Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Poland napisał(a):

Dodatkowo uważam że program śniadaniowy „Halo tu Polsat" powinien być dłuższy z uwagi na to że w słonecznej telewizji jest niemiłosiernie dużo reklam przez co mam obawy czy w 3 godzinach (uszczuplonych dodatkowo o pewną ilość czasu na bloki reklamowe) można zmieścić cały kontent programu. 

Może to właśnie dobrze, że tak krótko? Przynajmniej nie będą zapychać nudnymi smętami jak u konkurencji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W słonecznej stacji jest dokładnie tyle samo reklam co w każdej innej, bo każdy ma taki sam limit i go w pełni wykorzystuje. Gdzie jak gdzie, ale tu na forum z nałogowcami telewizyjnymi powielanie tego mitu o niebotycznej ilości reklam jest bez sensu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, k05 napisał(a):

A kto pisał o nastolatkach? Ta grupa wiekowa telewizji prawie wcale nie oglada.

a ja słyszałem, że chłopcy w wieku nastoletnim lubią pooglądać Trudne Sprawy lub Szpital

18 godzin temu, Poland napisał(a):

Czy przeszedłby w Polsacie pomysł ze zrobieniem czegoś pokroju „Świat się kręci" o godzinie 17:00? Na pewno oznaczałoby to przesunięcie „Gliniarzy" do TV4 na tą samą godzinę lub 18:00. Myślę że śniadaniówka powinna być dłuższa by na luzie zmieścić dużo treści i przez to też rywalizować z konkurencją jak równy z równymi. Optymalnym czasem emisji dla śniadaniówki Polsatu byłaby moim zdaniem emisja od 7:30 do 11:30 z opcją dalszego przedłużenia o półgodziny w weekendy tak jak to ma miejsce w TVP2. 

Gdzieś mi się obiło że likwidują Gliniarzy, ale jest jeszcze Pierwsza Miłość. Myślę, że spokojnie mogą coś pokroju „Świat się kręci" zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, maciej9523 napisał(a):

a ja słyszałem, że chłopcy w wieku nastoletnim lubią pooglądać Trudne Sprawy lub Szpital.

Witam. Żaden "Chłopiec w wieku nastoletnim" nie ogląda szpitala, czasami dla jaj się obejrzy jakiś paradokument z tych najpopularniejszych, ale szpital to jest inna liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2013 o 10:12, Frontowiec napisał(a):

Wczoraj zauważyłem że zapowiedzi programowe na Polsacie zamiast Grzegorza Pawlaka czyta Adam Kuklewicz, czyżby urlop?

Czy masz nagranie z tym głosem z 2013r.

 Czy to jest ten głos kuklewicza 

Edytowane przez Pytajnik120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2024 o 11:29, kolis napisał(a):

W słonecznej stacji jest dokładnie tyle samo reklam co w każdej innej, bo każdy ma taki sam limit i go w pełni wykorzystuje. Gdzie jak gdzie, ale tu na forum z nałogowcami telewizyjnymi powielanie tego mitu o niebotycznej ilości reklam jest bez sensu.

Tylko że akurat Polsat znany jest z przesadzania pod kątem ilości bloków reklamowych chociaźby w paśmie prime-time. 

W dniu 26.07.2024 o 11:26, Klopseł napisał(a):

Może to właśnie dobrze, że tak krótko? Przynajmniej nie będą zapychać nudnymi smętami jak u konkurencji.

Czy ja wiem? W obecnych czasach krótki czas emisji programu śniadaniowego może wskazywać że jest on słaby przez co Polsat mimo dobrych chęci może po prostu zginąć w tłumie. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabarety wracają do polsatu na stałe. Z cennika wyczytałem, iż wraz z jesienną ramówką od 31 sierpnia na kanale pojawi się program o tajemniczej nazwie "KABARETY". 

PT 20:40 26600 (cena) KABARETY

PT 20:45 26600 KABARETY

PT 21:35 34600 KABARETY

PT 21:40 34600 KABARETY

PT 22:25 31600 KABARETY

PT 22:30 31600 KABARETY

To wyciąg z interesującej części, jak widać dziwi bardzo fakt, że będą w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2024 o 14:03, Poland napisał(a):

Tylko że akurat Polsat znany jest z przesadzania pod kątem ilości bloków reklamowych chociaźby w paśmie prime-time. 

 

To kłamliwa plotka rozpuszczana od 20 lat. Wskaż mi choć jedną godzinę lub jedno popołudnie, w którym na Polsacie było więcej bloków reklamowych niż w TVN. Obecne obie stacje rozciągają tak samo bloki nielimitowanymi autopromocjami, co łatwo zobaczyć po tym, że wcześniej godzinne programy nagle zajmują w obu stacjach 65 min lub 70 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kolis napisał(a):

 

To kłamliwa plotka rozpuszczana od 20 lat. Wskaż mi choć jedną godzinę lub jedno popołudnie, w którym na Polsacie było więcej bloków reklamowych niż w TVN. Obecne obie stacje rozciągają tak samo bloki nielimitowanymi autopromocjami, co łatwo zobaczyć po tym, że wcześniej godzinne programy nagle zajmują w obu stacjach 65 min lub 70 min.

