Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dziwne ze soft tylko dostepny okreslonych godzinach , nie ma mnie w domu od rana to co nie ZAKTUALIZUJE sobie oprogramowania w deko ?

:evil::evil::evil::evil::evil:

 

Jest jakis inny sposob na aktualizacje ?? bo wychodzi z tego ze przez conajmniej 2 tygodnie bede bez softu bo 2 tygodnie pracuje od rana !!!!!!!! GRRRRRRRRRRRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej C+ dała plame z nowym softem .. Wszedł ,ale nie był do końca dopracowany . Teraz poprawią i znów oddadzą do dyspozycji odbiorców .. Błedy robią wszyscy , niestety C+ pewnie też ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja została zdjęta z satelity ze względu na problemy o których ktoś już tutaj pisał. Problem występuje na niektórych seriach tych PVRów. Soft został cofnięty do weryfikacji błędu. Aktualnie brak konretnej daty ukazania się poprawki. Zgodnie z harmonogramem soft powinien być najpóźniej do momentu uruchomienia Canal+ on Demand czyli do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo21 prawdopodobnie masz zablokowane niektóre funkcje w menu bo przez przypadek podczas instalacji zmienił sie satelita i parametry odbioru. Ustaw w parametrach technicznych tak jak być powinno i w tym momencie musiałyby zacząć działać pozostałe opcje menu. Prawidłowe parametry znajdziesz w instrukcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo21 prawdopodobnie masz zablokowane niektóre funkcje w menu bo przez przypadek podczas instalacji zmienił sie satelita i parametry odbioru. Ustaw w parametrach technicznych tak jak być powinno i w tym momencie musiałyby zacząć działać pozostałe opcje menu. Prawidłowe parametry znajdziesz w instrukcji :D

 

Jak się mógł zmienić satelita? Przecież w tym dekoderze się satelity nie wybiera - ustawia się tylko typ konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem na 250 jednak. Za dużo negatywnych opinii o Pace 500 ;)

Opninie negatywne przeważają bo co zadowolony użytkownik ma napisać? U mnie działa? Post z zasady nadaje się wtedy do kosza.

A na marginiesie u mnie działa. Miałem Philipsa, teraz mam Pace. Trafiłem na egzemplarz, któremu (odpukać) nie mam za wiele do zarzucenia (poza tym, że jest mułowaty i nie można utworzyć nawet jednej własnej listy kanałów). Porównując go do Philipsa wielkich różnic nie widzę poza oczywistymi - większy dysk i o niebo ładniejsza grafika ekranowa. Różnice w obrazie dla mnie (jeśli są) nie mają znaczenia - ja ich nie widzę. Może faktycznie trzeba by było kilkadziesiąt tych dekoderów podłączyć do kilkudziesięciu TV i wtedy się wypowiedzieć - u mnie na LCD z metra nawet HD nie wygląda krystalicznie. Z 3 m jest jak najbardziej OK, zarówno SD jak i HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekodery made in Canalsat, to wogole jest smiech na sali! Ciekawe ile produkcja takiego bubla w Chinach kosztuje? 10euro albo jeszcze mniej? Place za Philipsa 20zl miesiecznie, mam Canal+, mieszkam zagranica... I co jak bede mial taki felerny okaz, to nie bede mial dostepu do Canal+ na Zyczenie??? Jak dotad nie ma nowego oprogramowania albo mam jednak takie felerne cudo, co nie sciaga oprogramowania. Szlag by to.. :( Czy mozecie mnie tutaj poinformowac, jak sciagniecie nowa wersje softu na Philipsa PVR 250GB. Dzieki z gory... :)

 

Co do jakosci obrazu, to nie bede sie lepiej wogole odzywal. Dlaczego C+ nie zrobi jakiegos modelu eksklusiv i jakas oferte np. 300zl z gory (jako aktywacja) + miesieczny wynajem te 25zl, czy tak! Nic nie mysla Ci ludzie wogole. We Francji jest ten Cube, no ale my w Polsce to drugi garnitur, no ale to tez moze takie badziewie i tylko ladnie wyglada... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie ściągniesz tego softu, bo go na razie wycofali z dystrybucji z uwagi na to, że był to soft z błędem i powodował blokowanie się niektórych dekoderów (sam tego doświadczyłem).

Jak już naprawią ten błąd to udostępnią soft ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...