Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wy ciągle tylko krzyczycie i krzyczycie i nic tylko narzekacie. Kiedyś kibice byli 12 zawodnikiem Legii, dziś są 12 zawodnikiem drużyny przeciwnej, taka prawda. I nie obchodzi was że przyczyniacie się w ten sposób do słabszej gry Legii, bo nie wyobrażam sobie żeby obecne zachowanie "kibiców" z żylety korzystnie wpływało na morale piłkarzy i ich mobilizację do gry. Postaw się w roli takiego piłkarza, który wychodząc na boisko zamiast dopingu słyszy obelgi, narzekania itp. Wątpię czy by się chciało dawać z siebie wszystko i grać jak najlepiej słysząc ciągle te jęki.

Nie bronię tutaj ITI tylko piszę co sądzę o tym waszym proteście i jak atmosfera na trybunach wpływa na grę zespołu. Narzekacie, że Legia gra słabo, że nie ma szans na dogonienie Wisły, że przegrywa z outsiderami. Ale jak ma dobrze grać słysząc i widząc co się dzieje na trybunach. Zamiast pomagać drużynie - wy jej przeszkadzacie. Narzekacie że niby ITI niszczy Legię, ale na waszym miejscu bym się zastanowił kto tak naprawdę ją niszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo21 weź nie żartuj. Pisanie tego typu jest śmieszne, że niby przez kibiców drużyna gra słabo. Coś tam o tym pinokio mówił w wywiadach. To jest jedno z najżałośniejszych wytłumaczeń piłkarzy. Piłkarz zawodoy musi umieć grać na stadionie z pustym jak i pełnym a tego typu stwierdzenia wywołują u mnie śmiech.

A Legia gra słabo bo jest słaba. O ile sporwadzenia Urbana można dac na plus to większośc nowych graczy to nie porozumienia. Począwszy od Gizy idąc dalej Augustyn, Ekwuemme, Wawrzyniak.

Banda Waltera traktuje nas jak ludzi drugiej kategori a my na to sobie nie pozwolimy. Legia to my nie oni. Działacz, piłkarze się zmianiają a my jesteśmy zawsze. I na pewno nie będziemy robić dobrej mimy do złych działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nie rozumiesz jednej rzeczy - oni nie grają przy pustych trybunach, tylko przy trybunach na których siedzą ludzie szykanujący i przeszkadzający im w graniu. Wątpię czy by ci się chciało grać gdyby ciągle słyszał takie teksty jak rzucają ci "kibice".

"Legia to my" - ha ha dobre, tylko dlaczego ci którzy tak ochoczo skandują to hasło więcej szkodzą Legii niż pomagają?

Prawdziwi kibice powinni w chwilach słabości dopingować klub i go wspierać! A nie szykanować jak wy. Jak macie tak robić to już lepiej żeby Legia grała przy pustych trybunach niż z takimi ludźmi na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadaj się na aspekty kibocowskie skoro nie masz o nich pojęcia. Kierujesz się zwykłymi ogólnikami. A tak naprawdę nie mając pojęcia o ruchach kibicowskich.

Jedno pytanie, jęsli ktoś bedzie traktował cie jako człowieka drugiej kategori z którym można zrobić co mu się podoba to co będziesz razem z nim i udawał, że problemu nie ma? Epoka PRL-u się skńczyła i nie ma równych i równiejszych. Według Waltera dalej tak jest. Żresztą to typ człowieka który ocenia ludzi przez pryzmat kasy.

A wypowiedzi tego typu jak twoja są niestety odwracanie kota ogonem bo Legia jako klub piłkarski funkcjonuje fatalnie. Wszystko funcjonuje idealnie a tylko kibice są źli taka wizja przejawia się w mediach. Co jest istnym kłamstwem.

