Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem jeden taki serial, ale trzy w odstepie 5 godzin? Parodia i wstyd. Oglądalność jest, bo ludzie ( zdecydowanie większość to młodzież ) oglada to tylko po to żeby się pośmiać z głupoty reżysera i scenarzysty. Takiej polewy w polskiej telewizji nie było od dawna. Nie zdziwie się jeśli o kolejnego sezonu puszczą to w Prime-Time ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, ktoś tu wspominał o Flintstonach na Polsacie...

Będą, i jak nie trudno się domyślić z lektorem. Polsat rozpocznie emisję Jaskiniowców czyli: "The Flintstone Primetime Specials" 7 listopada o 8:30.

Więcej o tym serialu tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Flints ... e_Specials

Jak nie trudno się domyślić niezdubbingowana seria = pewny lektor na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w listopadzie 2011 roku:

Anastazja / Anioł stróż / Artur i Minimki / Austin Powers i Złoty Członek / Aż do śmierci / Bingo / Boski chillout / Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya / Bruno / Całe szczęście / Cudzoziemiec / Czarne perły / Dzielnica Lakeview / Dziewczyna z sąsiedztwa / Efekt motyla / Garfield 2 / Hostel, cz. 2 / Ich własna liga / Ja, robot / Jaki ojciec taki syn / Kłamstwa / Kto pierwszy, ten lepszy / Kwaśne winogrona / Lęk pierwotny / Lot Feniksa / Mały / Mały Manhattan / Marley i ja / Michael / Moje córki / Obcy kontra Predator 2 / Opętanie / Orły w akcji / Parasol bezpieczeństwa / Po napadzie / Pociąg do Darjeeling / Podejrzany / Porzucona / Prawdziwa historia / Prawdziwe kłamstwa / Przynęty / Rodzinne grzechy / Rozdroża - opowieść o przebaczeniu / Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen / Schmidt / Scooby-Doo! Ahoj piraci! / Sezon na misia / Showtime / Siedem lat w Tybecie / Siła strachu / Sprzątnąć Smoochy'ego / Stepujący mistrz / Taina - Przygód ciąg dalszy / Terminator 3: Bunt maszyn / Uciekające zakonnice / W akcie desperacji / W krzywym zwierciadle: Rodzinne święta / Woo / Wyspa Nim / Wzgórza mają oczy / Z Archiwum X: Chcę wierzyć / Z księżyca spadłeś? / Za linią wroga / Za linią wroga 2: Oś zła / Zabójcze ryzyko / Zagniewani młodociani / Zimowa przygoda Franklina / Żar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dubbing będzie TYLKO do animacji, to go nie będzie WCALE co wyraźnie widać teraz. Dubbing powinien być wszędzie albo nigdzie. A Polsat w całej swojej historii zlecił tylko jeden dubbing do filmu "Krowy na Wypasie". W 2011 roku, po prawie 20 latach nadawania. I macie tutaj swoje "dubbing do animacji", takie są tego skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Dubbing powinien być też w filmach i serialach, tak jak robią Niemcy, Czesi.

To co robią Czesi to według mnie czysta głupota. FIlm całkowicie traci sens i źle się to ogląda jakieś głosy podłożone pod czasem super aktorów. Dubbing tylko do animowanych typu Shrek i bajek, a tak to lektor albo oryginalna ścieżka i napisy do włączenia jak to robi TVN w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ zdubbingował, ale Polsat nie kupił tego dubbingu - najpierw emitował go z lektorem, a potem niespodziewanie dali go z dubbingiem podpisanym "Wersja polska na zlecenie telewizji Polsat S.A. - Start International Polska" czyli na własne zlecenie. To był jedyny wyjątek od reguły w całej historii tej stacji, i aż dziw bierze, że podjęli się dubbingu, skoro wcześniej go emitowali z lektorem... komuś coś raz mądrze w głowie zaświeciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boogeyman

Takie rzeczy się zdarzają, że emitują mniej reklam, ale nie w Polsacie. W Polsacie albo faszerują 15-minutowymi blokami, albo w ogóle reklam nie puszczają. Obejrzyjcie sobie ok. 00:00\01:00 w nocy film - tyle samo poleci reklam, co wieczorem.

 

A po nocnym filmie (przed Zagadkową nocą) jeszcze emitują bardzo długi blok reklamowy.

 

To nie TVN :mrgreen:

 

Ja bym też chętnie oglądał Prison Break od pierwszego sezonu, nawet gdyby emitowali ten serial o tej porze, co dotychczas. Od któregoś tam sezonu, to mi się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubbing powinien być wszędzie albo nigdzie.

 

Jak ktoś tak kocha dubbing to niech ogląda Disney Channel - jest tam tego całkiem sporo (i do wyboru - wersja oryginalna / dubbing). No i fajny "dubbing" mają też ruscy - jeden męski głos do wszystkich męskich postaci i jeden kobiecy do żeńskich ;). Niemcy są bardzo dobrzy w dubbingu, przerabiają wszystko masowo i nawet zwykle nie zostawiają oryginalnej wersji bo niemiec obejrzy tylko po niemiecku. Nieraz nawet można się nie spostrzec, że coś jest dubbingowane (za to u nas dwa słowa ktoś powie w reklamie i już wiadomo że tu "pomidor" a tam "kukuryku" - zero synchronizacji, dopasowania słów, czegokolwiek, zupełnie jakby włączyć głos z innej audycji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki serialu pt.,,Linia życia" (godz. 11:30), zastąpi reality show "Panoptikum Roberta Ripleya" z 2000.

 

Popularny aktor Dean Cain wprowadza widzów w świat niewyobrażalnych wyczynów i zadziwiających faktów. Program powstał z inspiracji postacią Roberta Ripleya - amerykańskiego reportera i rysownika, który ponad pół wieku temu podróżował do najdalszych krańców Ziemi w poszukiwaniu niezwykłych osób i niesamowitych historii. Informacje te zamieszczał w magazynie "New York's Globe". W show znajdą się sytuacje nieprawdopodobne, zabawne, czy wręcz kuriozalne, ale zawsze prawdziwe.

 

19:30 - powtórki ,,Kiepskich".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...