Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie dzisiejszy festiwal Disco pod Gwiazdami 2015 w Zielonej Górze? Według mnie był super.

Pomijając super hiper prowadzącego pożal się Boże Miśka i to, że większość śpiewała z playbacku, to wyszło jako tako. Ale mnie się marzy, żeby kiedyś Polsat zaprosił gwiazdy Italo-Disco typu: Savage, Radiorama czy Mike Mareen, tak jak to miało miejsce pod koniec lat 80. Wtedy też zebrała się śmietanka tego nurtu. Mogli by to powtórzyć np. w noc sylwestrową 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie dzisiejszy festiwal Disco pod Gwiazdami 2015 w Zielonej Górze? Według mnie był super.

Pomijając super hiper prowadzącego pożal się Boże Miśka i to, że większość śpiewała z playbacku, to wyszło jako tako. Ale mnie się marzy, żeby kiedyś Polsat zaprosił gwiazdy Italo-Disco typu: Savage, Radiorama czy Mike Mareen, tak jak to miało miejsce pod koniec lat 80. Wtedy też zebrała się śmietanka tego nurtu. Mogli by to powtórzyć np. w noc sylwestrową 8)

Bożenka z Klanu czyli Agnieszka Kaczorowska super prowadziła. Ma talent do konferansjerki tego typu imprez więc śmiało może prowadzić eventy Polsatu a docelowo mieć w nim i Polsacie jakieś show do prowadzenia. Osobiście przerzuciłbym Paulinę i Agnieszkę Popielewicz do Super Dzieciaka a Agnieszkę Kaczorowską do MBTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na stronie internetowej zespołu jest wzmianka o rejestracji telewizyjnej widowiska które potem trafi na płyty DVD.

Koncert odbędzie się 7 listopada w Ustrzykach Dolnych a wystąpią na nim także dwie poprzednie wokalistki Anna Świątczak i Justyna Majkowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród nowości filmowych we wrześniu na Polsacie m.in. ''Tajemnica Westerplatte'', ''Kraina Lodu'', ''Epoka Lodowcowa: Wędrówka kontynentów'', ''Prometeusz'', ''Świat w płomieniach'', ''Intruz'', ''Smerfy 2'' i ''Elizjum''.

 

We wrześniowe soboty o godz. 17:45 po dwa odcinki będzie emitowana telenowela dokumentalna ''Chłopaki do wzięcia''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...