Legia jest słaba ale nie przez kibiców ale przez polityke Trzeciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna sprawa - narzekacie, że jest konflikt i że panowie z zarządu nie chcą z wami rozmawiać. Nie dziwie się, że nie chcą skoro wyzywacie ich od najgorszych i publicznie im ubliżacie. Nie wiem co takiego oni zrobili iż uważasz, że "traktują was jako ludzi gorszej kategorii" ?? Dla mnie ten cały protest (chodzi głównie o jego formę) jest żałosny.

 

Tu ktoś mądrze napisał:

 

http://blog.zw.com.pl/blog/archives/444

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę nie wiesz o co w nim chodzi. Sorry ale co ty możesz wiedzieć o ruchach kibicowskich skoro tak naprawdę nie masz z tym związku?

A kto zaczął nas obraża pierwszy? Od złodzieje, narkomanów , dilerów itd? Walter. Więc skoro nie wiesz to się nie wypowiadaj. Czyli Walter jest cacy dla ciebie bo daje kase a my bee i on nas może obrażąć .

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

 

Cała banda Waltera ma nas włąśnie za takich ludzi. Całą żyleta się zła. Spotakania byty organizowane przez PZPN, miasto itd ale jakoś nikt nie przyszedł. Na szczęście miasto nie traktuje poważnie tych bzdur Waltera.

Ale to my jesteśmy strażnikami legijności nie Walter. Początkiem sprawy było zmiena loga i nasze potesty a Wilno to był dar z nieba i bardzo duża pomóc Litwinów olewających prośby SKLW dla Waltera do dania kilku bezpodsatwnych zakazów dla ludzi najbardziej im szkodzących a wcale nie uczestniczących w zamieszkach.

Problem jest taki nie masz mojęcia przeciwko czemu protestujemy a zabierasz głos a tego typu artkuły pisamów sponsorowane to wiadomo jaką mają wiarygodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się ile wśród ludzi mianujących się kibicami Legii jest zwykłych bandytów (wystarczy przypomnieć sobie Wilno).

Ja nie mówię, że wszyscy z Żylety są źli czy coś, ale jak pokazało Wilno - sporo tam popaprańców i pospolitych chuliganów, dla których nie powinno być miejsca na stadionie. Nie dziw się, że ITI puściły nerwy po akcji w Wilnie bo puściły one większości normalnym ludziom w Polsce. Walter się wkurzył i powiedział trochę za dużo, jego problem.

A trochę racji miał na pewno - byłem raz na żylecie i mogę potwierdzić, że owszem są tam NORMALNI kibice ALE narkomanów i dresów też tam widziałem, takie życie.

 

Owszem zgodzę się - ITI jest winne zmianie loga, jest winne kiepskiej polityce transferowej i co za tym idzie wynikom znacznie poniżej oczekiwań, jest winne wysokim cenom biletów i gadżetów klubowych. Ale za słabą grę drużyny wy też ponosicie częściową odpowiedzialność swoim antydopinigem.

Zakończe wreszcie ten protest, dojdźcie do porozumienia z zarządem jak kulturalni ludzie, bo jak tak dalej pójdzie to nikt na tym dobrze nie wyjdzie, a najgorzej wyjdzie Legia i jej wizerunek jako drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafitti Polonii na stadionie Legii, bo oni serial kręcą :/:evil: Z takim podejściem, to ITI powinno pomyśleć nad tym, czy od tych czterech lat "inwestują" w ten klub co trzeba :? nie dziwię się kibicom Legii, ze chcą pożegnać zarząd z ITI :brawo: teraz to już udowodnili, że powinni zniknąć z Łazienkowskiej :!: pozatym nie są niezastąpioni :twisted: a prawdziwy klub to zawodnicy i kibice :P a nie zarząd, który czerpie z nich tylko korzyści :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulować właściciela :lol2:

Od zawsze wiedziałem, że Legia dla ITI jest tylko jakąś drogą do biznesu a nie biznesem.

Być może chodziło (i za 3 lata będzie to samo) o łatwiejsze zdobycie praw do OE.

