Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Głupio postępuję Wydział Gier PZPN co do transferu Garguły do Wisły Kraków.Dlaczego decyzja będzie dopiero 2 dni przed pierwszym spotkaniem ligowym ? Zawodnik powinien trochę wcześniej się zaaklimatyzować w nowym otoczenie i pewnie nie będzie jeszcze gotowy do gry z Koroną.Pieniądze są już przelane na konto Bełchatowa ,więc transfer raczej dojdzie do skutku ,sam Garguła potwierdza ,że miał taką kwotę w kontrakcie (300tys. euro).Bełchatów sobie wymyślił ,że chcę ... 6mln euro (!) i udaję jakby nie wiedział nic o zapisie klauzuli w kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że Bełchatów udaję ,że tego zapisu nie ma ! A Garguła,jego menadżer i Wisłą twierdzą inaczej ,zawodnik chyba wie co podpisywał.Po prostu nie chcą się go pozbyć za tak małe pieniądze ,tylko zmarnują chłopakowi co najmniej pół sezonu jak się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale i ci "Najlatwiejsi rywale" byli po za zasiegiem :D . Nie wiem co jest nie, tak z mistrzami Polski :D . A moze ta lige ma tak niski poziom , ze niemozemy awansowac dalej niz do fazy grupowej UEFA CUP?? . A nawet jak gramy w UEFA CUP grupie , to konczy sie to na 4 meczach :D . Brawo wysoki poziom OE . Dobrze ze tej ligi niema w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie jak wydział gier rozwiąże sprawę. sarnecki (prezes rady GKS) przekonuję, że garguła zostaję, podobine bednarz. jedno jest pewne kaczorowski i sarnecki mają w Bełchatowie u kibiców przekichane. Już na pierwszym meczu z groclinem będzie wiele wyzwisk pod ich adresem. W komentarzach na e-gks.info aż huczy od wyzwisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GArguła zbyt długo się kisił w Bełchatowie. Już 3-4 lat temi powinien z niego odejśc. I za to powinni mu podzienkować i dac odejśc. Z tych informacji które posiadam, to są 2 wyjścia albo przejdzie za 300 tyś do Wisły albo jego kontrakt wygaśnie. I może odejśc nawet za darmo. Pozostaje kwestia interpretacji podwyżki. Na jakich warunkach ona był bo skoro piłkarz tweirdzi, żę klauzula pozostał to znaczy, że nie godził się na warunek jej kasacjo więc jesli z umowy wynika co innego to kontrakt został sfałszowany.

Bełchatów jak i Lubin sezonowcy. w miejscu gdzie nie ma kibiców nie da zbudowac się klubu.

 

A tak wracając do korupcji to żal mi Widzewa. Bo Widzew w tym momencie kibicowsko to nr 1 w Polsce. Tak naprawdę nie maja powaznej konkurencji. Bo ani Lech, ani Górnik nie mają takich opraw. A I Love This Game to opraw nr 1 rundy. Widzew Legia (nie w tym sezonie) i Jagiellonia to czołówka ligi. Więc sama liga na braku Widzewa straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie GKS Bełchatow dzisiaj nie wiedział bys kto to Garguła. Pod okiem Lenczyka od ostatnich 2 lat bardzo się rozwinął. To, że teraz chce odejść to tylko wina sarneckiego, którego jak najszybciej trzeba usunąć.

 

Mylisz się co do bełchatowatowskich kibiców. Może tej rundy było mało kibiców, bo nie nauczyli si jeszcze takiej regularności, czyli jak zespołowi nie idzie to nie chodza rzadziej. W poprzednim sezonie ŚREDNIA to 5,5 tys, ale nigdy penie nie byłeś to nie wiesz bo w porównaiu z innymi klubami OE bardzo duży odsetek to szalikowcy dlatego jest fajna atmoswera. Wdzisiejszym futbolu liczy sie kasa. Nie ma kasy nie ma klubu.

 

Dam Ci przykład Skry. Z wszystkich polskich zespołów klubowych do jedyny DREAM TEAM. Obecnie jest w najlepszej 4 zespołów w Europie, a co za tym idzie zapewne na świecie. Udało się stworzyć coś wspaniałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnia

1. Lech Poznań 16 971

2. Wisła Kraków 14 625

3. Górnik Zabrze 12 185

4. Kolporter Korona 9 032

5. Legia Warszawa 8 133

6. Jagiellonia Białystok 6 906

7. KGHM Zagłębie 6 038

8. Widzew Łódź 5 290

9. Ruch Chorzów 4 907

10. GKS Bełchatów 3 378

11. ŁKS Łódź 3 275

12. Odra Wodzisław 2 870

13. Groclin Dyskobolia 2 674

14. Zagłębie Sosnowiec 2 428

15. Cracovia Kraków 2 350

16. Polonia Bytom 2 143

 

 

Zobacz jak średnia wynosiła 5,5 w tamtym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mało wiesz. Garguła to nie anonimowy piłkarz. Pamietam jeszcze go z czasów gry w Polarze Worcałw i kadrze U21 gdzie był zapowiadającym się piłkarzem. Tuż po wywalczeniu awansu przez Bełchatów powinien odejść stamtąd. A oferty były i to z czołowych klubów. Zagrał 1 dobry sezon w Bełchatowie a reszty stracił. I dlatego nie przeskoczy pewnego poziomu już.

