Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie natomiast zupełnie naturalne rzeczą jest,że pozycje dla dzieci nie lecą w środku nocy kiedy one śpią. 

Paulina Sykut- Jeżyna znowu solo?? Czyżby testowali nowy wariant, bo dotychczas była w duecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny koncert "Wiara, Nadzieja, Miłość" w Polsacie. TVN-owi nigdy do głowy by nie przyszło coś takiego transmitować.To pokazuje niesamowitą przepaść między Polsatem,a TVN. Na korzyść oczywiście słonecznej stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się może ktoś, czy i kiedy będzie w Polsacie powtórka tego wczorajszego/dzisiejszego koncertu zespołu Ich Troje?

 

Odpowiem sam sobie. ;)

Powtórka tego koncertu (20-lecie zespołu "Ich Troje") będzie emitowana w telewizji Polsat w najbliższą sobotę, 23 lipca br. o godz. 22:10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN może jedynie wygrać w piątek w Super Kinie, lecz jeżeli jest jakiś koncert w piątek na Polsacie lub wydarzenie sportowe wtedy Polsat przebija nawet największe kino.

Film możemy obejrzeć w innym czasie kilka razy, koncert live smakuje inaczej i raczej powtórek w TV nie ma.

 

Ogólnie Polsat na +, gdyż pokazuje nie tylko koncerty disco polo, ale top trendy, kabarety, i ten wczorajszy.
Nie przypominam sobie by w ostatnich 2 latach na TVN leciało coś na żywo? Chyba mecz "Wielki Mecz", ale żadnego Orange Warsaw Festiwal itd. nie przypominam. Chyba, że TVN nie potrafi reklamować swoich produktów. Polsat to "miszcz" reklamy i marketingu. O ich koncertach, festiwalach wiem dużo dużo wcześniej w wyprzedzeniem.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy koncert w Warszawie z okazji ŚDM bardzo mi się podobał, chociaż obejrzałem tylko drugą część w której wystąpił Piotr Rubik z orkiestrą i artystami.

 

Dzisiaj w nocy o godz. 1:15 zostanie wyemitowany film polski pt. ''Pociąg'' z 1959 roku, w którym wystąpiła legenda polskiego kina - Zbigniew Cybulski. Szkoda, że takie arcydzieła polskiego kina lecą w nocy w telewizji. Za tydzień, 29 lipca o godz. 0:45 zostanie wyemitowany film polski pt. ''Zezowate szczęście'' z 1960 roku, z niezapomnianą rolą Bogumiła Kobieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj jest pewien problem. Bo o ile ramówka wieczorna Polsatu stoi na przyzwoitym poziomie (choć te filmy polskie powinny być emitowane wcześniej niż po 1 w nocy), to od rana do 18:50 praktycznie lecą same paradokumenty i to wygląda tak, jakby ramówkę dzienną olewano, puszczając byle co, a odbijano sobie na wieczornej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie do 18:50 lecą paradokumenty ale gdzie nie zajdę to tam ludzie to oglądają. I również Polsat z paradokumentami wygrywa z TVNem. Pamiętacie tego Dariusza z "Dlaczego Ja?" Ja tego w ogóle nie oglądał, ale internet tym żył, jego memy, jego cała postać... To zachęciło mnie do obejrzenia co to jest w ogóle "Dlaczego JA". Słynnego Dariusza na pewno każdy zna.
Marketing robi swoje i dobra promocja.

 

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści usuniętego innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w nocy (a wlasciwie to  jutro) o godz 1.45 klasyk Romana Polańskiego i polskiego kina - Nóż w wodzie. Nie przypominam sobie by Polsat puszczal polskie klasyki z tego okresu, poza  niektorymi komediami w stylu Sami swoi. Oby wiecej polskiego kina z lat 50-70.

 

 

Tylko ta pora niezbyt zachęcająca, jakby chcieli tylko odklepać emisję.

Ten film jest od lat 16, więc nie mógłby być np. w weekend o 10:00.

 

Sporą liczbę starych polskich filmów różne stacje emitują powiedzmy w godzinach 6:00- 12:00, ale te które są od lat 16 i 18 niestety lądują w ramówkach nocnych, bo nie opłaci im się emisja filmów 16+ np. o 20:30, a filmów z 18+ np. o 23:15.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj na Polsacie powtórkę koncertu zespołu "Ich Troje" z okazji ich 20-lecia i muszę powiedzieć, że jakość obrazu była bardzo zła. Pikseloza aż kłuła w oczy! :/ Bitrate wynosił w tym czasie wynosił 6,06 Mbit/s.

Nie wiem, jaki bitrate ma Polsat na co dzień, gdyż ja generalnie nie oglądam tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią w Polsacie ma się pojawić nowy serial paradokumentalny pt. ''Gliniarze'', który ma zastąpić ''Malanowski i Partnerzy''. Także w jesienne soboty będzie emitowany nowy serial paradokumentalny pt. ''Ameryka marzeń'' o Polakach, którzy mieszkają w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z deszczu pod rynnę, jeden nudny serial zastępują drugim nudnym serialem. i do tego coś czuję, że to będzie kolejna szopka typu "poprawiamy PR służbom". Ale i tak pewnie "Malanowskiego" niestety będą powtarzać jeszcze przez najbliższe 10 lat...

 

A ta "Ameryka marzeń" to już nie miała być na wiosnę? Bo coś tytuł znajomy.

 

Ogólnie uważam, że Polsat powinien urozmaicić ramówkę dzienną, bo to, co się tam dzieje obecnie, to dramat.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...