Na pewno budynki i inne nieruchomości stanowią dla ITI większą wartość niż sama marka. Poza tym na miejscu kibiców nie spodziewałbym się sukcesów w najbliższym czasie, bo ITI chce handlować piłkarzami a nie budować dobrą drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś nieźle popier... z tym pomysłem. Nie mogli tego gdzie indziej ustawić?? Nie rozumiem takiego postępowania ze strony ITI.

Wygląda to tak jak by im zależało żeby ten konflikt nadal trwał - no bo jak to można nazwać inaczej niż zaostrzeniem konfliktu.

Teraz to już na pewno porozumienia nie będzie.

 

Brak chęci zakończenia konfliktu zarówno ze strony ITI jak i kibiców z Żylety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest jedno. ITI wont z Legii. Tomo21 my jesteśmy skonni do rozmowy ale domagamy się kilku rzeczy których banda nie chce spełnić. I to, że konflikt jest i ma się coraz lepiej to nie nasza a ich wina.

A co to za rzeczy odwieszenie starucha który dostał za darmo zakaz bo był nie wygodny dla władz w swoich wypowiedziach i działaniach choćby na gali OE. Szacunek do klubu, jego barw, histori, symboli. Legia to nie zabawka do zarabiania kasy.

A jesli chodzi o to drugie to kompromitacja ITI sięga dna od sprzedawania pamiatek w barwach Śląsja Wrocław do tego grafitii i wiele wiel innych to nie są przypadki a częste działania. Skoro władze klubu nie znają barw i robia ileś tam tysięce gadzetów w barwach innego klubu to jest żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : część winy za obecna sytuację ponosi ITI, część kibice. Czyja część jest większa - o tym można by dyskutować. Wiele osób powie że ITI, wiele że kibiców, ja nie wiem tak do końca bo nie śledziłem tego na bieżąco. ITI robi dużo dziwnych rzeczy od takich akcji z polonią począwszy a na kupowaniu za dużą kasę bezwartościowych piłkarzy skończywszy. Ale kibice też nie są święci, a już całkiem prze[beep]i sobie po tym co zrobili w Wilnie (wszyscy ci, którzy brali udział w zamieszkach powinni mieć zakaz stadionowy).

 

Mam nadzieję, że prędzej czy później dojdzie do jakiegoś kompromisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku my nie gadamy o Wilnie. I to jest właśnie problem. Nikt z nas nie neguje zakazó ludzi za wilno. Naważyli piwa to je wypiją i na tym sprawde kończymy. Konflikt w żadnym stopniu nie łączy się z tym. A co jest wmawiane ludzią twojego pokroju. Ba SKLW informowało przed meczem czy to do władz KP Legia czy Vetry Wilno, że mecz nie ma dobrych zabezpieczeń. Co zostało olane przez obie strony. SKLW chciało sprzedwać imienne bilety na ten mecz Litwini powiedzieli, że dadzą rade i dali.

My protestuje przeciw kompromitacji klubu, Argumenty Wilna dla większości kumatych ludzi z władz miasta, pzpn czy innych klubów były na 2-3 dni dobre ale nie do teraz. Śmieszny zakaz 3 letni Miklasa itp.

SKLW wielokrotnie publicznie zapraszało na spotkania włądze które za każdym razem używały tych samych idotycznych argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok chwilowo się zbulwersowałem tą planszą z polonią, ale teraz na chłodno poczytałem sobie komentarze na legia.net i rzeczywiście może ITI trochę dziwnie się zachowało ale to w grunice rzeczy nie było nic aż tak strasznego , zważywszy na to że było to tylko na trochę, tylko na potrzeby filmu i na to, że w tym serialu ITI trochę jedzie po Polonii a nie ją wychwala...

