Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najważniejsze jest ustawić na kanale dla abonentów.

sqnek, wielkie dzięki za Twój post. Działa! :brawo:

Nikt mi wcześniej nie powiedział (na infolinii też), że dekoder ma być ustawiony na kanale dla Abonentów. Ustawiłem ten program, zadzwoniłem na infolinię i wybrałem ręczne ponowienie sygnału. Po 10 sekundach miałem obraz!

Miesiąc mam za darmo, a potem na coś się zdecyduję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz. Płacisz za dane pakiety - to oglądasz, jak zaprzestaniesz opłat, będą one zakodowane.

 

Czy pakiet HBO do familijnego w prepaid kosztuje tak samo 20 zł na miesiąc ?

Słyszałem że mając prepaid na pakiet familijny za 42 zł trzeba podpisać specjalną umowe z PC aby miec HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jakiś leń nic nie robi cały dzień. Odpalenie jednego "guzika" i 48 godzin :roll:

Zadzwoń jeszcze raz.

Widać, że nigdy nie pracowałeś w call center. Konsultanci mają sporo do roboty, poza tym takie są procedury, konsultant zarejestrował dekoder i to wszystko co mógł zrobić, poinformował też ile to może trwać.

Właśnie! Jeśli nie konsultant? To kto bezpośrednio rozpoczyna procedurę aktywowania karty.

Czyż niewywołany "leń"

Bogdan, CP jakiś czas temu werbowało do pracy, mogę ci podać adres mailowy, złóż podanie i zobacz, że to wcale niejest łatwa praca i nie siedzą tam sami lenie.

Mimo wszystko dziękuję. Mam inne zajęcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest to mój pierwszy post, to chciałbym najpierw wszystkich pozdrowić.

A teraz do rzeczy. Korzystam od kilku miesięcy z prepaid ale z powodu dużych kosztów postanowiłem podpisać umowę abonencką. Interesuje mnie pakiet familijny + relax mix.

Zadzwoniłem więc do BOK z prośbą o przysłanie umowy. A tu gość, który ze mną rozmawiał mówi, że może mi wysłać tylko umowę na pakiet familijny a opcje dodatkowe (relax mix) będę mógł wybrać dopiero po zarejestrowaniu umowy w systemie.

Wydaje mi się to mocno podejrzane. Niby co stoi na przeszkodzie żeby umowę zawrzeć od razu na oba pakiety? I jak długo będę potem czekał na włączenie kanałów z relax mix? Wystarczy zgłoszenie telefoniczne czy będę musiał podpisywać kolejną umową/porozumienie?

Jeśli ktoś z Was zawierał umowę na familijny + opcje, to proszę o potwierdzenie, że rzeczywiście wygląda to tak jak mówił facet z BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat kombinuje jak tylko może, bez problemu możesz podpisać umowę na familijny+relax-mix, a robią dlatego tak byś za szybko im nie zwiał. U mnie przy zmianie prepaid na familijny+HBORX to jakimś dziwnym cudem umowa na HBORX przy dostarczeniu się potargała, na familijny była cała a trochę to dziwne bo poszły w jednym liście. Wiec by druga umowa się nie potargała zaniosłem ja osobiście do polsyfa. pomijam fakt że umowę wysyłali mi 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie dziękuję za info. Potwierdziłeś to co podejrzewałem od samego początku - konsultant wprowadził mnie w błąd. Nie ma znaczenia czy zrobił to celowo czy po prostu z niewiedzy. Odpuszczę sobie czekanie na umowę z BOK i skontaktuję się z najbliższym dystrybutorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko czy jak kupię ofertę Prepaid z Samsungiem HD i skończy mi się miesiąc miodowy :) - choćby taki z Allegro bo już są od 160zł to czy po tym okresie będę mógł uruchmić pakiet Mini (ile wtakim razie kosztuje Mini w prepaid) i czy wogóle mogę podpisać umowę do tego dekodera właśnie z Mini np na 12msc. Bo teraz to już nie wiem, Pan z BOK-u mi powiedział że w dekoderach hd z prepaidu można aktywować jedynie Familijny w górę. Ktoś z kolei mi powowiedział że jest możliwość. Niech mi ktoś to rozjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko czy jak kupię ofertę Prepaid z Samsungiem HD i skończy mi się miesiąc miodowy :) - choćby taki z Allegro bo już są od 160zł to czy po tym okresie będę mógł uruchmić pakiet Mini (ile wtakim razie kosztuje Mini w prepaid) i czy wogóle mogę podpisać umowę do tego dekodera właśnie z Mini np na 12msc. Bo teraz to już nie wiem, Pan z BOK-u mi powiedział że w dekoderach hd z prepaidu można aktywować jedynie Familijny w górę. Ktoś z kolei mi powowiedział że jest możliwość. Niech mi ktoś to rozjaśni.

