Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja naiwnie liczyłem na przełamanie Necida, przecież ten zawodnik naprawdę dobrze grał w niezłych klubach i reprezentacji Czech. Myślę też, że nie służy mu sposób gry Legii, czyli mało akcji skrzydłami i wrzutek. Akurat głową koleś gra bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnie okienka w Legii nie są specjalnie udane. Zdecydowanie więcej obiecywałem sobie po Kazaiszwilim, Necidzie, Chukwu czy nawet Nagy powinien grać lepiej. Niektórzy twierdzili, że to większy talent niż Duda, ale Ondrej miał dużo lepsze wejście do Legii. Choć w jego przypadku, podobnie jak Chukwu liczę na eksplozję talentu w przyszłym sezonie. Gorzej, że w tym nie ma kto strzelać i to jest niepokojące.

A Jaga jest przykładem teamu zbudowanego za rozsądne pieniądze i przede wszystkim nikogo nie sprzedaliście w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On charakterologicznie i sposobem gry kompletnie do Legii nie pasuje. Koleś najchętniej sam wziąłby piłkę i przedryblował całą drużynę przeciwną. Totalnie nie rozumie na czym polega gra zespołowa, do tego obija się w defensywie. Przychodząc z Holandii pewnie myślał, że będzie tu gwiazdą, a tu okazało się, że takiemu Rado czy Odjidjy, to on może buty czyścić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo jak ktoś grałby w innym zespole. Ja na przykład nie widziałbym Vasiljewa w Legii, choć wielu rozpływa się nad jego grą. Gra sezon życia, pewnie odejdzie od was zarabiać dużą kasę w Rosji i tyle będziemy o nim słyszeć. Zresztą nawet statystyki pokazują, że wcale nie ma tak decydującego wpływu na grę Jagi jak to widzą niektórzy dziennikarze. Co innego Sheridan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem u Nas jest team. Nie rozważałbym tego w kategoriach indywidualności. W każdej formacji jest ktoś do wyróżnienia np. Obrona Guti, Runie, Tomasik, pomoc niewątpliwie Góralski z Wasiljewem, atak Sheridan z Czernychem, który grał napastnika zanim przyszedł Sheridan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naiwnie liczyłem na przełamanie Necida, przecież ten zawodnik naprawdę dobrze grał w niezłych klubach i reprezentacji Czech. Myślę też, że nie służy mu sposób gry Legii, czyli mało akcji skrzydłami i wrzutek. Akurat głową koleś gra bardzo dobrze.

Jeśli zawodnik jest nie przygotowany, nie grał od pól roku a swoją grę opiera na sile fizycznej to czego od niego chcesz oczekiwać ?

 

Niestety ostatnie okienka w Legii nie są specjalnie udane. Zdecydowanie więcej obiecywałem sobie po Kazaiszwilim, Necidzie, Chukwu czy nawet Nagy powinien grać lepiej. Niektórzy twierdzili, że to większy talent niż Duda, ale Ondrej miał dużo lepsze wejście do Legii. Choć w jego przypadku, podobnie jak Chukwu liczę na eksplozję talentu w przyszłym sezonie. Gorzej, że w tym nie ma kto strzelać i to jest niepokojące.

A Jaga jest przykładem teamu zbudowanego za rozsądne pieniądze i przede wszystkim nikogo nie sprzedaliście w zimie.

Nagy potrzebuje czasu, to  zawodnik dla którego przeskok z Węgier do Polski jest duży. Musi popracować nad regularnością. Necid i DCC to niestety zawodnicy nie przygotowani którzy bazują na sile fizycznej i jeśli nie są sprawni to są nie przydatni. O ile angaż DCC można zrozumieć podobnie jak Sanogo  bo jest czas aby ich odbudować mają długie umowy to wypożyczanie Necida na pół roku nie ma sensu, zresztą pisałem o obawach i tak jest. Gdyby Necid był w formie, przynajmniej był w Legii od stycznia to by inaczej to wyglądało. I tu jest największy błąd zastąpiono zawodników w formie, zawodnikami którzy potrzebują czasu aby się odbudować. Nie rozumiem czemu DCC siedzi na trybunach a nie gra w rezerwach prędzej by był gotowy grając w II .

 

Właśnie dziwi mnie brak u Was w składzie Kazaiszwilego? Co jest z nim. Bo dla, niektorych na forum był i jest zawodnikiem mega. Tylko nie w Legii.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Głupota. Dostał od Magiera wytyczne co ma poprawić ale on ma to gdzieś. Myślał, że przyjedzie będzie miał piłkę przy nodze pogra i wyjedzie do dobrej ligi. Wywalone na wszystko totalnie dlatego trybuny. Umiejętności ma i to duże, takie którymi powinien pozamiatać tą ligę ale głowa nie ta. Zresztą w kadrze Gruzji też to widać mecz z Serbami gdzie zamiast oddać piłkę było by 2:0 to szedł sam i przegrali mecz. W Jadze i każdym klubie tego typu byłby gwiazdą tak jak w kadrze bo mógłby holować piłkę ile chce z przodu, mógłby być ustawiony z przodu i na nim cała gra mogłaby się opiera jak na Wasiliewie.

 

Tomasik bądźmy poważni on gra sezon życia(w defensywie gra bardzo przeciętnie to kolejny z klanu Brzyski, Douglas, Mraz gdzie asysty zacieniają prawdziwy obraz jego gry) którego nigdy nie powtórzy ale jako, że jest lewym obrońcom to ma szansę podpisać kontrakt życia gdzieś mimo wieku.

 Wassiliew, w Legii był kiedyś taki Junior, kopia w kopię Estończyka dobry technicznie ale mający 1 wadę strasznie wolny.  Jagiellonia to idealnie miejsce dla niego.

 

 

Co do wczoraj to brakuje jednego, ruchu z przodu i to nie zależnie kto gra czy Necid czy DCC czy Rado czy Hama czy Kuchy, wygląda to identycznie. Czasem coś wpadnie któremuś ale nie zmienia to postaci rzeczy. Nikolić balansował na spalonym mógł mieć 7 w meczu a w 8 sytuacji strzelić gola, Prijovic umiał wygrać pojedynek, zrobić wolną strefę partnerowi. Teraz nie ma tego i są problemy. Statyczność w ataku sprawia, że VOO ma miej miejsca i mniej możliwości gry.

 

Pewnie szansę dostał by Kulenovic nawet mimo głupiej głowy ale pojawienie się jego brata w Legionowie chyba jeszcze pogorszyło jego stan.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...