Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Leśnodorski trzeba przyznać, że ma serce do sportu, dobrze zarządza klubem - patrząc na przykład co się teraz dzieje w Wiśle Kraków. Mógłby natomiast trochę mniej brylować w mediach i portalach społecznościowych, bo czasami przesadza i zachowuje się jakby wszystkie zmysły stracił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając super transfery Wako Kazaiszwilego i prawdopodobny Nagy'a wytłumaczy mi ktoś jak to się może udać rozwalając całą obronę przed startem LM. Wydaje mi się, że może to się jedynie skończyć kompromitacją.  Kogokolwiek by dzisiaj do obrony jeszcze kupili nie da się zgrać obony w tak krótkim czasie.

 

Brzyski, Pazdan, Lewczuk, na 99% out.

Jędza out.

Rzeźniczak, niby zawieszony, mi9by nie, na pewno odsunięty.

Przyszedł Dąbrowski 3 tyg temu, przyjdzie Czerwiński i co dalej?

Nawet jak zakontraktują Ramosa i Piqe to sie nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że Jędrzejczyk grał skoro nie mógł odejść nie będąc zawodnikiem Legii. Szans na to, że zostanie nie było żadnych. Nie dziw się, że się pomyliłeś skoro na niby poważnych portalach o tematyce piłkarskiej myślą, że to ten Nagy i niby jest w pierwszej reprezentacji teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając super transfery Wako Kazaiszwilego i prawdopodobny Nagy'a wytłumaczy mi ktoś jak to się może udać rozwalając całą obronę przed startem LM. Wydaje mi się, że może to się jedynie skończyć kompromitacją.  Kogokolwiek by dzisiaj do obrony jeszcze kupili nie da się zgrać obony w tak krótkim czasie.

 

Brzyski, Pazdan, Lewczuk, na 99% out.

Jędza out.

Rzeźniczak, niby zawieszony, mi9by nie, na pewno odsunięty.

Przyszedł Dąbrowski 3 tyg temu, przyjdzie Czerwiński i co dalej?

Nawet jak zakontraktują Ramosa i Piqe to sie nie uda.

Też mnie to trochę niepokoi, ale na szczęście podobno Pazdan zostaje. O ile ofensywa wygląda aż za bogato, to obrona średnio, ale może Dąbrowski będzie grał przynajmniej tak dobrze jak w Zagłębiu i oby Hlousek nie złapał kontuzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt za niego nie zapłaci tyle ile chce Legia oprócz Turków a tak nie chce jechać jego żona to raz, dwa różnie tam z płatnościami jest, sam Dąbrowski o tym się przekonał i wielu wielu innych od nas, to niepewny rynek a oni nigdy nie chcą płacić gotówką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 z przodu, ale co to za różnica  :mrgreen:

PS. Jeśli to prawda o tylu milionach €€€ za Pazdana to Legia podjęła dziwną decyzją pozostawiając go w klubie. Tak czy siak w LM będą baty i w lidze będzie ciężko obronić tytuł. 

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 z przodu, ale co to za różnica  :mrgreen:

PS. Jeśli to prawda o tylu milionach €€€ za Pazdana to Legia podjęła dziwną decyzją pozostawiając go w klubie. Tak czy siak w LM będą baty i w lidze będzie ciężko obronić tytuł. 

Tzn jakich  ? Besiktas oferował 3 mln, Oferta Betisu były znacznie niższa a te 6 mln to jedynie pojawiało się w prasie hiszpańskiej. Klub odrzucił ofertę bo i tak by tam nie poszedł. Turcja to nie jest teraz atrakcyjny kierunek a po 2 różnie tam jest z płatnościami a gotówki to oni nie oferowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie zdarzą. Nikt poza Turkami czy Chińczykami nie zapłaci za niego tych 3 mln co najmniej a on te kierunki na dziś odrzuca. Jego transfer to był jedynie wirtualny od początku bo było wiadome, że ani Niemcy, Włosi czy Hiszpanie nie wyłożą takiej kasy za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...