Najbardziej to o czym mówisz widać tuż przed „Wydarzeniami" o 18:50 kiedy to programy zamiast o 17:50 są o 17:45. Podobnie jest w paśmie prime-time gdzie zamiast o 20:00 pozycje zaczynają się o 20:05 to właśnie wtedy Polsat może przesadzać z reklamami. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kolis napisał(a):

To kłamliwa plotka rozpuszczana od 20 lat.

Mam wrażenie, że to się wzięło jeszcze z czasów, gdy limity reklam faktycznie nie były ustalone w taki sposób, jak bodajże w 2011, gdy wszedł ten limit 12 minut na godzinę, który obecnie już nie obowiązuje, gdyż zastąpiło go liczenie według pasm.

 

14 minut temu, Poland napisał(a):

Najbardziej to o czym mówisz widać tuż przed „Wydarzeniami" o 18:50 kiedy to programy zamiast o 17:50 są o 17:45. Podobnie jest w paśmie prime-time gdzie zamiast o 20:00 pozycje zaczynają się o 20:05 to właśnie wtedy Polsat może przesadzać z reklamami. 

Tyle tylko, że Polsat tutaj robi wszystko zgodnie z prawem, stosując także zasady marketingu, bo właśnie przed głównymi Wydarzeniami reklamy są jednymi z najdroższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Polsat nadaje tyle samo reklam co konkurencja zgodnie z ustawowym limitem. 

Nie można zapominać o coraz to większej ilości sponsorów przed i po programie (Nawet 4-6 sponsorów), jak i (w Polsacie) przed i po ogłoszeniu nadawcy. Najbardziej dziwny przykład wciskania reklam na siłę? TVP i "Gra na maxa" nie dość że długość sponsorów wynosiła na oko z 25% czasu, to jeszcze w już podczas trwania właściwego programu jedna aktorka musiała zawsze robić wstawkę kabanosów, i wciskać do tego sportowy motyw.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2024 o 18:54, Poland napisał(a):

Najbardziej to o czym mówisz widać tuż przed „Wydarzeniami" o 18:50 kiedy to programy zamiast o 17:50 są o 17:45. Podobnie jest w paśmie prime-time gdzie zamiast o 20:00 pozycje zaczynają się o 20:05 to właśnie wtedy Polsat może przesadzać z reklamami. 

U konkurencji jest dokładnie to samo. Godzinnymi programami w TVN z 11:15 wylądowali na 18:45.

11:15 Kuchenne rewolucje
12:20 Ukryta prawda
13:25 Ukryta prawda
14:25 Szpital
15:25 Doradca smaku: Szaszłyki z sałatą
15:30 Kuchenne rewolucje: 
16:35 Detektywi
17:40 Detektywi
18:45 Sport

I jeszcze kilkuminutowy sport i pogoda zajmują 15 minut. Nawet TVP tak robi:

11:15 Lena na Bałkanach:
11:50 Barwy szczęścia (2996)
12:30 Koło fortuny (1602)
13:10 Akacjowa 38 (394)

Trzy 20-paro minutowe programy trwają łącznie 1h 55 min. Serial 35 min ma zaplanowane 45 min.

 

Więc Polsat nie jest tu jedyny, który rozwleka programy. Robią dokładnie to samo co konkurencja, bo każdy spot to kasa, a każda autopromocja to potencjalni dodatkowi widzowie, których uda się przyciągnąć.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy braku Panoramy Polsat powinien Wydarzenia przesunąć na wpół do i Wieczorne 21:30 w TV4 a 15:30 w Super Polsat. lepiej postawić na rozrywkę 15-18:30 w ten sposób powstałoby pasmo Publicystyczne 15:30 - 17 w Wydarzeniach 24 (Wydarzenia, Więcej Wydarzeń, Gość Wydarzeń 24 i Interwencja a może i na W24 Interwencja Extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Polsat ma przesuwać wydarzenia do innych stacji? Ma od tego W24, a prezentowanie jednego programu jednocześnie na 3 kanałach NTC w 2024 to nie jest już oszczędzanie, tylko zwykły żart z widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej im by się sumowało, gdyby na 1 kanale w tym czasie leciała rozrywka? Np. na super Polsacie, bo tam wydarzeń nie ogląda nikt:/ A jak się ktoś taki znajdzie, to chyba logiczne, że na Polsacie zwykłym też jest:( tylko oszczędzają na ciekawych programach pokazując jeden program na 4 stacjach jednocześnie, w tym na 3 w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Klopseł napisał(a):

A nie lepiej im by się sumowało, gdyby na 1 kanale w tym czasie leciała rozrywka? Np. na super Polsacie, bo tam wydarzeń nie ogląda nikt:/

Gdyby nikt nie oglądał, to by tego nie praktykowano, a jednak zawsze jakieś kilka-kilkanaście tysięcy do statystyk wpada. Poza tym na przykład abonenci Platformy Canal+ obecnie tylko przez Super Polsat mają dostęp do Gościa Wydarzeń 24, nadawanego około 16:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...