Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Nie liczy się ilość, a jakość, a w TVP2/HD Sylwester zapowiada się naprawdę fajnie w przeciwieństwie do polsatu, gdzie będą uczestnicy MBTM, Boys, Big Cyc, czy Kora.

Akurat pod względem muzyki to zdecydowanie wolę Polsat. Zresztą ostatniego Sylwestera na TVP2 oglądałem jakieś 5 lat temu. Jedynie jak jest przerwa na Polsacie to przełączam na TVP2. Ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się ilość, a jakość, a w TVP2/HD Sylwester zapowiada się naprawdę fajnie w przeciwieństwie do polsatu, gdzie będą uczestnicy MBTM, Boys, Big Cyc, czy Kora.

Akurat pod względem muzyki to zdecydowanie wolę Polsat. Zresztą ostatniego Sylwestera na TVP2 oglądałem jakieś 5 lat temu. Jedynie jak jest przerwa na Polsacie to przełączam na TVP2. Ale co kto lubi.

Akurat w tym roku TVP2 organizuje zupełnie innego sylwestra niż w poprzednich latach. TVP2 stawia w tym roku na jazz, folk i muzykę regionalną z różnych zakątków Europy, co nie oznacza, że zabraknie naszej wspaniałej polskiej muzyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi obie edycję Must Be The Music mi też się podobały i z przyjemnością obejrze na wiosnę trzecią edycję. TVN z xfactorem i ze Szpakiem (gorsi niż The Voice of Poland w TVP2) nigdy nie osiągneły i nie osiągną takiego wysokiego poziomu. A Enejowi by się przydał nowy hicior, bo Radio Hello bardzo mi się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się ilość, a jakość, a w TVP2/HD Sylwester zapowiada się naprawdę fajnie w przeciwieństwie do polsatu, gdzie będą uczestnicy MBTM, Boys, Big Cyc, czy Kora.

Ja zawsze jak mam chwilę czasu wieczorem, to oglądam na Polsacie, w TVP2 jest nudno. W Polsacie jest weselej. Tak oceniliśmy ze znajomymi. Przełączam czasami na TVP2, jak jest przerwa w Polsacie, dokładnie tak samo, jak @Boogeyman

A ja podczas Sylwestra nie wlacze ani na TVP2 ani Polsat, bo na obu bedzie nuda.

Włącz 3SAT DE. Brak komercji. Najlepsze koncerty rodem z HBO\C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze z tego co się nie mylę, to Polsat ma prawa na wyłączność do pokazywania Eneja, z tego co się nie mylę, ale nie wiem czy to prawda.
To nie jest prawda, bo Enej występował już w to lato w TVP
A co to jest Enej? Nie znak kompletnie.

Należało oglądać najlepszy program muzyczny w Polsce - Must Be The Music Tylko Muzyka. Takiego xFactora bił na łeb, na szyję.

Jeżeli piszesz takie rzeczy to dodawaj, że to Twoje zdanie, bo tak to wychodzi jak byś narzucał swoje zdanie wszystkim użytkownikom forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest Enej? Nie znak kompletnie.

Należało oglądać najlepszy program muzyczny w Polsce - Must Be The Music Tylko Muzyka. Takiego xFactora bił na łeb, na szyję.

 

:lol2::lol2: Nieźle sie uśmiałęm przy tym. X-factor to klasa sama w sobie. MBtM to straszne dziadostwo. Widzialem 2 odcinki I edycji i po prostu szkoda słów. Jury poza Ela to no comments. Cala otoczka jest strasznie wiejska. Dużo mu brakuje do X-factor'a. Poza tym -> widać, że Polsat idzie na ilość do emitują w systemie wiosna-jesien.... TVn przynajmniej potrafi zrobić sezonową przerwę i emituje edycje swoich show raz w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszesz takie rzeczy to dodawaj, że to Twoje zdanie, bo tak to wychodzi jak byś narzucał swoje zdanie wszystkim użytkownikom forum.

Jeżeli jestem autorem postu to chyba jasnym jest, że to jest moje zdanie.

 

:lol2::lol2: Nieźle sie uśmiałęm przy tym. X-factor to klasa sama w sobie. MBtM to straszne dziadostwo. Widzialem 2 odcinki I edycji i po prostu szkoda słów. Jury poza Ela to no comments. Cala otoczka jest strasznie wiejska. Dużo mu brakuje do X-factor'a. Poza tym -> widać, że Polsat idzie na ilość do emitują w systemie wiosna-jesien.... TVn przynajmniej potrafi zrobić sezonową przerwę i emituje edycje swoich show raz w roku.

@TimesSquare vel @Jess_lam dajesz się w bardzo prosty sposób sprowokować. Przypominam Ci, że na forum SK można mieć tylko jedno konto i nie ważne, że poprzednie zostało zbanowane. :lol2:

Jeśli jest zapotrzebowanie na Must Be The Music to emitują kolejne edycje częściej. Bardziej przyczepiłbym się Tańca z Gwiazdami z niezliczoną ilością edycji. To już na prawdę jest dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Sukcesu? Chyba tylko reklamowego. X Factor to niewypał, nawet Kuźniar, którego lubię i cenię nie sprawdził się w roli prowadzącego. Niestety o Losce nie słychać w ogóle, o Szpaku tylko w jakichś babskich pisemkach i Tańcu z Gwiazdami, a trzeciej finalistki to nawet imienia nie znam. Pokuszę się o stwierdzenie, że The Saturn Band (i ich przebój "Różowa taczka") zrobili większą karierę niż te "gwiazdy" TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niektórzy po prostu oglądają swoje ulubione pozycje bez względu na to w jakim kanale co leci. Polsat np moim zdaniem zdecydowanie lepiej robi imprezy plenerowe-festiwale,sylwestry itp. TVN-Być może ma lepsze show,o czym świadczą wyniki oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...