Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Borek dziś będzie komentował mecz z Bońkiem. A więc mamy niemal identyczny zestaw komentatorów finału LM w polskich stacjach jak w roku ubiegłym. W Polsacie dokładnie ta sama para, a w nSport Kalinowski z Jagodą, a na trzeciego tak jak w zeszłym roku rezerwowy polski bramkarz świetnego klubu - w zeszłym roku Dudek, w tym - Fabiański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Kolejny raz Polsat sobie robi jaja z widzów i ramówki. Studio F1 rozpoczęło się o 13:23, choć wpisane jest od 13:30. Serialu "Jaś Fasola" w ogóle nie nadano, tylko jakieś Top Trendy News. Wczoraj było tak samo - wejście na mecz LM było zapowiedziane na 20:40, a weszli 20:38. I weź tu człowieku zaplanuj nagranie :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś to rzeczywiście straszliwy bałagan w ramówce. Film "Biały kieł" skończył się o 13:10, a miał się zakończyć o 13:00. Przez to nie puścili już Jasia Fasoli i wcześniej dali F1. Ale to, że wczoraj weszli z meczem dwie minuty wcześniej, to już nie przesadzajmy i nie róbmy tragedii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogromny szacun dla Polsatu za to ze wczoraj 4 godziny bez przerw reklamowych puscili wyscig formuły 1. Naprawdę jestem pod wrazeniem a co do wyscigu to druga czesc była jedna z najlepszych w historii formuły.

Dzieki Polsat - reklamami jeszcze nadrobicie przy innych wydarzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas serialu pt.,,Linia życia", tak samo pojawiała się ta reklama (może podczas jeszcze innych serialów), tylko po wprowadzeniu nowej ustawy, usunięto `"Kanał dostępny na platformie "Cyfrowy Polsat"` - cała belka była zerżnięta z TVN-u, który dostosował się do nowej ustawy i nie nakłada jej już na pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@pjacek

Co ty za bzdury opowiadasz? Polsat w każdej chwili może przejść na format 16:9.

 

Myślę że lada dzień również < max do jesieni > ... Polsat jak zawsze wszystko podgląda z TVN-u to myślę że 16/9 również wprowadzą :)

TVN został podglądnięty od Polsatu. Przypominam, że to Polsat był pierwszym polskim kanałem komercyjnym, a TVN zerżną pomysł na taki kanał od Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...