Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech nie zmieniają zasad w trakcie gry. Jak zaczynają pokazywać na polsacie otwartym to niech pokazują do końca. A później jest narzekanie że słaba oglądalność meczów siatkówki na kanale otwartym.

 

Mecz jest na Rai sport 2 i mam gdzieś ten polsat sport.

 

Proponuję zbojkotować Polsat i nie oglądać ich następnych meczów na Polsacie otwartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zasady gry? Czy była gdziekolwiek podana ramówka Polsatu z meczem Polski z Brazylią.

Po prostu jesteście śmieszni z tymi swoimi żalami. Miejcie pretensje do TVP, Canal+ czy ITI, że nie starali się o te prawa.

 

Co do ramówki to mamy następną rundę i nie jest wiadomo w 100% gdzie będziemy grali z kim i o której godzinie i się nie podaje w programie telewizyjnym z góry z kilkutygodniowym lub kilku nasto-dniowym wyprzedzeniem. Zawsze tak stacje tv postępują bo nic nie wiadomo. Stacje wiedzą, że mogą wystąpić przesunięcia w ramówce. Są do tego przygotowani.

Gdy by TVP wykupiła to by tego nie zrobili. Trzeba dbać o kibiców i widzów, a nie ich olewać.

 

sam sobie bojkotuj ja bede ogladal na polsat i polsat sport

 

ty musisz płacić żeby pooglądać siatkówkę, a ja mam za darmo na rai sport :D:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat robi wielkie świństwo nie pokazując meczu Polska - Brazylia, nie dość, że przeciwnik najlepszy z możliwych to jeszcze pewnie więcej ludzi by ten mecz oglądały, więc wpływy z reklam były by większe, nie widzę żadnej logiki w postępowaniu stacji, wolą pokazywać jakiś [beep]iany serial niż siatkarskie widowisko na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ramówki to mamy następną rundę i nie jest wiadomo w 100% gdzie będziemy grali z kim i o której godzinie i się nie podaje w programie telewizyjnym z góry z kilkutygodniowym lub kilku nasto-dniowym wyprzedzeniem.

Właśnie o to chodzi, że co niektórzy zarzucają Polsatowi zmianę kanału, na którym ma być transmitowany mecz. Nic takiego nie było.

ty musisz płacić żeby pooglądać siatkówkę, a ja mam za darmo na rai sport :D:lol2:

Nikt w CP nie płaci za kanały FTA. Może tak jest w n'ce czy Cyfrze+, ale nie ma w CP. W CP możesz sobie wybrać Polsat Sport albo Rai Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Polsatu na temat braku transmisji z m-u POL-BRAZ nikt by nie miał nic , gdyby nie transmitowali na tym kanale MŚ w siatce.Sa żale , i raczej uzasadnione , bo jest z transmisjami w kratkę,raz są a raz nie ... Nie ma transmisji z meczu Mistrza i ViceMistrza Świata z 2006 r.i to boli najbardziej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polsat Sport to według Ciebie mają wszyscy tak jak Polsat?

 

Chodziło mi o to, że ten co napisał, że obejrzy w Polsacie Sport napisał, że nie zobaczy na RAI bo ma kablówkę a inny mu zaproponował kupno tunera FTA, więc ja napisałem "po co, skoro obejrzy na Polsat Sport". Logiczne? Przecież po co będzie kupował tuner aby oglądać po włosku, skoro w kablówce obejrzy po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...