Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem,że w serailu prawie go nie było,postać się wypaliłą,bo ile można mieć tych romansów i wszystkiego..Brak im pomysłu na niego. Zresztą ten serial się stoczył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardzo mi się podobają wprowadzone dziś identy. We wrześniu też było coś takiego, ale tamto było lipne, w ogóle cały spot był lipny, ale ten jest zarąbisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Pierwszą Miłość od 2006 roku. Od tamtego czasu było kilka ciekawych wątków, ale teraz to nie jest to co kiedyś. Szkoda, że Płoszajski odchodzi, bo to była jedna z najlepszych postaci w tym serialu. Co do nowej oprawy Polsatu to bardzo mi się podoba. Od czasu do czasu fajne takie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak sobie oglądam Dlaczego ja i jakoś tak jakby nudne są te nowe odcinki. Ten wczorajszy z tą kolesianą co ją wzięli do reklamy był bardzo słaby. Czekam na nowe odcinki Pamiętników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Pierwszą Miłość od 2006 roku. Od tamtego czasu było kilka ciekawych wątków, ale teraz to nie jest to co kiedyś. Szkoda, że Płoszajski odchodzi, bo to była jedna z najlepszych postaci w tym serialu. Co do nowej oprawy Polsatu to bardzo mi się podoba. Od czasu do czasu fajne takie zmiany.

PW tak jak i ŚwK stoczyły się gdy Okił odszedł od ATM. Dlaczego Ja też mnie nie pociąga, za to TS jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Pierwszą Miłość od 2006 roku. Od tamtego czasu było kilka ciekawych wątków, ale teraz to nie jest to co kiedyś.

Ja oglądałem ten serial od początku, czyli od 2004 do 2008 codziennie, później sporadycznie. Ale z roku na rok 2009\2010... jest z tym serialem coraz gorzej. Obecnie to taki "serialik" młodzieżowy.

Tak sobie oglądam Dlaczego ja i jakoś tak jakby nudne są te nowe odcinki. Ten wczorajszy z tą kolesianą co ją wzięli do reklamy był bardzo słaby. Czekam na nowe odcinki Pamiętników.

Mi się najbardziej podoba "paradokumental" polsatowski pt. ,,Pamiętniki z wakacji" i ,,Dlaczego ja?". Nowych odcinków jeszcze nie widziałem. W wolnej chwili obejrzę i ocenię nowy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi też się najbardziej podobają Pamiętniki. Jutro się zaczyna nowy sezon. Dziś w Dlaczego ja było o duchu co straszył w nocy, ogólnie nawet spoko rozkręca się sezon widać. Jeszcze Trudnych spraw nie miałem okazji obejrzeć nowego odcinka. Co do Pierwszej miłości to ja z kolei na odwrót bardzo sporadycznie oglądałem do 2009 a potem to już właściwie codziennie. Jakoś taki młodzieżowy właśnie jest i mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętniki z wakacji" są jak dla mnie żenujące.. właściwie jeden motyw-romans,seks na wakacjach.. Natomiast Dlaczego Ja i Trudne sprawy-powiem,że ktoś kto to pisze musi chyba wcześniej coś brać,bo ja bym nigdy tak absurdalnych historii jak 17-latka mająca 3 dziecko nie wymyślił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żadne absurdalne historie, tylko SAMO ŻYCIE. Na początku i ja śmiałem się z tych scenariuszy, ale taka prawda, że 99% z nich to cała prawda o Polakach. Pamiętam jeden z odcinków DJ - matka przychodzi z synem na dyskoteke.... Chwila... Przecież u mnie na wsi właśnie tak jest w remizie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tez mi się spodobał. Lepsze niż YCD. Czyli znowu Polsat vs TVN wygrywa Polsat.

 

EDIT: Właśnie ruszył Się kręci na żywo i wrażenia bardzo pozytywne. Czekałem długo na taki program Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żadne absurdalne historie, tylko SAMO ŻYCIE. Na początku i ja śmiałem się z tych scenariuszy, ale taka prawda, że 99% z nich to cała prawda o Polakach. Pamiętam jeden z odcinków DJ - matka przychodzi z synem na dyskoteke.... Chwila... Przecież u mnie na wsi właśnie tak jest w remizie :D

Sorry,ale ja nie spotkałem 17-latki,która miał by już 3 dziecko. Aha i te rozwiązania- ojciec rzuca inwestycje życia i przenosi się ponownie do teściowej,samo życie to było by gdyby wzięli zbili dziewczynę na kwaśne jabłko i zamieszkali w tym domu. Albo ta kobieta,co niby chce zabić męża dla kasy i co chwilę podjeżdza tam karetka.. Sorry,ale jakby chciała to zrobić to spokojnie by to zrobiła skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

Jestem tego samego zdania, co @Mr. Music. Te seriale przedstawiają prywatne życie Polaków. Nie raz w realu spotkałem się z podobnymi sytuacjami, które oglądamy właśnie w serialach paradokumentalnych, m. in. 17-sto latka w ciąży, a nawet 14-sto latki zachodzą.

 

"Got to dance", oglądałem. Nie wszystkie występy mi się podobały. Pierwszy odcinek oceniam: 6,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No w mojej miejscowości była niedawno 14-latka w ciąży, więc się to zgadza. Ale i tak lubię najbardziej te seriale za to, że bywają niezwykle zabawne. Okił Khamidov to mistrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence ja nie mówię,że nie zdarza się w to w życiu,tylko uważam,że po prostu przeginają pałę,zbyt wykrzywiają rzeczywiste sytuacje,żeby było jeszcze śmieszniej. Ja to traktuję jak istny kabaret.. Co do 14-latek to w ostródzie było aż 5,ja nie mówię,że się nie zdarza młodociana w ciąży,ale aż trójka dzieci w wieku 17 lat?? To już chyba przegięcie.. Ludzie w realnym życiu się zabezpieczają,wiedzą o antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...