Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Zniknęły bo dane odcinki są do jakiegoś czasu dostępne. Tam jest wszystko napisane. :D

U mnie obecnie 1 odcinek "Kruka" i 8 odcinków od BBC.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy pierwszy transmisja sportowa 4K HDR?

Jeszcze jedno ;) po aktualizacji jakie są wasze odczucia na kanałach HD? Chodzi mi o jakość obrazu.

 

Niestety nic się nie poprawiło w kwestii HD. Fajnie że jest HDR, ale nadal HD/SD SDR to 99,9% materiału w NC+ i to się szybko nie zmieni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z innej beczki Panowie :wink: Wiem ze nie ten temat ale na astrze kanał  UHD1 Astra hd+  10993H

   

   nadaje fta Eurosport 4k live 

Czy ma ktos jeszcze u siebie na Ultraboxie kolekcje Kruka w 4K do wczoraj jeszcze mialam 4odc a dzis echo

 

Program Eurosport 4K nadaje dzięki uprzejmości kanału UHD1 by Astra / HD+

Oprócz Canal+ 4K i TVP 4K żaden inny program 4K UHD z Hotbird - Astra nawet FTA nie jest dostępny do odbioru na dekoderze dedykowanym Ultrabox od NC+

Więcej odczytaj prywatną wiadomość

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiram wymienilem dekoder na 4k i co chwile mam komunikat ze program obecnie nie jest nadawany na mediaboxie nie mialem problemow w przypadku wejscia w ustawienia anteny i przejscia ponownie przez konfiguracje z pobraniem listy problem ustepuje i po jakimś czas wraca

Edytowane przez blondas218
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

2 fotki. Pierwsza w samym 4k. Druga w 4k HDR. Telewizor SONY KD-55X8505C. W HDR obraz wyraznie ciemniejszy i ze zmianą barw. c74fbf83897afe8702cbe4227baa5eec.jpgc7beb879af92734e5fa2e4a5174d7d06.jpg

HLG masz włączone. Już było o tym pisane wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot.: XD85 Netflix - jak wyłączyć HDR ?

Dziękujemy za zapytanie.

 

Wyłączenie HDR w Android 6.0

 

Action Menu/ Obraz/ Ustawienia zaawansowane/ Opcje obrazu/ HDR Automat, WŁ, Wył.

 

W HDR można obniżyć jasność. NP. ustawić tryb Standard, Ustawić Motionflow na Wyraźny, w ustawieniach Eco włączyć oszczędzanie energii

 

https://community.sony.pl/t5/android-tv/xd85-netflix-jak-wylaczyc-hdr/td-p/2310329

 

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot.: XD85 Netflix - jak wyłączyć HDR ?

Dziękujemy za zapytanie.

 

Wyłączenie HDR w Android 6.0

 

Action Menu/ Obraz/ Ustawienia zaawansowane/ Opcje obrazu/ HDR Automat, WŁ, Wył.

 

W HDR można obniżyć jasność. NP. ustawić tryb Standard, Ustawić Motionflow na Wyraźny, w ustawieniach Eco włączyć oszczędzanie energii

 

https://community.sony.pl/t5/android-tv/xd85-netflix-jak-wylaczyc-hdr/td-p/2310329

 

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

 

 

Nie ma takiej opcji HDR Automat, WŁ, Wył.  w tych modelach TV, już wszystkie tv Sony mają  Android 7.0 , Jeśli załączy się HDR/HLG to nie ma możliwości zmiany na profil Standard i innych.

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyczytałem i to jest to problem ogólny dla wszystkich użytkowników tego modelu i nawet android 7.0 tego nie zmienia cytat z jednej wypowiedzi:

 

 


Sprawdzałem. Dalej to samo, brak możliwości wyłaczenia HDR dla profili. Netflix HDR wygląda na naszych HDR Ready jak "kupa". SONY- WSTYD, HAŃBA, ŻENADA, SKANDAL!

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już jest 6 odcinków "Kruka" bez HDR i 7 odcinków od BBC.

Hmm tak sobie myślę czy czasem  Samsung błędnie pokazywał Ci ze był poprzednio przy Kruku HDR .Tak samo jak przesadza w kolorach w obrazie .Bo z tego co tu czytam to u duzo osób od poczatku tematu Kruk 4K nie wyswietlał HDR (po zmianie aktualizacji)Mi tez dzisiaj wskoczyło 6 odc Kruk i jak poprzednio brak HDR :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Hmm tak sobie myślę czy czasem  Samsung błędnie pokazywał Ci ze był poprzednio przy Kruku HDR .Tak samo jak przesadza w kolorach w obrazie

Nie masz ,to skąd możesz wiedzieć? ;)

Był w HDR

Seria 7 Samsunga to nie byle co. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przestrzeń kolorów to nie to  ?

mogę zmienić na:

BT.2020

Automat

sRGB/BT.709

 

jeśli przełączy się na HDR z automatu to można ustawiać wszystko co się chce :  jasność, ostrość, game kolorów, czystość itd... w tym przestrzenie kolorów  

oprócz profili standard, film , żywy, zdjęcia  itd ..

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie myślę czy czasem  Samsung błędnie pokazywał Ci ze był poprzednio przy Kruku HDR .Tak samo jak przesadza w kolorach w obrazie .Bo z tego co tu czytam to u duzo osób od poczatku tematu Kruk 4K nie wyswietlał HDR (po zmianie aktualizacji)Mi tez dzisiaj wskoczyło 6 odc Kruk i jak poprzednio brak HDR :wub:

Ja również miałem kilka odcinków Kruka w HDR. I to nie , że telewizor tak pokazywał , ale także na pasku dekodera wyświetlała się ikonka HDR obok ikonki 4K. A obecnie mam 6 odcinków Kruka i żaden nie ma HDR-u. Także telewizor @kingofsouth działa dobrze :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...