 

Co do kibiców to to ty chyba nigdy nie byłeś w Łodźi. Na Legii jest teraz piknik, przez ITI taki sam jaki w Bełchatowie który nie miał ani jednej nominowanej oprawy, Lubinie, Grodzisku Wlkp. czy Bytomiu. Więc nie mów mi o fajnej atmosferze. Byłem na każdym stadionie w Polsce i wiem jak to wygląda i Bechatów nalezy do dnia ligi jesli chodzi o ultrasów i oprawy.

GKS Katowice, Motor Lublin, Stomil Olsztyn kluby kibicowsko o wiele lepsze od Bełchatowa grające niżej a nie mające za dużo kasy.

 

Sorry ale siatkówka mnie nie interesuje bo to jak dla mnie piknikowy sport. I atmosfera na tych meczach mnie kauart nie podnieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie tak mowić, ale jeżeli chodzi o tą runde, ale i tak statystyki nie kłamią. Jesteśmy w połowie stawki co jak na blisko 70-cio tysięczne miasto to bardzo dobry wynik. Atmoswery nie ma w Grodzisku i innych takich klubach gdzie na stadione rosną pelargonie. Przypominam sobie wiosne gdzie pełmy stadion był praktcznie w każdym meczu. Najlepszy był mecz z łks (derby wojewodztwa) gdzie 1000 osób z Łodzi i bełchatowscy kibice spiewali o widzewie.

 

Co do Garguły to żadnego błędu nie popełnił. jest w tej chwili bardzo dobrym piłkarzem i gra w innym ligowym klubie nic by mu nie dała. Chyba gdyby od dzieciństwa grał za granicą jak Smolarek.

 

Ostatnie sprawy z matusiakiem - polecam obejżeć ten wywiad. matusiak nagrał rozmowę na dyktafonie i dał do prasy jego koniec, który nic nie mówi tymczasem prawda jest zupełnie inna. Prawda "gwiadeczce" i całym tym zamieszaniu

 

http://www.ebelchatow.pl/content/view/3969/112/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty dajesz? Ilość widzów na stadionie? Ja mówię zupełnie o czymś innym. Powiedz mi jedno dlaczego, żadna oprawa Bełchatowa nie była nominowana? W ogole nie kojarzy mi się żadna ale to szczegół. To nie przypadek. Nawet Legii za komunistyczny pochód jakieś tam odległe miejsce. Gdzie było to jedyna oprawa. Ty mówisz o ilości ja o jakości. Doping to nie tylko śpiewy itd ale cała horografia oprawy.

Widać, że nie wiesz o co mi chodzi o wzorujesz swoją opinie zupełnie na czymś innym.

 

A co do Garguły to stracił i to dużo. Gdyby odszedł wczesniej z Błechatowa zapewne dawno by grał pirwsze skrzypce kadry. Bo talent miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawy były tylko, że nieklasyfikowano je ponieważ w chyba 3 kolejce były race na meczu z Lubinem. PZPN uznało karę dla kibiców, a oni wycofali się z konkursu na najlepszych kibicow ekstraklasySA.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=wCj3Ph2SahY

 

 

http://pl.youtube.com/watch?v=DBzGv0fePwQ

 

 

Na lewo stara trybuna, obecnie budowana jest nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szerze, że nawet nie znam tego pisma bo prasy praktycznie nie czytam. Jedynie interent głownie.

100 wytypownych przypadkowo osób spytanych kto ma najlepszych ultrasów powiem Legia, Lech, Wisła. Wisła czy Lech mają sobryy poziom ale Legia( nie ta z tego sezonu) czy Widzew to nie półka. To są 2 kluby z największym potencjałem jak i najlepszymi oprawami. Brakuje w lidze Katowieckiej Gieksy która zawsze tez ma bardzo dobre pomysły.

 

Dam ci jedna fote z tamtego sezonu roberto. Jaki to był mecz i co miała na celu ta oprawa zostawie w sferze domyśleń.

154e7f6c89165b60m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...