Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Są kwalifikacje! Tylko czemu zero informacji w EPG? Zapomnieli? Dobrze, że wstałem wcześnie.

 

No nie gadajcie, że kwalifikacje były jednak na Polsacie otwartym...! :D Ja ze względu na brak dostępu do PSE z automatu odpaliłem średniej jakości streamy ze Sky... Cóż zrobić. Chociaż komentarz miałem lepszy + brak reklam.

 

W ten weekend jest GP Japonii, co oznacza kwalifikacje i wyścig o takiej samej porze, jak w Korei. Czyli pewnie Polsat postąpi analogicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była 6:59 i kończyły się reklamy a w głowie myśl - czyżby jednak kwalifikacje czy ujrzę zaraz dalszy ciąg Nowego dnia z PN. Stałem trzymając w ręku pilota z palcem na przycisku od nagrywania zwarty i gotowy :D. Nic nie poradzę jestem maniakiem tego sportu i nagrywam wszystkie kwalifikacje/wyścigi. Uprzedzając pytania czemu nagrywam jak wszystko idzie znaleźć w necie odpowiadam - lubię mieć własne nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzę jestem maniakiem tego sportu i nagrywam wszystkie kwalifikacje/wyścigi. Uprzedzając pytania czemu nagrywam jak wszystko idzie znaleźć w necie odpowiadam - lubię mieć własne nagrania.

Identycznie jest u mnie z filmami, tylko później nie ma czasu, żeby chociaż drugi raz obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio po GP Korei obejrzałem sobie GP Korei 2011, ale również rzadko wracam do nagrań, tak to już jest. Teraz już normalnie są w programie TV sobotnie kwalifikacje do GP Japonii o 7:00 i niedzielny wyścig o 8:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć tą mini serię: https://satkurier.pl/news/91130/amerykan ... sacie.html Świetnie zrobiona, z doskonałą muzyką Hansa Zimmera.

Uwaga: polecam serial, nie dzieło religijne, a ludzie, którzy oczekują po nim świętego obrazu mogą być troszkę zawiedzeni, spojrzenie także przez pryzmat zwykłego człowieka. Rozumiem, że księga na podstawie której został stworzony nie jest dla wszystkich i szanuję to zdanie. Przyzwoita gra aktorska, muzyka jak wcześniej wspomniałem i scenografia przemawia za tym obrazem.

 

Właśnie planuję oglądać ten serial. To dobrze, że światowa kinematografia nie odcina się jeszcze zupełnie od religii, co można było wnioskować po blokadzie filmu "Cristiada". Co do spojrzenia przez pryzmat zwykłego człowieka - tak się powinno opowiadać o wierze, najlepsi duszpasterze tak robią :).

Otóż Pavl6 ta tematyka staje się coraz ppularniejsza w hollywood. Można o tym było przeczytać w jednym z numerów chyba "Sieci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była 6:59 i kończyły się reklamy a w głowie myśl - czyżby jednak kwalifikacje czy ujrzę zaraz dalszy ciąg Nowego dnia z PN. Stałem trzymając w ręku pilota z palcem na przycisku od nagrywania zwarty i gotowy :D. Nic nie poradzę jestem maniakiem tego sportu i nagrywam wszystkie kwalifikacje/wyścigi. Uprzedzając pytania czemu nagrywam jak wszystko idzie znaleźć w necie odpowiadam - lubię mieć własne nagrania.

 

Też kiedyś nagrywałem. Później poznałem tę stronę - http://f1tv.fx1.nl/ - aczkolwiek wiadomo, stronka może zawsze paść i zwycięsko z sytuacji wyjdą ci, którzy mają własne zbiory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będę miał innego wyjścia to w ostateczności zostają streamy, ale jednak ciężko się ogląda taką papkę pikseli.

 

Akurat w przypadku F1 można znaleźć streamy w niezłej jakości. Niestety najczęściej z rosyjskim komentarzem, co mocno zniechęca. Jedno z rozwiązań to np. obraz z Polsatu i fonia ze Sky lub BBC. Pozostaje niestety kwestia synchronizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...