Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat można oglądać prawie wszędzie. Kwestia dobrej anteny. Temat wałkowany 1000 razy. Jak widzę co u niektórych instalację antenową to mnie pusty śmiech ogarnia. Znajomi przychodzą do mnie i dziwią się dlaczego u mnie wszystko tak dobrze odbiera bo u nich to nie ma tego kanału lub innego. Podejrzewam, że 80% kłopotów z odbiorem Polsatu drogą naziemną wynika z niewłaściwej instalacji antenowej. Nie zawsze wystarczy wystawić drut za okno.

 

Nie patrz przez pryzmat swojej miejscowości na całą Polskę. :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się patrzeć obiektywnie. Niestety bardzo często komentarze o braku Polsatu pojawiają się z tych miejscowości gdzie bardzo dobrze wiem, że Polsat jest osiągalny i to bez większych problemów. Jak ktoś mówi, że w Warszawie nie może oglądać Polsatu to ręce opadają. Jeśli Polsat ma teoretycznie 85% pokrycie sygnałem naziemnym to nawet jeśli są białe plamy to nie jest ich dużo. Jeśli ktoś łapie Polsat słabo to niech zastanowi się nad swoją instalacją antenową. Moja kosztowała mnie 150 zł. Pewnie w niektórych miejscach trzeba zainwestować 300 zł ale da się. Może to drogo kosztować ale się da. Mój apel do większości tych co piszą, że się nie da: piszcie, że na Waszej instalacji się nie da lub słabo odbiera, a nie, że się w ogóle nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, bo ja mam dosyć słabą instalację antenową, ale gdy ostatnio trochę ją ulepszyłem i trochę pokombinowałem, to nawet TVN trochę zaczął odbierać (nadal drobne śnieżenie, ale wcześniej nie było go wcale). Myślę, że może trzeba jeszcze ją ulepszyć, albo przekręcić w inną stronę, ale nie za bardzo mam czas teraz się tym zajmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavl6 - dziękuję za Twój głos bo zawsze jak piszę o tym w tym lub innych wątkach to jak głos wołającego na puszczy. Tak to już jest, że nie zawsze jest tyle pieniędzy by kupić odpowiednią antenę lub kilka odpowiednich anten. Wbrew pozorom dobre anteny do odbioru telewizji naziemnej, szczególnie gdy mieszka się w znacznej odległości od nadajnika nie są tanie i koszt trzeba liczyć w setkach złotych. Czasami taniej i łatwiej jest kupić np. CP z pakietem mini. Niekiedy też nie ma się odpowiedniej wiedzy jaką antenę zastosować oraz jakie inne elementy powinne być użyte. Prawidłowe złożenie instalacji naziemnej jest niekiedy zdecydowanie trudniejsze niż ustawienie anteny satelitarnej bo idzie się do sklepu, kupuje jakąkolwiek antenę, konwerter i odbiera. Nie jestem ekspertem w temacie anten naziemnych. Wcześniej ze zwykłej siatki odbiór byś średni. Poszedłem do specjalistycznego sklepu, wytłumaczyłem co chcę, doradzono mi zestaw, zamontowałem i jestem w końcu zadowolony. Nie wystarczy mieć po prostu anteny kierunkowej bo ich też jest kilka i trzeba wybrać odpowiednią. Trudne to, zagmatwane ale tak jak pokazuje przykład pavla6 - jak się chce to się ma (poza incydentalnymi przypadkami oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem zajawkę jakiegoś "dokumentu" - "Cud w Sokółce" i napis Fakt TV. Czyli Polsat nawiązuje do telewizji niemieckich. Tam nie raz widziałem programy, materiały z napisem Spiegel TV, Focus TV czy Stern TV. I to jest chyba dobry pomysł. Telewizja daje sprzęt a gazeta ludzi. Moim zdaniem dziennikarze gazetowi są lepsi niż ci z TV. W końcu ci z tv bez gazet nie wiedzieliby o czym zrobić materiały do programu informacyjnego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. W kazdym meczeu Polaków POLSAT ma jakies problemy :? A podobno profesjonalnie wszystko robia. Kpina z widza i tyle w temacie. Na szczescie wszystkie najblizsze imprezy z pilki recznej i pilki noznej wygrala TVP, wiec polsatowie zostanie tylko siatkowka ( MŚ,ME,LŚ ), wiec tylko to bedzie hańbił swoim "profesjonalizmem" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec polsatowie zostanie tylko siatkowka ( MŚ,ME,LŚ ), wiec tylko to bedzie hańbił swoim "profesjonalizmem" :lol2:

Ty za to "hańbisz" to forum swoimi postami. Dla Twojej wiadomości: 2 telewizje pokazują siatkę najlepiej na świecie: Globo TV i właśnie Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka tak powoli wyrasta nam na taki sport narodowy. Dzięki sukcesom naszych siatkarzy i siatkarek wykłada się w nią coraz więcej pieniędzy. Tak, jak napisał @nin będziemy mieli MŚ, więc chyba na taką imprezę byle jakiego kraju się nie wybiera. Sądzę, że Polsat może uruchomić nawet kanał o tematyce siatkarskiej, ale to za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat wypromował siatkówkę :lol2: A kto przed polsatem pokazywał siatkowkę ? TVP. Do dzięki TVP siatkówka zdobyła popularność w Polsce. Pierwszy finał ligi światowe w 2001 roku i profesjonalna realizacja meczów prze z TVP.

A później co Polsat zobaczył ze siatkówka staje sie popularna i "wyrwał" prawa do transmisji.

 

Co do kanału to takie są plany, a czy powstanie w 100% to nie wiadomo. Znając ich [beep]ość na kasę to powstanie.

 

Żeby tylko Polsat sie z tą siatkówką nie przejechał. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że dzięki TVP siatkówka zdobyła popularność ale sposób realizowania transmisji przez Polsat jest dużo bardziej profesjonalny niż TVP. Niech Memoriał Agaty Mróz będzie tego najlepszym przykładem na niekorzyść TVP. Nawet 16:9 nie było a transmisja była realizowana przez przestarzały sprzęt jednego z ośrodków regionalnych. Wyglądało to jak transmisja sprzed 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy- tvp ? zapominacie o canal+ ,nikt niechciał pokazywać ligi swiatowej -Polacy się dostali i kazda telewizja odmówiła / sezon 99/2000/ i kto pokazywał -canal+ .Jak nasi wygrali z Brazylią i dobrze im szło to na następny sezon zglosiła się TVP.Oni biorą tylko produkt który jest popularny a stał sie dopiero wtedy jak finał byl w polsce.Podobnie było a Adamkiem - na początku kariery kto mu pomógł?- jak zaczął być popularny - polsat go podkupił .Canał+ ma duzy wpływ na sport w polsce np EKSTRAKLASA jest najlepszym przykładem .Teraz Polsat pokazuje siatkówke prowesjonalnie - ale nawed canal + ma swój udział -po prostu gdyby wtedy nie pokazywali nasi by nie grali -był przepis bez umowy z stacją tv nie było miejsca w lidze światowej a tvp i polsat odmówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...