Mówisz i masz :wink:

 

Wkleję część naszej konwersacji z Rivam.

 

Kup Samsunga, oglądaj 1 miesiąc za darmo. Masz 4 opcje:

1) jeżeli chcesz oglądać pakiet mini (9,90zł) - OD RAZU po przysłaniu zadzwoń i zarejestruj dekoder (2 minuty - imię, nazwisko, pesel, adres, NUMER KARTY) i poproś o wysłanie umowy na pakiet mini na 12mc (może to trwać 3 tyg. zanim dojdzie, a musisz jeszcze odesłać). Zadzwoń też drugiego dnia i poproś o wysłanie umowy jeszcze raz - tak dla pewności.

2) w punktach sprzedaży będziesz mógł tylko dostać porozumienie na pakiet FAMILIJNY (nie ma niższego) do tego MINIMUM 3mc (jest 3mc okres wypowiedzenia), nie będzie okresu podstawowego więc po np. 4 miesiącach oglądania wypowiadasz i musisz 3mc jeszcze płacić. Plusem wyboru tego pakietu w punkcie jest to, że możesz oglądać tego samego lub kolejnego dnia. Możesz podpisać takie porozumienie dopiero po 30 dniach (czyli jak skończy się gratis) i mieć zarejestrowany dekoder !

3) NIE PODPISYWAĆ UMOWY - na infolinii poprosić o numer konta i tam wpłacać 42,80zł (za Familijny - to jest wyższa kwota, ponieważ nie masz umowy) - wówczas możesz nie oglądać przez rok i potem wrócić

4) zaryzykować i wpłacić na konto 9,90 - może uda się oglądać najniższy pakiet bez podpisywania umowy

 

Co do ostatniej - 4 opcji nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawa modulu prepaid po okresie 4 miesiecy? Chciałbym go zakupić i po tym okresie korzystać z pakietu Mini lub Mini Max. Czy konieczne jest podpisanie umowy z Cyfrowym Polsatem (co to za prepaid?). Jeżeli tak, to jaki jest okres minimalny?

 

andrekka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kup Samsunga, oglądaj 1 miesiąc za darmo. Masz 4 opcje:

1) jeżeli chcesz oglądać pakiet mini (9,90zł) - OD RAZU po przysłaniu zadzwoń i zarejestruj dekoder (2 minuty - imię, nazwisko, pesel, adres, NUMER KARTY) i poproś o wysłanie umowy na pakiet mini na 12mc (może to trwać 3 tyg. zanim dojdzie, a musisz jeszcze odesłać). Zadzwoń też drugiego dnia i poproś o wysłanie umowy jeszcze raz - tak dla pewności.

 

Ale Panie Bogdanie cały czas mi chodzi o Samsunga HD a ja nie wiem o jakim Samsungu Pan mówi bo jest jeszcze dsb-s305g czyli SD. Mnie zależy po miesiącu czasu podpisać umowę na pakiet Mini na Samsungu HD. Jak ktoś wcześniej wspomniał - nie ma chyba takiej możliwości. Ma Pan pewną informację że można taką umowę podpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...