Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wracjać do Malanowskiego warto podkreślić,że to nie jest własna produkcja Polsatu,ale serial na licencji niemieckiego "LeBen & Partner". Zresztą co ciekawe detektywi też się na tym wzorowali,tylko zrobili to bez kupowania licencji. A i tak głosy były,że Polsat kopiuje TVN..

Co do liczby prowadzących to nie wiem czy ilość przechodzi na niższe gaże w sumie niż jakby było np. 2 prowadzących :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zgadzam się z @wislokiem. ,,Malanowskiego" mogę oglądać godzinami, ale na ,,Detektywów" już nie mogę patrzeć, tak mi się przejadł ten serial. Nie chcę w Polsacie czegoś na wzór ,,W-11", wystarczy mi emisja w TVN od 7 lat :shock:

Zgadzam się w 100%.

Już 10 prowadzących będzie miał Sylwester Polsatu. Dołączyli Mariusz Kałamaga i Paweł Pindur.

Coś mi świta, że rok temu było 12 nawet. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darolo1 masz rację Królowie ulicy w wrzesniu 2010 jest to jedyny film który nie sprawdzałem w necie czy był wczesniej sądziłem ze z 2008 to będzie premiera, sprawdzałem Polsat i TVN w sprawie nowyh premier w styczniu.

I tak Polsat ma lepsze filmy jako premiery ma komedie rom, obyczajowy- Dobry rok najlepszy według mnie, i fantasy, ale starsze z 2006/07 według mnie a TVN nowsze z 2008 ale tylko kino młodzierzowe jedna komedia, jedna komedie romantyczną i jeden bardziej ambitny dla młodziedzy Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2 najlepszy według mnie.

Ale styczeń w Polsat i TVN to słabiutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wielki szacun dla Polsatu, wspaniała impreza, na pewno najlepszy Sylwester w TV, zarypiste występy, różnorodność po prostu miazga. Do tego nie było ani jednej przerwy, więc nawet nie lukłem na TVP2 :D. Do tego nawet podczas Kiepskich już nie było reklam. Ogólnie teraz Polsat jest jeszcze bardziej moją ulubioną stacją tv. A co do dźwięku podczas występu Boys'ów to wydawało mi się, że Jesteś szalona puszczali jakby z jakiejś kasety, albo po prostu tak miało być a może wpadka... W każdym razie super występ jak i cały SYlwester. Prowadzący też dali radę, super patrzyło się na Agę Popielewicz jak i Paulinę Sykut jak dla mnie dwie najładniejsze w Polsacie. Wszyscy dali radę. Muszę się kiedyś wybrać do Wawy, bo to piękne miasto. Szkoda, że we Wrocławiu gdzie mam 30 km i gdzie się zresztą urodziłem, Sylwestry z TVP2 są tylko cieniem Sylwestrowej mocy przebojów. Ciekawe jaka była oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat z pewnością miał większą oglądalność, ale mi jakoś nie przypadł do gustu... Może poprostu mam inne gusta muzyczne, od ludzi z tej stacji. Kilka razy przełączałem na Polsat i zawsze trafiałem na jakąś piłkarską wstawkę :/ Choć nie ukrywa, że chętnie posłuchałem Sylwii Grzeszczak, czy Maleńczuka, ale Olgi Jackowskiej już nie zmogłem :D Na dwójce było chyba kapkę lepiej, nawet ten napis mi nie przeszkadzał. Ale najlepszego sylwestra przygotował chyba PR1, sporo disco i latynoamerykańskich, no i polskich też nie zabrakło :)

 

Prowadzący też dali radę, super patrzyło się na Agę Popielewicz jak i Paulinę Sykut jak dla mnie dwie najładniejsze w Polsacie.

 

Obydwie zajęte :P Ale rzeczywiście Agnieszka całkiem, całkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba koniec świata będzie w tym roku. Normalnie żadnych reklam w Polsacie, a w TV Trwam Sylwester był w 16:9.

 

Ale już tak na serio to Polsat ładnie dowalił Dwójce. Tam z tego co widziałem na podglądzie to reklamy normalnie leciały, a w Polsacie zero reklam. Co prawda mnie reklamy nie przeszkadzają, ale taki gest Polsatu był naprawdę miły dla tych co spędzali Sylwka przed TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to Polsat wygrał z TVP 2. Natomiast realizacja Polsatu pozostawala wiele do życzenia oraz brak dźwięku choćby Dolby Digital 5.1, ale co ja wymagam. Dolby Digital 7.1 to już chyba za duże loty dla Polsatu. W ogóle oni wiedzą co to jest???.

 

Jeszcze jedno, nie wiem czy zauważyliście jak Maryla Rodowicz coś tam mówiła do widowni, a tu nagle jednocześnie zaczyna śpiewać koleją piosenkę. Ewidentny playback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, nie wiem czy zauważyliście jak Maryla Rodowicz coś tam mówiła do widowni, a tu nagle jednocześnie zaczyna śpiewać koleją piosenkę. Ewidentny playback.

Żeby to tylko Maryla. Śmiałem się z tego nieźle, ale przy Boysach czy De Mono było to samo, ale o tym napisał już przedmówca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie bylo zadnych. Ogolnie fajnie to zorganizowali, doslownie zdeklasowali tvp2 ktore zrobilo stype.

Właśnie! Oglądałem od późnej nocy Sylwester w Polsacie, żadnych reklam w Polsacie, wesoła zabawa! Było dobrze, podobało mi się. Przełączyłem na sekundę na TVP2, zobaczyć, co tam serwują... nudy nie z tej ziemi, każdy mi mówi: przełącz ten syf z powrotem na Polsat! :jupi:

 

Rozczarowal mnie tvn, bardzo kiepskie filmy nabijane toną reklam. Nie stac ich na zrobienie porzadnej imprezy?
TVN zrezygnował z sylwestrowej zabawy, bo im się to po prostu nie opłacało, dlatego wolą puścić polskie komedie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...