Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siatkówka nie jest moim ulubionym sportem i nie miałem w planach wczorajszego meczu, ale wiem, że wielu ludzi ogląda mecze polskiej reprezentacji, zwłaszcza na wielkich turniejach. Zachowanie Polsatu było żenujące. Jak można puszczać reklamy(8 minut!), kiedy wiadomo, że zaczęło się już spotkanie, które było w programie? Stacja Solorza szanuje swoje pieniądze a kibiców ma w [beep]ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy kiedy się da (i kiedy nie) były zawsze na polsacie. Każda przerwa techniczna, inne przeryw to do razu reklama.

Dobrze że jeszcze nie przerywają F1 na reklamy jak to ma miejsce na RTL.

 

Robimy dwa okienka, jedno mniejsze drugie większe. W mniejsze dajemy F1, w większe reklamy i muszą reklamy podgłośnić tak, aby głośniki w TV, kinie domowym się spaliły. Czekam nas to niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat wczoraj ponownie przeszedł samych siebie. Gdy rozpoczynał się niemiecki hymn oni włączyli reklamę :shock: Pomijając już przeszłość historyczną, to według mnie jest to już mocne przegięcie pałki i ambasada Niemiec powinna interweniować w tej sprawie. Gdyby tv spoza Polski zrobiła to samo na hymnie Polski, to pewnie Polsat News z pianą na ustach by o tym krzyczał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę żeby meczu Polska-Brazylia nie było w otwartym Polsacie. Oczywiście jak do tej pory wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to spotkanie pokaże tylko Polsat Sport. Jak sobie przypominam taka sama sytuacja była z meczem Lecha z Dniepropietrowsk a mecz i tak był na otwartej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tobą. Gdyby sprawa dotyczyła rozgrywek klubowych to masz rację w myśl reguły chcesz oglądać płać, ale tu chodzi o mecze reprezentacji narodowej i sprawa dotyczy nas wszystkich. Oczywiście Polsat jest posiadaczem praw i może pokazywać spotkania gdzie chce, ale uważam, że spotkania narodowej reprezentacji powinny być na otwartej antenie. Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, spójrz jaką oglądalność miały spotkania w Poslacie a jaką w Polsacie Sport i zastanów się z czego żyje telewizja komercyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Solorz i spółka coś knują, opóżniają podpisanie umowy z emitelem, mecz reprezentacji tylko dla wybranych. A ostatnie spotkanie miało oglądalność na poziomie 2,8 mln widzów. Oczywiście na kanale otwartym. Nic nie rozumiem...

lol a ty myślisz, że wszystkich stać na płatną TV. I tylko dlatego, że ty płacisz, to Ci których na to nie stać nie mają prawa do oglądania TV?. Przecież nie płacisz tylko za Polsat, a za cały pakiet innych kanałów. Reprezentacja, nie ważne w jakiej dyscyplinie jest tzw dobrem narodowym i powinna być dostępna jak największemu gronu odbiorców. Nie mówimy tu o jakimś tam filmiku, czy też o tańcu z gwiazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak czepiacie się Polsatu? Jakoś Canal+ koduje transmisje drużynowych i indywidualnych mistrzostw świata w żużlu i nikt nie robi z tego afery. Dlaczego tylko Polsat ma obrywać? Niech dostanie też Canal+ za to, że wielu nie mogło oglądać pierwszego złotego medalu Tomasza Golloba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda , C+ nie zmienia zasad w trakcie gry ... a Polsat z tym brakiem transmisji z MŚ w Siatce tak właśnie robi, inaczej niż do tej pory , na 1 dzień przed meczem na który czeka 2- 3 mln widzów zmienia kanał nadawania , pozostaje tylko mieć Platformą CP, Kablówkę . Zniechęcił do siebie tysiące polskich odbiorców, zwykłych i czasem nie bogatych Polaków , pozbawia ich w ciężkim czasie nawet dobrej siatkówki .... Wstydżcie sie Panie Solorz , tak ,tak ..... co wam bije do głowy z tą preferencja do filmów ... szkoda słów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jazda po Polsacie. A co mnie interesuje, że Canal+ nie ma kanału naziemnego. Jakby był co dobrego to by udostępnił transmisje tym biedniejszym Polakom, których nie stać na Cyfrę+ za bajońskie sumy. A może były zainteresowanie tylko Canal+ ich przebił?

Jakie zasady gry? Czy była gdziekolwiek podana ramówka Polsatu z meczem Polski z Brazylią.

Po prostu jesteście śmieszni z tymi swoimi żalami. Miejcie pretensje do TVP, Canal+ czy ITI, że nie starali się o te prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Polsat nie twierdził jak ważna jest siatkówka dla nich, nie pokazywał do tej pory wszystkich meczów reprezentacji siatkarskiej w czasie mistrzostw na kanale otwartym, nie wprowadził wysokich opłat (ipla) za mecze, nie wycofał swoich kanałow sportowych z wielu kablówek, nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie oglądam siatki ale dla mnie to skandal aby jeden z ważniejszych meczy nie był pokazywany bo pokazują jakis [beep]ski film o Giewoncie rozumie gdyby ten film miał jakies znaczenie u ludzi a to według mnie film sięgający dno i aż boje sie myślec jacy ludzie to oglądają.

Za miesiąc może sie okazac ze nie będą pokazywac LM bo bedzie jakis nowy Kit "Pineski pod giewontem"

Ludzie szanujmy sie jak pokazują w całosci to niech tak bedzie a nie takie cos.

Ciekaw jestem gdybysmy byli w finale to tez by pokazywali jakis giewont chyba ze by wiedzieli ze bedzie 5 setów to wtedy wiecej reklam możemy dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...