Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym icok to różnie jest. Ja korzystam z Wakacji z CP a w icok mam tak: ostatnia wplata 15.06- 40zl(na 4 miesiace), nastepna wplata 0,00zl z datą aktualnego dnia, czyli dziś 05.07, a jutro będzie 06.07. Czyli kompletna paranoja, bo nie wiem czy będę miał tę promocję do 30.10 czy do 15.10(na infolinii powiedziano mi, że do 30.10. Ale pomimo tych dziwnych informacji w icok jestem pewien, że mam tę promocję, bo kanały się świecą no i mam w icok kod tej promicji, który mają wszyscy z niej korzystający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że icok nic nie mówi mi o promocji, brak jej kodu, ostatnia wpłata z marca. Kanały świecą. Konsultanci mówią, że promocja jest aktywna, teleserwis mówi, ostatnia wpłata 30.06 - 10PLN i że pakiet familijny aktywny do 13 lipca także nie wiem o co chodzi już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa dekodery w promocji "Wakacyjny [beep] w CP". Z tego co tu ludzie piszą to i tak mam nieźle bo oba działają od połowy czerwca (nie przez 7 dni jak u wielu osóB). Kasa wpłacona 29 czerwca. I po kasie ani śladu - przynajmniej w iCOK. Oprócz tego, że nie ma kasy to mam info, że pakiety aktywne do 12 lipca - ciekawe co potem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak kase wplaciles to nie masz czym sie martwic, wyslij emailem potwierdzenie wplaty. Ja wplacalem 28 czerwca pieniadze na konto cp to do dzisiejszego dnia nie mam odnotowanej wplaty w icoku. ;) [beep] na maxa w CP. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaja :evil: w czercu zamówiłem promocję na pakiet familijny po 10zł/mies i niby wszystko dobrze, niepodobał mi się wpis na icoku deklar_d, dzwoniłem do nich- tak wszystko jest dobrze, słyszałem w słuchawce, jak dobrze to dobrze tyle tylko że mi dziś kanały zakodowali, telefon i okazało się że ktoś wpisał nie taką promocję( w sumie żadną- normalny familijny).

Teraz niby wszystko pozmieniane i kanały mają być w ciągu kilku godzin- zobaczymy

Normalnie pełna kompetencja i profesjonalizm :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaja :evil: w czercu zamówiłem promocję na pakiet familijny po 10zł/mies i niby wszystko dobrze, niepodobał mi się wpis na icoku deklar_d, dzwoniłem do nich- tak wszystko jest dobrze, słyszałem w słuchawce, jak dobrze to dobrze tyle tylko że mi dziś kanały zakodowali, telefon i okazało się że ktoś wpisał nie taką promocję( w sumie żadną- normalny familijny).

Teraz niby wszystko pozmieniane i kanały mają być w ciągu kilku godzin- zobaczymy

Normalnie pełna kompetencja i profesjonalizm :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A mi regularnie co tydzień wyłączają pakiet,więc dzwonię do baranów a tam ogólne zdziwienie i zaskoczenie.Zapewniają że wszystko przecież gra.A ja cierpliwie proszę o kolejną już reaktywację. Bo z [beep]ami to nie ma przecież o czym rozmawiać.Bo kompetentna to jest tam tylko automatyczna sekretarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa wprowadzenia możliwości wykupywania pakietów "hd" tylko na określone miesiące, bo miało to być uruchomione podobno od lipca, a w moim "ICOK`u" bez zmian, tzn. w "płatnościach elektronicznych" pakietów "hd" nie widać...

 

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to z tym w końcu jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

A mi regularnie co tydzień wyłączają pakiet,więc dzwonię do baranów a tam ogólne zdziwienie i zaskoczenie.Zapewniają że wszystko przecież gra.A ja cierpliwie proszę o kolejną już reaktywację. Bo z [beep] to nie ma przecież o czym rozmawiać.Bo kompetentna to jest tam tylko automatyczna sekretarka.

Masz dekoder CP czy własny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na telefon, na koncie muszą być z góry wpłacone środki w wysokości min opłaty pakietu który chce się zamówić.

 

Acha, dzięki za info, tylko ciekawe dlaczego tak komplikują to włączanie kanałów "hd", tzn. telefon to nie aż taki kłopot, ale dlaczego kanały dla dorosłych można aktywować przez "ICOK", a "hd" już nie???...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

A mi regularnie co tydzień wyłączają pakiet,więc dzwonię do baranów a tam ogólne zdziwienie i zaskoczenie.Zapewniają że wszystko przecież gra.A ja cierpliwie proszę o kolejną już reaktywację. Bo z [beep] to nie ma przecież o czym rozmawiać.Bo kompetentna to jest tam tylko automatyczna sekretarka.

Masz dekoder CP czy własny?

 

Dekoder mam na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo HD to kanały dla wybranych, a taki kanał erotyczny to kanał dla każdego.

 

Jakoś taka logika (chociaż trafna, bo też wydaje mi się, że ludzie w "CP" tak właśnie myślą :D ) do mnie nie przemawia i byłbym raczej za odwrotną ("hd" dla mas, a erotyka dla wybranych :D! ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

A mi regularnie co tydzień wyłączają pakiet,więc dzwonię do baranów a tam ogólne zdziwienie i zaskoczenie.Zapewniają że wszystko przecież gra.A ja cierpliwie proszę o kolejną już reaktywację. Bo z [beep] to nie ma przecież o czym rozmawiać.Bo kompetentna to jest tam tylko automatyczna sekretarka.

Masz dekoder CP czy własny?

 

Dekoder mam na własność.

Jaki model? Może to jest model objęty wymianą tzw "czarna skrzynka", ponieważ po zmianie FEC na tp. C+ przestanie dla nich działać część oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...