Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No tak siatkówkę się pokazuje,a tenisa to już niełaska puścić w Polsacie jak gra dwóch Polaków czy półfinały Wimbledonu. Polsat jak zwykle faworyzuje tylko wybranych fanów w Polsce. Dlaczego ja by móc obejrzeć tenis muszę mieć kanały płatne ,a Wy nie. Chcecie siatkówkę to zapłacicie te 10 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak siatkówkę się pokazuje,a tenisa to już niełaska puścić w Polsacie jak gra dwóch Polaków czy półfinały Wimbledonu. Polsat jak zwykle faworyzuje tylko wybranych fanów w Polsce. Dlaczego ja by móc obejrzeć tenis muszę mieć kanały płatne ,a Wy nie. Chcecie siatkówkę to zapłacicie te 10 zł..

No cóż, widocznie dla nich lepiej puścić mecz siatkówki z bardzo dobrą oglądalnością, a na dodatek zarobią na reklamach. Tenis aż tak popularny u nas nie jest, więc cóż się dziwić.

 

PS: Widzę, że przemawia przez Ciebie zazdrość ;) Ja też musiałem skorzystać z oferty prepaid, żeby móc obejrzeć sobie mecze w el. LE na spokojnie w TV i jakoś nie narzekam, że nie chcą tego puścić w PSN czy Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam,bo mam tylko piszę o faworyzowaniu pewnych grup ludności i braku popularyzacji tenisa przez Polsat,a Kmita będzie mówił jaki to on jest dobrodziej.

Zresztą na pewno tenis z meczami Polaków miałby znakomitą oglądalność ( półfinały czy polski ćwiercfinał) o czym świadczą rekordy oglądalności bite przez Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak siatkówkę się pokazuje,a tenisa to już niełaska puścić w Polsacie jak gra dwóch Polaków czy półfinały Wimbledonu. Polsat jak zwykle faworyzuje tylko wybranych fanów w Polsce. Dlaczego ja by móc obejrzeć tenis muszę mieć kanały płatne ,a Wy nie. Chcecie siatkówkę to zapłacicie te 10 zł..

No cóż, widocznie dla nich lepiej puścić mecz siatkówki z bardzo dobrą oglądalnością, a na dodatek zarobią na reklamach. Tenis aż tak popularny u nas nie jest, więc cóż się dziwić.

 

PS: Widzę, że przemawia przez Ciebie zazdrość ;) Ja też musiałem skorzystać z oferty prepaid, żeby móc obejrzeć sobie mecze w el. LE na spokojnie w TV i jakoś nie narzekam, że nie chcą tego puścić w PSN czy Polsacie.

Patrząc na wyniki oglądalności meczu Kubota z Janowiczem w ćwierćfinale i później półfinału Janowicza jaka była w Polsacie Sport, to gdyby dali transmisje do otwartego Polsatu to też by sporo zarobili na reklamach. Zwłaszcza że co chwila idzie je wcisnąć :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,tych reklam jest dużo więcej. Oczywiście znakomitą oglądalność jeszcze miał mecz Radwańskiej z Lisicki, której Paweł85 nie lubi,więc pomija :D:) Oczywiście siatkówka ma tą przewagę,że wiadomo kiedy mecz się zacznie,ale gdyby chcieli to by się dało. Pokazała to już TVP przy meczu Radwańskiej z Kvitova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@wislok: Co żal ci tyłem ściska czy jak? Jasna sprawa, że siatkówka jest popularniejsza i ma lepszą oglądalność. Też lubię tenisa, ale bez przesady, to nie jest jakiś bardzo ważny sport dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No tak się składa, że obok piłki nożnej i piłki ręcznej najważniejszy. Do tego organizujemy teraz ME i MŚ i co najważniejsze odnosimy sukcesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka jest sportem narodowym, bo odnosimy największe sukcesy i jest strasznie popularna, zobaczcie na hale, jaka atmosfera. .. Piłka nożna się chowa...

