Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytania posiadam modol dostepu cam. W dniu dzisieszym wznowiono mi sygnal na Pakiet Familijny oraz Relx Mix jednak nie wszystkie kanały dzialaja nie mam programów MTV Comedy Central Comedy Central Family co może być tego przyczyną pozostałe kanały działają. Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sporo informacji wyczytałem już na tym forum, ale mam jeszcze 3 pytania.

 

1. Zamierzam kupić DSB-H370G z kartą pre-paid. Ile czasu mnej więcej trzeba czekać od rejestracji dekodera i deklaracji pakietów do aktywacji tych pakietów? Czy można aktywować w środku miesiąca czy aktuwują dopiero od 1-go?

2. Czy już w pierwszym miesiącu można do pakietów którę są dostępne po aktywacji dokupić np. HBO HD ? W cenniku niby jest napisane, że pakiety dodatkowe są dostępne przy pakiecie familijnym. Ale co jeśli za ten pakiet nie płacę, bo mam go aktywnego przez miesiąc za darmo? Próbował ktoś tak zrobić? Dzwoniłem na infolinie, ale pani oczywiście powiedziała, że dopiero po aktywacji karty będą mogli sprawdzić jakie mogę wykupić pakiety ;)

3. Czy Polsat HD jest dostępny w pakiecie familijnym? Na wykazie kanałów w cenniku jest wymieniony tylko w Mini HD. Wszystkie pozostałe kanały z Mini HD są zawarte w familijnym, bez sensu byłoby płacić dodatkowo 19,9 tylko po to żeby dodatkowo mieć Polsat HD.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Z tym HBO trochę się zmartwiłem, bo zależało mi żeby mieć je zaraz po aktywacji. Spróbuję zagadać, może akurat trafię na jakiegoś konsultanta z którym się dogadam. A jak nie, to może się przedstawię jako Solorz-Żak i po niedawnych wypadkach będą woleli dmuchać na zimne i włączą wszystko o co proszę ;) Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytania posiadam modol dostepu cam. W dniu dzisieszym wznowiono mi sygnal na Pakiet Familijny oraz Relx Mix jednak nie wszystkie kanały dzialaja nie mam programów MTV Comedy Central Comedy Central Family co może być tego przyczyną pozostałe kanały działają. Dzięki za odpowiedz.

Witam, Włodek musisz sprawdzić bo jak masz moduł CP to korzystasz z własnego odbiornika a kanały Mtv Nhd i Comedy Central są dwa razy na 11075v z Hotbirda i może na liście masz te które działają w Cyfrze+, poszukaj tych drugich, Viva też jest dwa razy na tym tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem na infolinię Polsatu i pytałem o możliwość zakupu modułu CAM. Pani powiedziała że mogę kupić w autoryzowanym punkcie sprzedaży ale odmówiła mi podania szczegółów. Prawdo to czy fałsz. Jeśli kupię na alegro używkę to czy będą problemy z cesją? Bo płacić 500PLN za nówkę to chyba kogoś pogrzało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSA nie opowiadaj - dekoder HD (Samsung DSB-H379G) kupisz za 189 zł z jednym miesiącem oglądania (np. w Hollexie) natomiast cena modułu z czteromiesięczną subskrypcją to bodajże 399 zł i z tego co się orientuję to trafić go prawie nie sposób. Kupno używki (jeśli chce się koniecznie CAM) to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. A co do cesji - u mnie się zawsze udawała tyle że za ostatnim razem po wysyłce danych nabywcy i skanów dokumentów cesji poprzez email odmówiono mi i nakazano przysłanie tych danych listem. Co dziwne wcześniejsza cesja bezproblemowo odbyła się mailem (podpisane umowy tylko wysyłałem pocztą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowych modułów nie kupisz w prepaid, ceny które są podane to są ceny z kosmosu, ktoś ma zapasy i sprzedaje moduł za 399zł żeby zarobić, natomiast w APSach do umowy z familijnym możesz go dostać za 49zł, niektóre mają jeszcze zapasy, bo małe było zainteresowanie tymi urządzeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro to wiesz co można kupić ;) ja raczej patrzę na ceny w sklepach i w APSach, a tam moduł CP to rzadkość, po prostu CP nie kalkulowały się ceny modułów i przestali sprzedawać, kto ma to ma szczęście a kto nie ma czeka na moduły produkcji CP Technology

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie można zamówić jak można. Zlikwidowano pakiet mini więc na jego miejsce wskoczył Mini HD. Dostałem teraz odpowiedź od CP, że można aktywować pakiet Mini HD w pre-paidzie za 19,90 zł.

 

Cytat z emaila od CP: "Witam

 

Uprzejmie informuję, że obecnie moduł CAM umożliwia odbiór programów niekodowanych bez konieczności wnoszenia opłat abonamentowych. W przypadku chęci korzystania z płatnej oferty programowej (w wybranych przez siebie miesięcznych okresach rozliczeniowych) niezbędne jest złożenie przez Pana deklaracji korzystania z wybranego pakietu oraz dokonanie wpłaty zgodnej z cennikiem pakietów dla Użytkowników dostępnym pod adresem:

http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/i ... 052011.pdf

Deklaracje korzystania z wybranego pakietu można złożyć pisemnie, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...