Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zgodnie z aktualną procedurą dla dystrybutorów, jeśli w punkcie nie ma Phila 250 to dystrybutor ma obowiązek wymienić wadliwą 250 na 500 :D Koniec i kropka 8)

 

Ano pisal sorry , no ale to taki post jak post bez potwierdzenia , a najlepsze ze deko sie sypie a w punktach cyfry nie maja na chwile obecna pvr250 tylko 500 , i nie mam jak wymienic , i nie wiedza jak rozwiazac ten psikus , bo tego 500gb nie chca mi wypozyczyc bo mam inaczej w aneksie ... czekam na maila od cyfry chyba ze CYFRA>TV mi tu pomoze i odpowie na klopot

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej cyfra , rozumiem ze to poparte jest jakims zapisem , a czy moga mnie zwodzic i kazac czekac za 250gb , az pojawi sie w tzw zwrocie od innego abonenta ??

Co z zapisem w aneksie bo mam rabat na 250gb , moga mi to zmienic ??

Co mam zrobic jesli dekoder beda sprawdzac na miejscu i okaze sie ze dziala jak trzeba , gdyz wada jaka poosiada jest ze tak powiem " ruchoma " raz nagrywa raz nie STANDBY, raz musze miec non stop dekoder wlaczony innym razem nic nie nagra , nie chcialbym ujezdzac po miescie od dystrybutora do dystrybutora bo nagle " zadziala"

 

dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nawet jak 250 pojawi się po zwrocie to przecież nikt jej nie wyda bo wraca na magazyn C+ :D Nie ma znaczenia co masz w umowie albo aneksie, procedura logistyczna mówi jasno, jeśli dystrybutor nie ma 250 daje sprawną 500 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę się pośpieszyłem z oceną ;)

Właśnie się pobiera :)

 

EDIT: Działa wam ten soft? Mi zablokował dekoder. Graficznie nic nie zmienił ale nie mogę wyjść z menu, nie ma listy programów, a jak wchodzę do menu wyszukiwania to mi pokazuje 0 sygnału na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mam taki obrazek po zrestartowaniu się dekodera:

 

p3164260.th.jpg

 

Z menu wyjść nie mogę, a jak wchodzę w wyszukiwanie programów to:

 

p3164261.th.jpg

 

Parametry konwertera itp sprawdzałem - są poprawne.

Wersja oprogramowania wyświetla się: 111

 

Co mam zrobić w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder wyłącza się i przechodzi w standby z zegarem ustawionym na kilka minut po 00:00. Po włączeniu historia się powtarza.

 

Jak to w ogóle jest możliwe, żeby aktualizacja tak wszystko zepsuła? Przecież nic nie robiłem w jej trakcie. Wcisnąłem OK i cierpliwie czekałem, a tu po restarcie taki klops :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wstrzymam z wlaczaniem dekodera jeszcze, chociaz o 18:30 Puchar Polski jest. ;)

Tomo21 -> moze to przez to, ze dysk miales przepelniony? Ja mam 95% i boje sie wlaczac na razie. Niby mialo nie zabierac z miejsca na nasze nagrania (ktos tutaj tak pisal), ale nie wiadomo jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...