Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Familijny RelaxMix to jest oferta bez kanałów Premium, czyli masz prawie wszystkie kanały oprócz HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2 i kanałów HD oraz erotycznych. Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Familijny musisz mieć wykupiony, żeby dokupić do niego pakiet RelaxMix.

To jest oferta ze strony Cyfrowego Polsatu: http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-c ... milijny.cp

Kliknij na zakładkę Familijny i Relax Mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery HD Showcase

 

Częstotliwość: 11449.00

Polaryzacja: H

Symbol Rate (SR): 27500

FEC: 2/3

 

Próbowała ktoś te częstotliwości??? niestety u mnie nie łapie chyba ,że coś z innymi ustawieniami nie tak np modulacja.... skoro podpisałem umowe tydzień temu na moduł i pełny pakiet to tego Discovery nie bede miał bez porozumienia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

19.05 dzwonie do polsatu bo wyłączyli mi sygnał i dowiaduje się że wyłączyli bo w końcu wprowadzili do systemu moje wypowiedzenie umowy ale mam nadpłatę 11.90 i mogę dopłacic 30.90 i włączy mi się familijny. Ok zlecam przelew z mbanku na konto polsatu

20.05 około godz 20 sygnału brak. Dzwonie do polsatu przelew jeszcze nie dotarł ale jak dotrze to 2 godziny i będę miał sygnał. Nic nie robić tylko czekać słysze od miłego pana.

21.05 około godz 16 sygnału brak. Dzwonie do polsatu przelew dotarł do nich wczoraj :woot: No to ile mam czekać pytam śmiało bo samo miało sie włączyć przecież. No tak mówi miła pani ale jest nowy regulamin i trzeba napisać zgłoszenie żeby to przeksięgowali bo system nie może rozpoznać mojej wpłaty. Miła pani pisze zgłoszenie czas oczekiwania do 48 godzin na przeksięgowanie :lol2:

22.05 jest teraz około godz 14 sygnału brak.Nie wiem czy dziś też dzwonić do polsatu. Może dowiem sie że mam stanąć na lewej ręce i założyć gacie na głowę i wtedy włączą mi sygnał :> . Tak wiem jestem teraz złośliwy ale moja cierpliwość też sie kiedyś kończy :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.05 dzwonie do polsatu bo wyłączyli mi sygnał i dowiaduje się że wyłączyli bo w końcu wprowadzili do systemu moje wypowiedzenie umowy ale mam nadpłatę 11.90 i mogę dopłacic 30.90 i włączy mi się familijny.

Pisałeś o wypowiedzeniu zakładałem, że masz umowę a nie pre-paid. Stąd ponowne włączeniu po uregulowaniu konta wynosi do 48h.

Ponadto dekoder powinien być włączony na kanale dla abonentów, jeśli wcześniej został zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz. Zmylil mnie ten tekst w iCok przy płatnościach elektronicznych jakos przeoczylem "(...)Jeżeli nie posiadasz obowiązującej Umowy...":

Warunkiem skorzystania przez Klienta z Pakietu Dodatkowego jest prawidłowe realizowanie obowiązków wynikających z Umowy w zakresie dotyczącym Pakietu Podstawowego (Pakietu Familijnego) oraz wniesienie dodatkowej opłaty abonamentowej w odniesieniu do wybranego okresu rozliczeniowego. Wówczas wniesiona dodatkowa Opłata Abonamentowa za wybrany pakiet zaliczona zostanie na poczet najbliższego pełnego okresu rozliczeniowego, w którym możliwe będzie korzystanie z Pakietu Podstawowego (Pakietu Familijnego). Jeżeli nie posiadasz obowiązującej Umowy, w celu skorzystania z Pakietu Dodatkowego powinieneś dokonać opłaty za Pakiet Familijny w wysokości 42,80zł/mc. oraz za wybrany Pakiet Dodatkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...