastowej dezaktywacji Urządzenia Dekodującego i Karty."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno ? Nie ma przypadkiem paragrafu o tym, że nie można dekodera udostępniać osobom trzecim ?

 

Ogólna zasada obchodzenia bubli prawnych wiążę się z definicją osoby trzeciej czyli niezwiązanej z umową ORAZ zamieszkującej inny lokal niż ten w którym realizowana będzie umowa. A także tym, że to CP musi udowodnić że z dekodera korzystają osoby trzecie poza lokalem abonenta (obowiązuje zasada domniemanej niewinności).

 

Chociaż podchodząc ściśle do definicji osoby trzeciej w rozumieniu umów cywilno-prawnych. Twoja rodzina nie może oglądać nic na twoim dekoderze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię temat. Dzwoniłem dziś na infolinię CP, oczywiście po wyczekaniu się 20 min miłą Pani się zgłosiła, za czym zacząłem zadać pytanie znowu 5 min - aktualizacja danych hehe no, ale do rzeczy. Chciałem się dowiedzieć czy mogę wykupić pakiet Familijny HD, po konsultacji z kimś tam, niestety odmowa. Zapytałem się kiedy w końcu taka będzie możliwość wprowadzona dla użytkowników prepaid, a ona na to że oferta jest w realizacji i proszę zadzwonić za jakiś czas, aby dowiedzieć się czy jest taka możliwość.

Czy ktoś coś wie na ten temat, czy po prostu ściema? Oczywiście dostałem też propozycje przejścia na abonament Familijny HD. Długo im to schodzi dodanie w prepaid Familijnego HD np. za 45-50zł. Czy tak trudno im to jest spełnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to związane z tym, że trzeba by zrobić upgrade wszystkich użytkowników Familijnego w różnych wersjach (tzn. abonentów też) na Fam HD. Tak jak został zrobiony upgrade z Mini do Mini HD. Z tym że tam sprawa była prostsza bo do Mini nie było pakietów dodatkowych, więc tu będzie większy bajzel. Prędzej czy później to zrobią a im dłużej zwlekają tym mniej zostaje abonentów ze starym Familijnym, więc problem niejako sam się rozwiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :smile:

 

Mam zadeklarowany pakiet Mini HD i dziś zauważyłem, że mogę oglądać z poziomu CP kanał Orange Sport. Czy ktoś może wyjaśnić czy kanał ten jest przypisany do tego pakietu na stałe czy jest to chwilowy dostęp, może trochę przypadkowy? :?:

 

Pozdr.serd. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Kart pre-paid nie ma już w ofercie CP, chcę kupić uzywaną na allegro. Mam pytania:

 

1. Wg opisu niektórych sprzedających wystarczy zrobić cesję i karta bedzie na mnie. Czy robi się ja listownie czy w punkcie sprzedazy CP?

2. Czy bez podpsisywania umowy na dłuższy okres mogę wybrać sobie jakiś pakiet CP z tej listy: http://www.cyfrowypolsat.pl/01-07-2011- ... wnikow.pdf i opłacić po prostu np. pakiet HD na 1 miesiąc?

3. Jak wygląda proces doładowywania mojej karty na dany pakiet na np. 1 miesiąc?

 

Dzwoniłem na infolinie, ale konsultantki tam pracujące nie wiedzą NIC:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli sprzedający nabył kartę wraz z dekoderem czy modułem w sposób legalny to można dokonać cesji. Dokonuje się jej listownie. Szczegóły są dostępne na forum. Należy poszukać.

2. Cały czas możesz opłacać bez podpisywania umowy. Mała uwaga, że jeśli zdecydujesz się na pakiet Mini HD to nie możesz do niego dobrać pakietu dodatkowego jak np. Pakiet HD. Można to zrobić dopiero od pakietu Familijnego. Samych pakietów dodatkowych (punkt 3. z cennika) nie możesz opłacać. Jeśli np. chcesz mieć sam Pakiet HD to tak się nie da. Żeby mieć Pakiet HD trzeba także opłacić pakiet Familijny to samo jest z pozostałymi pakietami dodatkowymi z punktu 3.

3. Gdy masz już kartę wraz dekoderem bądź modułem to dzwonisz na infolinię i deklarujesz jaki chcesz pakiet, a następnie go opłacasz. Możesz też najpierw opłacić, a potem zadzwonić i powiedzieć, że opłaciłeś dany pakiet oraz chcesz aby Ci go uruchomili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Cesję można zrobić listownie,ale dowiedz się czy moduł lub dekoder nie ma zaległości płatniczych i umowa została prawidłowo zakończona.

2.Najniższy to Mini HD bez opcji dodatkowych,jeżeli chcesz więcej to Familijny i do niego możesz dobierać inne pakiety np:relaxmix

3.Prepaid można płacić jak długo się chce.Wiążąca jest data wpływu pieniędzy na konto.Nieraz trzeba zadzwonić,żeby uruchomić pakiet i od tego dnia dopiero liczy się miesiąc.Możesz płacić od 1-go jak i od 15-go.

Ja używam prepaidu już drugi rok,a płacę przez płatności elektroniczne w ICOKu.Familijny sam mi się aktywuje od kilku minut do kilku godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...