Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

87% za zatrudnieniem Probieża. Wracając do meczu 1:1 gdyby boczny Siejka wiedział jak ma gwizdnąć prawidłowo, bezbłędnie przy 70cm spalonym, Jaga by wygrala. Wynik jest jaki jest. Działamy dalej....w stronę...

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kompromituj się bo Siejka nie gwiżdże. Ale to chyba domena Jagiellonii, że każdy zawsze im przeszkadza, to grypa tu sędzia, zawsze jak się wali jest wytłumaczenie.

 

Vassiliev to ewidentnie chyba liczy w głowię kasę jaką zaproponował mu pewien klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty. Sędziowie się mylili, mylą i będą mylić. Nie obczaił momentu zagrania i zrobił błąd, nie 1 i nie ostatni raz tyle ale. Więc takich wywiadów w TV przed i po to będzie jeszcze lepiej.

 

Wracając do rozstrzygnięć to Jagiellonia pomyli się jeszcze nie raz inną sprawą jest to, że nie jestem pewien czy Legia jest w stanie wygrać 6 meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie w większości przypadków trzymają się nie pisanej zasady :pomagaj teoretycznie lepszym /bardziej medialnym w danym czasie klubom.Niestety obecnie tak uprzywilejowanym klubem jest Legia i wcale się nie zdziwię jak wygrają ligę przy większej lub mniejszej pomocy sędziów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to z innej strony kiedyś sędziowie w Ekstraklasie forowali Wisłę,a teraz Legię i nie jest to żadna teoria spiskowa .Jeśli chodzi o puchary europejskie to się nie wypowiadam ponieważ ogladałem  tylko 3 mecze Legii w obecnym sezonie (1 na początku sezonu i 2 ostatnie mecze w LE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko tylko Legia ma jakiekolwiek szanse na ponowny awans do LM. Dla mnie nie ma żadnej potrzeby szukania kolejnych teorii spiskowych. Po prostu kiedyś Wisła była najsilniejsza kadrowo(Żurawski, Frankowski, Kosowski,  Szymkowiak i wielu innych po prostu wymiatali :)), teraz na więcej może pozwolić sobie Legia i ma najlepszych piłkarzy(Odidja, Moulin, Radović czy Pazdan).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko tylko Legia ma jakiekolwiek szanse na ponowny awans do LM. Dla mnie nie ma żadnej potrzeby szukania kolejnych teorii spiskowych. Po prostu kiedyś Wisła była najsilniejsza kadrowo(Żurawski, Frankowski, Kosowski,  Szymkowiak i wielu innych po prostu wymiatali :)), teraz na więcej może pozwolić sobie Legia i ma najlepszych piłkarzy(Odidja, Moulin, Radović czy Pazdan).

 

Właśnie o to mi chodzi sędziowie w większości przypadków pomagają najsilniejszym kadrowo czyli obecnie Legii i nie potrzebne są żadne teorie spiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z tym składem. Żadnych szans na fazę grupową LM. Duże osłabienia, chyba że przyjdą transfery typu Sheridan.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Tak naprawdę potrzebny jest tylko albo aż dobry napastnik. Mioduski obiecuje fajne transfery w przypadku zdobycia mistrza. Mam nadzieję, że będzie miał okazję spełnienia obietnic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewłak pewnie będzie znowu chciał OSA, trener też jest za, Standard nie będzie grał w pucharach więc szanse będą większe niż zimą.

Co do Pucharów to jeśli jakiś inny zespól jak Legia przejdzie jakaś 1 rundę eliminacji to będzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewłak pewnie będzie znowu chciał OSA, trener też jest za, Standard nie będzie grał w pucharach więc szanse będą większe niż zimą.

Co do Pucharów to jeśli jakiś inny zespól jak Legia przejdzie jakaś 1 rundę eliminacji to będzie sukces.

Orlando mógłby wrócić, tym bardziej, że nawet zawodnik podobno tego chce.

Co do Śląska, to sami sobie winni. Kto im kazał zatrudniać Wesołego Jasia? :)

Nie narzekajmy na sędziów, bo właśnie oglądałem mecz Dortmund- Hoffenheim i to co wyczyniał tam sędzia to był dramat. Nasi sędziowie na tle tych z La Ligi, Premier League czy Bndesligi, to klasa sama w sobie.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek Śląska to by była niezła kompromitacja, żal patrzeć jak taki stadion bedzie się (bardziej) marnował w 1.lidze.

Żadna kompromitacja, jak ktoś robi alibi klub to tak jest, Śląsk to [beep] podobny do Ruchu. Problemy z kasą, ciągle zmiany prezesów,chaos organizacyjny niestabilna sytuacja kadrowo itd itd. 1 liga to mniejsze wydatki miasta bo na inwestora się nie zanosi.

A co ma do tego stadion ? Ten stadion to też duży problem dla Śląska ale oczywiście jakiś geniusz zamiast wpierw pomyśleć go wybudował, podobnie jest w Gdańsku czy Warszawie.

@Arkon trener nie ma znaczenia bo co to za różnica czy rok czy 2 dłużej po wegetują a co do JU to trener który pasuje do Warszawy do Legii, gdzie ma to co lubi, media,zainteresowanie itd. Zresztą w ilu klubach pracował a zawsze tylko w Legii miał wyniki 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie to problemu nie ma, już dobrze sobie wymyślili co ''zagarnąć'' na narodowy by był rentowny. W Gdańsku przynajmniej jak dotąd frekwencja niezła, jakieś 20 tys. lub więcej, jak Lechia będzie grała to i widzów będzie.

A we Wrocławiu? 5k na ostatnim meczu z Łęczną. Ogólnie frekwencja słaba, ale to ogólnopolski trend  - nie ma wyników=kibiców mniej. Podobnie w Zabrzu, Gliwicach itd. Jak go budowali to Śląsk miał ciekawe perspektywy. Nie wiem jak z rentownością, ale to chyba nikt im tego stadionu na siłę nie wybudował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...