Poza tym jak ktoś u góry napisał, organizujemy ME, MŚ i powinna być jeszcze bardziej promowana. Tak samo ręczna, też jaka atmosfera na trybunach zawsze, dość duże sukcesy i też organizujemy ME!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok: Co żal ci tyłem ściska czy jak? Jasna sprawa, że siatkówka jest popularniejsza i ma lepszą oglądalność. Też lubię tenisa, ale bez przesady, to nie jest jakiś bardzo ważny sport dla nas.

Tak ściska mnie żal ,że mój dziadek nie mógł obejrzeć Janowicza, Radwańskiej i miliony potencjalnych odbiorców. Wimbledon to najważniejsza impreza tenisowa-najstarszy turniej,najbardziej prestiżowy ze 137 letnią tradycją i Polacy bez infrastruktury,tradycji tenisowych mają najwięcej przedstawicieli w 1/4 t jet to wydarzenie bez precedensu , wielki sukces polskiego sportu i Polsat mógłby pomyśleć raz o ludziach , a dwa transmisja Wimbledonu. by im przyniosła większe zyski niż mecz siatkówki. Dlatego ja wypowiadam im umowę , będę oglądał na streamach .. Bo nie szanują kibiców tenisa w tym kraju . Bo ważniejsza siatka od finału z udziałem Polki . Ważniejsze ścigające się Niemcy od Polki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka jest sportem narodowym, bo odnosimy największe sukcesy i jest strasznie popularna, zobaczcie na hale, jaka atmosfera. .. Piłka nożna się chowa...

Dobrze że Kubica już nie jeździ w F1 bo jeszcze F1 byłoby sportem narodowym.

 

Co to już mieliśmy jako sport narodowy? Były skoki, siatkówka, ręczna się przez chwilę łapała. Może niedługo tenis się załapie :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok: Co żal ci tyłem ściska czy jak? Jasna sprawa, że siatkówka jest popularniejsza i ma lepszą oglądalność. Też lubię tenisa, ale bez przesady, to nie jest jakiś bardzo ważny sport dla nas.

Tak ściska mnie żal ,że mój dziadek nie mógł obejrzeć Janowicza, Radwańskiej i miliony potencjalnych odbiorców. Wimbledon to najważniejsza impreza tenisowa-najstarszy turniej,najbardziej prestiżowy ze 137 letnią tradycją i Polacy bez infrastruktury,tradycji tenisowych mają najwięcej przedstawicieli w 1/4 t jet to wydarzenie bez precedensu , wielki sukces polskiego sportu i Polsat mógłby pomyśleć raz o ludziach , a dwa transmisja Wimbledonu. by im przyniosła większe zyski niż mecz siatkówki. Dlatego ja wypowiadam im umowę , będę oglądał na streamach .. Bo nie szanują kibiców tenisa w tym kraju . Bo ważniejsza siatka od finału z udziałem Polki . Ważniejsze ścigające się Niemcy od Polki.

ja się z tobą nie zgadzam bo przepraszam od kiedy polska stalą się potęga w tenisie

ok Radwańska rok temu w finale Wimbledonu w tym roku Radwańska i Janowicz w półfinale

a co było wcześniej były sukcesy nie licząc lat 30 chyba nie a w siatkówce mamy i mieliśmy sukcesy a to sukcesy są dla tv najważniejsze i to regularne i w liczbie mnogiej a po 2 ja przecież nie narzekam kiedy w Eurosporcie przez 16 godzin leci Australian open czy Us open ja tez może chce obejrzeć skoki zamiast tennisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem,że Polska jest potęgą tenisa,czytaj ze zrozumieniem.Widać nie znasz osoby Wojciecha Fibaka,skoro piszesz,że ostatnie sukcesy były w latach 30. Tak to jest jak się kibicem tenisa jest od tygodnia i się wypisuje bzdury. Agnieszka Radwańska od 8 lat jest w czołówce tenisistek na świecie. Sukcesy w siatkówce mamy od 2006r.,przedtem była posucha od lat 80.

Bimber skoki masz na TVP1,zresztą Eurosport zawsze pokazuje skoki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...