Skocz do zawartości

W jakiej platformie pojawi się MTV HD?


Matti
 Udostępnij

W jakiej platformie pojawi się MTV HD?  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakiej platformie pojawi się MTV HD?

    • Cyfrowy Polsat
      14
    • Cyfra+
      7
    • n
      12
    • W żadnej
      9
    • We wszystkich
      27


Rekomendowane odpowiedzi

oddałem głos na wszystkie platformy o ile pojawi się ten kanał, może rok po starcie gdzie indziej, ale mam nadzieję, że będzie choćby z wersji international, że tak to nazwę. Jeżeli ten kanał ma być na TP Viacom'u to ja dziękuję jakość będzie beznadziejna, za malo miesjca, chyba, że jakimś cudem uda im się zdobyć jeden TP po TPS'ie. Wracając do "international" to nie mówię już o wersji pod dany kraj, ale to jest lekko nie możliwe aby taki kanał utworzyc, bo to full kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapewne MTV HD będzie nadawała ze swojego tr. (tzn. z tego co MTV/VH1/VIVA/Comedy Central) lecz w MPEG 4 i będzie dostępny w ofercie wszystkich trzech platform cyfrowych gdyż każda platforma juz oferuje kanały w podwyższonej rozdzielczości. :P

 

PS: Miejsce sie znajdzie gdyż znikną kanały które były oferowane w pakiecie TPS: MTV France i Game One France.

 

Szkoda że Viacom nie przejdzie na lepiej zabezpieczający system kodowania wtedy i popyt na karty MTV Unlimited byłby spory (w końcu abonament roczny jest niski) Tylko aby uwzględnili kanały lokalne np. w Polsce pakiet mógłby sie składać z MTV PL/MTV Two/MTV Base?MTV Hits/MTV Music/VH1 PL/VH1 Classic/Comedy Central/Nickelodeon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spektrum napisał:

 

Zapewne MTV HD będzie nadawała ze swojego tr. (tzn. z tego co MTV/VH1/VIVA/Comedy Central) lecz w MPEG 4 i będzie dostępny w ofercie wszystkich trzech platform cyfrowych gdyż każda platforma juz oferuje kanały w podwyższonej rozdzielczości.

 

A ciekawe co będzie z Nickelodeon. Moim zdaniem jest duża szansa aby MTV HD trafił do n-ki:) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

MTV nie jest raczej zainteresowana umowami na wyłączność. Myślę, że należy się tego kanału spodziewać w N - z różnych powodów. Primo - duża oferta HD i 80% tego rynku, do tego braku kanału muzycznego w tej rozdzielczości w "Style. Moda, Muzyka". Prawdopodobnie jednak MTV HD zobaczymy na każdej platformie. Powód jest prosty - własna częstotliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...