 

Poza tym ludzie się za takie coś obrażają, a popatrz na Europę - Milan i Inter grają na tym samym stadionie i nikomu to nie przeszkadza. Polonia grała na naszym w 2003 roku bodajże, jak ich nie spełniał licencji i też nikt nie protestował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać? Inter i Milan grają na JEDNYM stadionie i to NIKOMU nie przeszkadza. Polonia grała na stadionie Legii pare lat temu jak ich stadion nie spełniał wymogów, na pewno mieli ze sobą flagi i transparenty i nikt nie krzyczał, nikt nie protestował. Teraz za byle co podnosicie awanturę jakby nie wiem co się stało. No powiedz co ci się stało od tego? Zachowujesz się jakby to była jakaś straszliwa zbrodnia to co zrobiło ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza nikomu? Człowkiu to ty chyba mało wiesz. Z tego podou od lat jest wiele sporów. Powołam się na Hiszpanie gdzie jednak kibice mają cos do powiedzenia. Niech ktoś namaluje w Sevilli symol drugiego klubu. A nie mówie już o Serbii czy Chorwacji gdzie namalowanie czegoś takiego odpowiednio Partizan Crvena i Dinamo Hajduk groziło by nawet śmiercią to samo szkocja Celtic i Rangers. A Problem leży w tym, że nie masz pojęcia o tym bo jesteś zwykłym widzem piłki nie mającym pojęcia o symbolice, honorze, przywiązaniu, szacunku co do barw, symboli, historii. A problem lezy w tej kwestii ale to może tutaj zrouzmieć raptem kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle nie dziwie, że ITI nie chce gadać z takimi jak Ty. Zachowujecie sie jak wariaci. Postawili na chwilę napis Polonii - ojej straszne normalnie koniec świata. I wypisujecie na forach jakieś śmieszne, żałosne komentarze typu że "stadion to świątynia" i w ogóle.

A wiesz w ogóle do kogo stadion należy? - do miasta a nie do Legii. ITI (a nie Legia jako klub) go od miasta wydzierżawia. Więc ITI może tam zrobić co mu sie podoba jeżeli zapłaci miastu i uzyska zgodę Urzędu Miasta.

 

I skończ już tę dyskusję bo ona do niczego nie prowadzi a tylko off-top się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym postem przelaś wszystko i utwierdziłęś, że nie masz pojęcia co to być kibicem i mieć szacunek do jego barw, herbu, legend czy innych symboli. I raz ci przyznam racje nie mamy o czym rozmawiac bo ja o niebie ty o glebie. Bycie kibicem z przed telewizora to zupełnie co innego. Każdy wytyka najgorsze rzeczy tym czasem zapominając o działniu SKLW takich jak promocja w szkołach, domach dziecka, coroczne obchody powestania i wiele wieli innych akcji a to wszystko przez tych złych bandytów. Legia to my prędzej czy później ITI zniknie z Legii a my zostaniemy na zawsze.

 

A co do polityki transferowej to kolejna porażka. Jak byłem pewny Osei nie zagra w Legii doliczając do tego oszałamujące wzmocnienie Balbino Legia aspiruje do pozycji 7-8 drużyny jesli chodzi o skład. W Legia pełno przeciętniaków jakiś od lat w niej nie było. Nie wiem w ogole czy jakiś gracz zdaje sobie sprawę w jakim klubie gra. Ostanim takim graczem chyba był Włodarczyk którego mozna było krytykować za gre, niskuteczność ale zarówno jako jedyny zdawał sobie sprawę, że gra w Legii i za to budzi szacunek i więkoszości osób. Wizje odmłodzania zespołu to można robić w Odrze Wodzisław czy Zniczu Pruszków a nie Legii. Mówił o tym Kowal, Czereś, PIsz czy Artur Boruc itd. A to są ludzie zasłużenie dla Legii. Tego typu krytyka działań ITI nie idzie tylko od nas ale także od symboli klubu. Prędzej czy pózniej wyjdzie na nasze ale wtedy będzie to koniec ITI w klubie. Klubu kibica kontrolowanego przez siebie nie zrobią bo coraz większa część osób zmienia poglądy na ten temat pozatem to nie ten sam klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...