Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie po co bylby mi ten pvr. Chyba tylko w celu nie placenia kaucji przez czas umowy za niego. Jesli kosztowalby 300zl to i tak wyszloby tyle samo co placic 12-15 miesiecy po 20 zl. Wiec pewnie bym wolal kupic ale pod warunkiem ze za taka kwote od cyfry. Bo po takim z allegro i tak nic by mi nie przyszlo. Brak mozliwosci wykorzystania go do VOD. Nawet jakby powiedzmy po okresie umowy cyfra oferowala go za powiedzmy 99zl to wtedy tez mozna sie zastanowic nad zakupem. Gorzej tylko z wyegzekwowaniem gwarancji jakby cos padlo, a ja juz mialem w domu 3 PVRy : jeden padl zupelnie wiec ryzyko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kupilibyście na własność?

 

no wiesz... kupic od kogos i ogladac vod za 61gr jest calkiem calkiem. Ten dekoder mimo ze bedzie Twoj dla Cyfry dzierzawca jest ten ktory Ci go sprzeda, wiec ogladasz VOD na jego konto a Ty placisz tylko za smsa z zamowieniem filmu

PS glupota ludzka nie zna granic... mysli ze sprzeda nie swoj sprzet i jest cfaniak, odbije mu sie to czkawka po mieisacu intenywnwgo ogladania VOD przez osoba ktorej go sprzeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zadałem pytanie z ciekawosci, nie chce nikomu nic nabijać ani mówić o żadnym paserstwie .! Czytajcie dokładnie mój post: gdyby sprzedawała legalnie!!! Doskonale zdaję sobie sprawę ze gdybym go kupił "na lewo" i tak bym z niczego nie korzystał, chodzi mi po prostu o ustalenie ile ten dekoder moze być warty. Ja w życiu bym nie kupił takiego dekodera, nawet od Cyfry dlatego, ze tutaj płacę 20 zł jak cos się dzieje wymieniam i tyle a miałem już 5 dekoderów a jak by mi cos padło to co potem zrobię bedzie się nadawał na złom i tyle. Tak że moi mili przedmówcy nie piszcie mi tu o paserstwie itp. tylko ścisle odpowiedzcie mi na moje pytanie. Kupilibyscie ten dekoder za np 200-300 zł na własność czy nie? Bez żadnych podtekstów i komentarzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie paserstwa pisalem w odpowiedzi na inny post.

 

 

Odnosnie zakupu za 200zl na wlasnosc to kupilbym ten dekoder tylko i wylacznie ze wzgledu na kaucje bo i tak wyszloby na to samo czy go wynajme czy kupie. (Oczywiscie jesli zakup nie wykluczalby promocji takiej jak 50% taniej jak jest w przypadku zwyklego PHILIPSA HD 199zl ale promocja tylko przez 3 miesiace) PS: Rozumiem ze te dekodery co maja na allegro Philipsy HD sa wykupione na wlanosc od cyfry i moga je sprzedawac legalnie. Nie mowie tu o PVRach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem z tym dekoderem, a mianowicie od miesiąca w pewnym okresie wiatraczek (który jest zamontowany w dekoderze) chodzi straszni szybko i głośno. Pomaga tylko restart dekodera. Podpowiem, że sprzęt niechodzi 24h, tylko 2-3 h dziennie. Czy jest to poważna wada i mogę go wymienić na nowy?

 

Jakby co to przepraszam za pismo, ale jestem już trochę zmęczony :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy macie tak: na dekoderze zatrzymuje się godzina np. 18:00 i tak jest cały czas póki go nie zresetuje przez wyłączenie z sieci. Oczywiscie nic w tym czasie nie mozna nagrać bo jak nastawię na 20:00 to chociaz by juz była to na dekoderze jest nadal 18: 00 i dekoder głupieje. Tak mam juz z 2 dekoderem, dzieje się tak po około 3-4 tygodniach więc nie wiem gdzie szukac wady chyba w dekoderze. W ostatnim dekoderze działo mi się tak gdy wgrałem najnowsze oprogramowanie, moze tu jest wina. Moze nowy softy cois zmieni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle piszecie o tym sofcie, od początku miesiąca. Czy ktoś go obiecał od razu? Nie, zapowiedzieli tylko, że będzie w kwietniu i terminu powinni dotrzymać. Proszę Was, nie lamentujcie, że nie ma softu i nie ma softu, nie ma DVB-T i nie ma DVB-T. Jeszcze nie ma połowy kwietnia, a tu już głosy, że Cyfra nie wywiązuje się z danego abonentom słowa w Magazynie Plus+. Czekajcie... Miejmy nadzieję, że nas mile zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma połowy kwietnia, a tu już głosy, że Cyfra nie wywiązuje się z danego abonentom słowa w Magazynie Plus+. Czekajcie... Miejmy nadzieję, że nas mile zaskoczą.

 

Chodzi o to, że ewentualne przedwczesne "lamenty" powodowane są właśnie przytaczanymi tu informacjami z BOKu. Bo jeżeli abonentowi na infolinii mówi się, że "termin nie znany" albo że już nie kwiecień ale może maj to co mamy mysleć? Oficjalnie powinni informować: "na pewno w kwietniu ale dokładnego dnia jeszcze nie podamy". I tak wiemy, że aby dopełnić terminu kwietniowego zostało im dwa weekendy o ile zostanie zachowany tygodniowy system przesyłania softu do dekoderów HD a wiedza ich konsultantów na temat planowanych poczynań Cyfry zawsze była co najmniej niewystarczająca 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfraplus.pl/_abo_ntc.html

 

W ramach projektu Abonenci CYFRY+, którzy korzystają z dekoderów HD lub PVR już od kwietnia wezmą udział w testowaniu naziemnej telewizji cyfrowej. W tym celu wystarczy podłączyć zwykłą (naziemną) antenę telewizyjną do dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...